انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-01 09:46 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی به تازگی دفترچه شناسایی شکارچی گرفته؟////من زنگ زدم گفتن صدور دفترچه به تاریخ پیوسته.

سلام به دوستان استان فارسKhansariha (8)
جناب سنگک محیط زیست اصفهان هم همین پاسخ را به بنده داده بنده از پارسال بارها مراجعه کردم همین جواب شنیدمKhansariha (367)
(2015-05-04 08:46 AM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز شیرازی
ساچمه با قیمت مناسب کجای شیراز گیر میاد؟ jsb , h&n

سلام دوست عزیز . جواب شما در واقع هیچ جای شیراز هست . شما اگر قصد خرید دارید میتونید از یابان کمپ آقای پدرام پرن خرید کنید . 500 تایی جی اس بی 65 و 250 تایی هم 35 . خرید دو بسته به بالا هم هزینه پستی رایگان . اگر هم یه بسته بخواید هزینه اش 5 تومنه
با سلام.امسال کسی از دوستان ساکن شیراز فشنگ سهمیه ای گرفته؟با تشکر
سلام به تمام هم استانی های عزیز. دوستان کسی میتونه یه راهنمایی به من بکنه؟
من آخر هفته میخام برم سد درودزن. منتها مسیر خوبشو بلد نیستم. دفعه قبل از سمت بیضا رفتم که اصلا خوب نبود. هم جادش بد بود هم اون قسمت از سد و دریاچه که رسیدم اصلا چنگی به دل نمیزد. شنیدم یه مسیر دیگه هم داره که جالب و قشنگه و کنار دریاچه سد هم ازون مسیر شرایط بهتری داره. البته منظورم اون قسمتی که مجوز میخاد نیست. حالا اگه کسی از دوستان تا حالا اون مسیر رو رفته یا اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
با تشکر از همه هم استانی های گل
دوستان کسی نیست یه کمک به من بکنه؟؟؟؟؟؟
آقا یعنی یه استان فارسی نیست اطلاع داشته باشه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟
سلام

دوستان لطفا اسم چند تا باشگاه که در شیراز آموزش تیراندازی (اهداف ثابت) میدن رو معرفی کنید .
(2015-07-13 02:56 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام هم استانی های عزیز. دوستان کسی میتونه یه راهنمایی به من بکنه؟
من آخر هفته میخام برم سد درودزن. منتها مسیر خوبشو بلد نیستم. دفعه قبل از سمت بیضا رفتم که اصلا خوب نبود. هم جادش بد بود هم اون قسمت از سد و دریاچه که رسیدم اصلا چنگی به دل نمیزد. شنیدم یه مسیر دیگه هم داره که جالب و قشنگه و کنار دریاچه سد هم ازون مسیر شرایط بهتری داره. البته منظورم اون قسمتی که مجوز میخاد نیست. حالا اگه کسی از دوستان تا حالا اون مسیر رو رفته یا اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
با تشکر از همه هم استانی های گل

سلام.
پست شما رو الان دیدم.
شرمنده.
یه جاده از روی درودزن میره که اکثر ماهیگیرها و البته اونایی که قصد تفریح دارن همین مسیر انتخاب میکنن.مسیرشم هم به ترتیب.
شیراز-مرودشت-پتروشیمی-رامجرد-درودزن-بعد از دوردزن یه جاده به سمت اقلید میره و یه جاده به سمت کامفیروز که شما باید مسیر سمت چپ که به سمت کامفیروز هست انتخاب کنید.
(2015-08-27 02:55 PM)zita نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان لطفا اسم چند تا باشگاه که در شیراز آموزش تیراندازی (اهداف ثابت) میدن رو معرفی کنید .

با سلام.
دروازه کازرون هیات تیراندازی فارس هست
درود بر همه بچه های باحال استان فارس. من تازه دیروز به انجمن ملحق شدم.دوستان خبری شنیدم گویا دستورالعمل شکار پرندگان به استانها ابلاغ شده و زمان صدور پروانه در اختیار استانها قرار دادن کسی از صدور پروانه در استان خودمون خبری داره؟اقا مردیم بعد از هفت سال!دیگه چقدر صبر کنیمKhansariha (399)
سلام جناب kazerland عزیز خیلی خوش آمدین با خبرهای خوش.خدا کند که امسال پروانه بدن چون به شکارچیان فارس خیلی ظلم شده.هفت سال کم نیست برای خودش عمری هست.Khansariha (8)
لینک مرجع