انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خوبه حد اقل به جای جک پیدا کردن توی اینترنت و گزاشتنش توی تایپیک و اسپم گزاشتن و چت کردن بحث فنی میکنیم
عامو بحث فنی!
عامو ضد اسپم!
از قدیم گفتن هر بحثی تاپیک خودش رو داره...
اینجا ها برای همین جک و اسپم و چته!
جک و اسپم برای چتروم سایته بیا اونجا حسابی برات جک بگم بخندیم بیا یه کاریتم دارم چندتا چیز برام ترجمه کنی
با گوشی هستم...چت باکس ندارم.
پیام خصوصی بده...
ای سلحشوران گردان سلمان پارسی!
خودتون رو آماده کنید برای آخر دی ماه قراره مسابقات فیلد تارگت برگزار کنیم!
فعلاً گردانمون متشکل هست از:
احسان
حامد
محسن
خودم
خودش
خودتان
خخخـ!
علی بی بی هم یه جا تشکرش رو دیدم ولی خودش پیداش نیست!?!
یه دو سه تا عضو شیرازی دیگه هم داریم ولی فعال نیستن...
باید واسه گردانمون جذب نیرو کنیم.
می خوام برم اصفهان رئیسشون رو بدزدم بیارم واسه خودمون! خخخـ!
خخخـ احسان خدایی اینها رو از کجا پیدا میکنی؟
بچه مگه تو امتحان نداری؟؟؟؟

خو برو به درسات برس تا موقع قرار نگی درس دارم.......

امروز جای همشهریان خالی رفتم جلسه سخنرانی استاد رائفی پور...یه جلسه دو ساعته در محل دانشگاه فرهنگیان و یه جلسه دو ساعت و نیمه در محل تالار حافظ با موضوع آرمگدون...خیلی فاز داد....

از اون جلسه در اومدم در بست گرفتم تا حافظیه برا گرفتن جا...خیلی شلوغ شد.....از گشنگی داشتم میمردم...خخخخخخخخخخخخ
( Don Corleone )
امین جان ممنون از ویرایشت.....وقت ویرایش خودم کم بود...این بود که مزاحم شما شدم....یا علی
احسان جون منم خیلی دلم می خواست بیام
حیف که یه سری کار داشتم که طول کشید
احسان جان خوشا به حالت..
.
.
ما هر کاری کردیم که به سخنرانی امروز دکتر رائفی پور در مورد "دروغ بزرگ پایان دنیا" برسیم نشد که نشد.
حیف، از کفمون رفت ...
سلام دوستان... Khansariha (70)
چه خبر شده اینجاا!!من 15 ساعت شده که سر نزدماا...زودتر میگفتین منم بیام تو بحثتون شرکت کنم...!!! Khansariha (256)
این 54 که در موردش بحثه،متعلق به منه (البته قابل دوستان رو نداره) که ((میگن)) با 45 کلشو خوابوندن!!!!!!!:اولا اصلا کلی در کار نبود وگرنه اگر میدونستم فضا فضای کله رگ اسنایپریم میگرفت و دیگه کسی جلودارم نبود،،،دوما من 2،3 هفته بود که این تفنگو خریده بودم و قبل از اون هم اصلا تفنگ نداشتم (ولی تجربه ی تیراندازی با چینی رو داشتم) و تا اون موقع که به اصطلاح کل انداخته بودیم سر جمع 50 تا تیر باهاش شلیک نکرده بودم،تازه من که تا اون موقع با دوربین هم کار نکرده بودم تو اون فاصله از تجربیاتی که تو بازی call of duty کسب کرده بودم Khansariha (266) استفاده کردم (برای استفاده از میلدات ها میگم) و با اون بادی هم که میومد خیلی خوب جواب داد...دوربین هم سنتر 4*16 و ساچمه هم پرومگنوم بود...
خلاصه از اینکه باعث سرافکندگی 54 سواران شدم Khansariha (226) عذرخواهی میکنم... Khansariha (8)
انشاالله سری بعدی جبران میکنم... Khansariha (115)
لینک مرجع