انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علی جان با هیچ کلمه و جمله ای نمیتونم دردت رو تسکین بدم...این درد فقط زمان می خواد تا تسکین پیدا کنه.....فقط میتونم از صمیم قلب بهت تسلیت بگم...

خدا وند روحشون رو قرین رحمت کنه
علی جان بنده هم به نوبه خودم این واقعه تاسف بار رو بهتون تسلیت عرض میکنم .
خدا رحمتشان کند ...
با سلام.اقا علي منم بهتون تسليت مي گم اينشاالله خدا بهتون صبر بده و ديگه شاهد اينگونه حوادث نباشيد.
آقا علی من هم تسلیت می گم، دوستان باید بدونیم که مرگ همیشه در کمینه و آمادگی پذیرش مرگ رو در هر لحظه داشته باشیم.
ما هایی که الان زنده هستیم و هنوز فرصت جبران گناهانمان را داریم باید خدا را شاکر باشیم و این عزیزانی که از پیشمون میرن اخطار هایی از سوی خداوند هستند.
امیدوارم که خداوند به خانواده هایشان صبر عطا کند.Khansariha (8)
سلام بر دوستان گل شیرازی.....

روز یکشنبه و دو شنبه تعطیله...کیا پایه میباشند به قول امیر حسین بریم میدان تیر چمران؟

لطفا اعلام آمادگی کنید تا هماهنگی بشه برای یه قرار دوستانه و تیر اندازی
آقایون شیرازی....نبود؟
فردا..میدان تیر

اگه با دوشنبه موافقید اعلام کنید.....
راستی دوستان توی این ایام اعتکاف اگه کسی خدا قسمتش کرد و معتکف شد یادش نره ما و بقیه دوستان رو دعا کنه ها ...
ما که پیشاپیش همتون رو دعا می کنیم Khansariha (8)
(2012-06-02 04:38 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز یکشنبه و دو شنبه تعطیله...کیا پایه میباشند به قول امیر حسین بریم میدان تیر چمران؟

سلام.میدون تیر چمران کجا هست؟من پا هستم میام؟Khansariha (219)
(2012-06-03 10:17 PM)hadilove نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-02 04:38 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.میدون تیر چمران کجا هست؟من پا هستم میام؟Khansariha (219)

هادی جون خیلی دیر گفتی...الان دیگه امکان هماهنگی نیست تا فردا صبح بشه رفت.....

البته میتونی آدرس و عکس هوایی محل مکان مورد نظر رو چند صفحه قبل تر ببینی

ایشا الله جمعه قرار میزاریم میریم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع