انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-30 09:13 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان.
سید جون اینطوری از من تعریف میکنی یه چیزی خیالم میره خخخ.ما کوچیک همه شما هم هستیم.
ولله داش احسان خیلی دلم میخواد اما اولا نه وقتش دارم و ثانیا اینکه یکی از پیچ های زیر قنداق به طرز وحشتناکی خراب شده و برای باز کردنش وقت زیادی باید صرف کرد که من با کمال شرمندگی فعلا حوصلم نمیشه.اما به محض اینکه بازش کنم حتما تقدیم می کنم.
یا علی

سلام داش جلال...چه خبر؟؟؟

جلال جان اون قضیه به کجا رسید؟؟؟؟پسر داییت خبر بهت نداد؟؟؟؟

آقا تماس گرفتن این بنده خدا با هم جریانش کر کر خنده بودا...ازش بپرس برات تعریف کنه....خخخخ

یا علی
سلام بر کاکوهای شیرازی
اسی جان چی شده داش دیگه برامون از حکایت ها و پندها تون نمی گذارید دلمون تنگ شده . هر وقت یه مطلب رو می خوندم کلی حال می کردم الانم دارم دوباره از اول می خونم ولی یه چندتا جدید بزار داداش . ممنون Khansariha (8)
والا آرش برو بکس اعتراض کردند...برا همین فعالیت فرهنگیم رو کم کردم....اگه مدیران و کاربران استقبال کنند دوباره شروع میکنم....
احسان تو رو خدا کارکرد فرهنگی رو بی خیال!! همین جوری هم دوستت داریم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
(2012-12-31 03:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا آرش برو بکس اعتراض کردند...برا همین فعالیت فرهنگیم رو کم کردم....اگه مدیران و کاربران استقبال کنند دوباره شروع میکنم....
باشه اسی جان اعلام استقبال میکنیم Khansariha (8)
بقول این فشا پویه ها بچه محل هستند کاکو شما یوقت بدل نگیریا خخخخخخ Khansariha (256)
(2012-12-31 04:08 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان تو رو خدا کارکرد فرهنگی رو بی خیال!! همین جوری هم دوستت داریم.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)

بله اسی جون یه رای مخالفم بزار کنارش خخخخ آمو کاکو ول بحث فرهنگی کن توی چت باکس سایت بیا تا دلت میخواد فعالیت فرهنگی بکن یا یه وبلاگ جدا از سایت بزن یه علمه جک بزار داخلش میایم میخونیم میخندیم، یابرام جک باحالاش اس ام اس کن خخخخ آخه هر وقت تاپیک میاد بالا میگم بیام ببینم باز کجا رفتین چی کار کردی ن چه دسته گلی به آب دادیم می بینم یه مشت جک بی ارزش گزاشتی کاکوخخخخKhansariha (214)
(2012-12-31 09:22 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-31 04:08 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله اسی جون یه رای مخالفم بزار کنارش خخخخ آمو کاکو ول بحث فرهنگی کن توی چت باکس سایت بیا تا دلت میخواد فعالیت فرهنگی بکن یا یه وبلاگ جدا از سایت بزن یه علمه جک بزار داخلش میایم میخونیم میخندیم، یابرام جک باحالاش اس ام اس کن خخخخ آخه هر وقت تاپیک میاد بالا میگم بیام ببینم باز کجا رفتین چی کار کردی ن چه دسته گلی به آب دادیم می بینم یه مشت جک بی ارزش گزاشتی کاکوخخخخKhansariha (214)

هااااااااااااااااااا...از اون نظر....عزیزم برای دیدن اینکه کجا رفتیم و چکار کردیم که باید آخرهفته بیای سر بزنی......شاید پنجشنبه و جمعه که تعطیله بریم در در....

کیا پاین برا پنجشنبه یا جمعه؟؟؟؟؟
(2012-12-31 03:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزيز شيرازي دم همتون گرم . واقعا دم شيراز گرم با بچه هاي باحالش . پارسال ابانماه 5 روز مهمون شيراز بودم چه شهريه به به . واقعا خوش گذشت . سعدي و حافظ و باغ ارم و ...

اسي جان من كه نديدم كسي اعتراض كنه بالاخره انجمن هم از يكنواختي بيرون بياد براي روحيه دوستان هم خوب هست . اگه هم اعتراضي بشه به نظر من به تاپيك هرچه خريدي بشه بهتره چون لوازمي هم كه مربوط به شكار نيست اونجا اعلام ميشه كه باعث سنگين شدن انجمن هم ميشه و گاها هم از هر زاويه كه نگاه كني نميشه به شكار و تفنگ ربطش داد .
بالاخره اگه نظر بنده تاثير داشته باشه با گذاشتن پستها تون موافقم !Khansariha (8)

از اساتيد و مديران محترم هم عذر خواهي مي كنم بابت اعلام نظرم Khansariha (8)
السلام به بروبکس فارسی
ماهم قاطی شماییم..!
این اولین پست منه.بهتر بگم بشناسین.همون پسردایی معروف آقا جلال.همون ک اسمش سر زبوناست ک یه گراز رو نوک پرون آمریکایی بشینه نمیتونه بزنتش.خلاصه مارو هم برای قول و قراراتون خبر کنید.
نامه تمام:Khansariha (178)
(2013-01-01 01:36 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اخوی
خوش اومدی
تراپیست معروف

یه نوکری دارین همتون!
لینک مرجع