انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
والا نمیدونم من اشتباه میکنم یا اینکه بچه های فارس خیلی کم کار هستن و پیگیر پروانه نیستن؟اخه استانها و شهرهای دیگه سال گذشته پروانه ندادن بهشون یه سیل عظیمی از اعتراضها رو متوجه سازمان محیط زیست کردن ولی ما تو هفت سال اخیر چیکار کردیم؟دوستان پیگیر باشید و اطلاع رسانی کنید باید طی ده روز اینده پروانه رو بگیریمKhansariha (48)
بنده شخصا هفته ای یکبار زنگ میزنم و در مورد دفترچه شکار و پروانه می پرسم.شما سروران هم لطف کنید و بپرسید.بقولی پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب هست.راستی این را هم عرض کنم که دوستان انصافا با روی باز جواب می دهند اگرچه همیشه جوابشان منفی هست.اما تازگیها یک نور امید را در جواب آنها احساس یا مشاهده می کنم.البته شاید هم نور چراغ ال ای دی روی تلفن جدیدیدمان را میبینم و به چشمم میرسد.Khansariha (115)
سبحان اللهKhansariha (8)

دیدم تایپیک استان فارس خاک می خورد.Khansariha (48)
من موندم و تایپیک برو بچه های استان فارس.

باز هم سبحان الله.Khansariha (8)
درود.اره جناب سنگک حدود چند سانت خاک روی تاپیک نشستهKhansariha (226)راستش برام عجیبه چرا فعالیت و پیگیری در مورد پروانه شکار اینقدر کمه؟الان 12 روز از فصل شکار گذشته که قانونن باید حداقل پروانه برای پرندگان خشکزی صادر میشده ولی نشده و سازمان یه جواب درست نمیده که چرا تا الان پروانه صادر نشده؟شکارچیها هم که قربونشون برم نمیتونن یه قرار بزارن توی یه روز مشخص برن سازمان محیط زیست و اعتراض خودشون رو اعلام کنن که نمیدونم ما چه چیزی از این طرفدارهای محیط زیست کم داریم که تا چیزی میشه پلاکاردهاشون رو میگیرن دست و میرن جلو سازمان محیط زیست برای اعتراض .ما فقط نشستیم منتظر معجزه هستیمKhansariha (153)
سلام از بنده kazerland جان.حداقل اگر هر شکارچی همت کند و هفته ای یکبار به اداره محیط زیست شهرش زنگ بزند و از زمان صدور پروانه کسب اطلاع کند بزرگترین کار را انجام داده اما متاسفانه اکثر ما شکارچیها حتی حوصله اینکه سالی یکبار هم که شده یک تلفن ساده به اداره محیط زیست بزنیم را نداریم.Khansariha (399)
درود بر همه.دوستان عزیز هم استانی دستورالعمل پروانه شکار پرنده به استانها ابلاغ میشه به جز ده استان که خودشون اعلام ممنوعیت کردن و پروانه برای امسال صادر نمیکنن کسی خبر داره که کدوم استانها هستن؟انشااله که استان فارس شامل اون ده استان نشه و بعد از هفت سال بتونیم با خیال راحت بریم شکارKhansariha (48)
پس پاشیم بریم از ته کمد لباسهای شکارمون را در بیاوریم و بریزیم توی ماشین لباسشویی تا بوی نفتالینشون بره و تار انکبوتها پاک بشه.Khansariha (385)Khansariha (385)Khansariha (385)Khansariha (385)Khansariha (385)در ضمن جهت امر شکار به چند دوست و همراه نیازمندیم.توجه توجه.تنها متقاضیانی پذیرفته می شوند که اسلحه آنها از یک لول کمتر و از شش لول بیشتر نباشد.با تشکرKhansariha (215)
درود.امروز ساعت 12 رفتم اداره کل مستقیم رفتم تو دفتر صدور پروانه دستورالعمل رو میز گذاشته بود ولی گفت پروانه از هفته بعد صادر میشه.من که خودم دفترچه دارم ولی سوال کردم که دفترچه هم صادر میشه چون خیلیها دفترچه ندارن گفت نه و طبق چیزی که خودش گفت شاید دفترچه اصلا صادر نشه و فقط برای اونهایی که دفترچه دارن پروانه صادر کنن که خودم هم تعجب کردم.البته اینطور که من دیدم طرف خیلی به کار وارد نبود و خیلی اطلاعاتش کامل نبود.همچنین در مورد پروانه برای قمری و کبوتر سوال کردم که گفت تو هیچ گروه از 4 گروه پروانه نیست که گفتم پراکندگی قمری و کبوتر در استان خیلی خوب هست و خیلی بیشتر از کبک و تیهو یافت میشن که دیدم طرف داره گیج میشه دیگه توضیح ندادم ولی گفتم در مورد این مساله سوال کنن چون اگه برای قمری و کبوتر پروانه صادر کنن بهتره چون بعضیها علاقه به شکار این دو گونه دارن و زباد طرف کبک و تیهو نمیرن.دوستان شکارچی هم استانی اگر تماس گرفتین اداره کل یا حضورا رفتین این مساله رو حتما عنوان کنید و تفنگها رو برای پنج شنبه و جمعه هفته اینده اماده کنیدKhansariha (48)
ان شاء الله.Khansariha (8)
لینک مرجع