انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پدرم نظامی هست بخاطر همین هر سال یه جایی هستیم ولی فعلا کواریم
در هر صورت من امادگی خودم رو جهت شکار کبوتر در هر جایی که بیشتر باشه اعلام میکنم
هر کی میاد یا علی
(2011-05-26 09:06 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-26 08:11 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-25 09:24 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا!!!!!
راستی کوار چی کار می کنی؟
ببخشید سهیل جان شما ساکن کجایی؟
تا جائی که من میدونم با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و با بروبچ اصفهان دم میگرفت و با بروبچ مشهد هم گپ میزاد و با بروبچ شیراز هم گشت میزد و... خلاصه همه فن حریف بود (شوخی) Khansariha (214)
علی آقا خجالتمون میدی سالالر
ما مخلص همه بچه های ایران زمین هستیم انجناب که جای خود دارد
Khansariha (8)
اسنایپر عزیز بنده در حال حاضر در خطه خالزن پرور تهران هستم فردا رو خدا عالمه
اما ارادت خاص به همه وایرخ سواران داریمKhansariha (256)

فعلا که وایرخ سوار ماستKhansariha (226)
پس چی شد
بابا یه قرار بذارید دوستان باهم بریم شکار
البته کبوتر
فصل شکار گذشته
البته فصل شکار گذشته
ماهم برای بعد از این فصل برنامه ریزی میکنیم
تیر ما میشه شکار کرد
فصل شکار از اول برج 7 شروع میشه تا اخر سال .
با سلام.
در استان فارس (شمالش بیشتر)معمولا فصل شکار از اواسط شهریور شروع میشه تا اواخر بهمن ماه.
یا علی
جلال جان تا اخرین هفته سال میشه شکار کرد و قانونیه ولی خوب اون موقعه دیگه بدور از انصافه شکار کردن Khansariha (8)
والا ما دیروز رفتم بیرون از شهر یه پسر عمه دارم با تفنگم یه گنجشکو زد به گنجشکه که نگا کردم جیگرم کباب شد بچه هاش اومدن جلو چشم کلا از شکار خوشم نمیاد کلی هم بد و بیرا به پسر عمهه گفتم . بابام از قدیم آفت گنجشک بوده الانم هی میگه دلم هوس گنجشک کرده من محلش نمیزارم با خودم عهد کردم هیچ وقت گنجشک نزنم
سلام خدمت دوستان شیرازی گلم
میگم کسی گذارش به دهنادی نمیفته چندتا سوال واسه ما بپرسه؟
من سه مدل ساچمه گامو رو میخاستم بدونم اونجا پیدا میشه یا نه؟
۱-پرومچ ۲۵۰تایی کالیبر ۴/۵ و قیمتش؟
۲-پروهانتر ۲۵۰تایی کالیبر ۴/۵ و قیمتش؟
۳-تی اس۱۰ ( فکر کنم ۲۰۰تایی) کالیبر ۴/۵ و قیمتش؟
ممنون از همگیتون
لینک مرجع