انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام آقا شاهین
کم پیدایی !! تحویل نمیگیری ؟!!!!نمیای اون ور ؟
آره سر جلوش سنگینه یه ذره و به نظر میاد کلا سنگینه اما دوربین روش باشه بالانسش بهتر میشه !!!
ببخشید شاهین جان...من پی سی پی ها رو درست نمیشناسم...نیست مال از ما بهترونه..برا همین تو فکرش زیاد نمیرم....فقط عکساش رو نگاه میکنم و لذت میبرم

جدیدا هم تو فنریا عاشق 56 شدم نمیدونم چطور از سرم باز کنم این فکرا رو
ببین چطور شاهین داره با دل من بازی میکنه !!! خخخخخ
آخه چرا این عکسو گذاشتی ؟!!!!
اون روز به زور از دی استیتت دل کندم حالا عکسشو گذاشتی داغ دلمو تازه کنی !!؟؟؟؟ خخخخ

56 اسلحه خیلی خوبیه مخصوصا توی دقت که میشه گفت بی رقیبه ! اما وزنش حسابی زیاده .
اگه اشتباه نکنم بدون دوربین 5.1 کیلوگرم باشه ...
فقط برای هدف گیری خوبه اما برای شکار اصلا
بچه ها شما اگه باشید بین 52 و 54 کدوم رو انتخاب میکنید؟

تفاوت قیمتشون حد اکثر 200 هست...اما خوب اسطلاک 54 بیشتره به دلیل سیستم ریلیش...ولی به مرتب دقت بیشتره باز به دلیل سیستم ریلیش

البته از مدیران معذرت می خوام که اینجا پرسیدم
من 52 دارم و از دقتش راضیم . گروپی که باهاش گرفتیم پیش آقا شاهین هست که تونستن میذارن تا ببینید .
به نظر من 52 بهتره و اگه لگدشو درست دفع کنی دقتش با 54 فرقی نداره . البته این نطر شخصی بندس !!!
(2012-05-21 11:51 PM)AliBB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 52 دارم و از دقتش راضیم . گروپی که باهاش گرفتیم پیش آقا شاهین هست که تونستن میذارن تا ببینید .
به نظر من 52 بهتره و اگه لگدشو درست دفع کنی دقتش با 54 فرقی نداره . البته این نطر شخصی بندس !!!

علی جون میشه دلیل برام بیاری...آخه شاید قسمت شد پول دستم اومدKhansariha (214)Khansariha (214)
(2012-05-22 12:14 AM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط 54!! با هر دوش بهتره بگم هر سه 52 54 56 کار کردم میگم فقط 54
البته 54 و 56 یکی هستند اما 54 سبکتر و شکاری تره تعادل وزنیش هم عالیه چی بگم از برتری های 54، شرح دراز دارد... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون شاهین جان....این پی دی اف رو قبلا دیدم...چیز جالبی بود
حدث خودم هم اینه که در کل 54 بهتره...چون دقت 52 را داره....سنگینی 56 رو نداره....ولی خوشگلیه 56 چیز دیگستا

ایشا الله خدا قسمت کنه ما هم پولدار شیم بریم یه 54 بخریمKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

راستی یه سوال انحرافی...تو مگه خواب نداری ساعت 1:15 پست میدی ؟
نقل قول :راستی یه سوال انحرافی...تو مگه خواب نداری ساعت 1:15 پست میدی ؟
شاهین نه خواب دار، نه زن و بچه! خخخخـ! همش یا تو فرومه یا توی چت! من نمی دونم چجوری جهشی خونده؟!؟!Khansariha (399)
با سلام خدمت دوستان گل استان فارسی
منم وحید هستم از کازرون.
عاشق شکار. یه دونه نخجیر 1 دارم. تو تعطیلات پدر کبکهای شهرستان رو در میارم گهگاهی هم که شانس یار باشه شکار های بزرگ(بز و پازن) هم به چنگم می افتن.
یا علی
(2012-05-22 12:33 PM)vahidraisi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گل استان فارسی
منم وحید هستم از کازرون.
عاشق شکار. یه دونه نخجیر 1 دارم. تو تعطیلات پدر کبکهای شهرستان رو در میارم گهگاهی هم که شانس یار باشه شکار های بزرگ(بز و پازن) هم به چنگم می افتن.
یا علی
سلام وحید خان...خوش آمدید...خوشبختانه یـ شکارچی دیگه هم به جمعمون اضافه شدKhansariha (256)
لینک مرجع