انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام
اوایل همین هفته ، آقا دعوتمون کرد و با بقیه دوستان دانشجویمون رفتیم مشهد الرضا . واقعا جای دوستان خالی بود ولی نائب الزیاره همه دوستان بودیم.
توی مسیر برگشت هم توفیق شد مسجد جمکران و حرم حضرت معصومه (س) را هم زیارت کنیم.
خلاصه یه حال اساسی از لحاظ روحی و معنوی گرفتیم و حالا هم در خدمت دوستان هستیم.
________________________________________________________________________________​________________________________________________________
اما در مورد برنامه تفریحی و شکار باید عرض کنم الان که به تقویم نگاه کردم دیدم 7 مهرماه ، ولادت آقا امام رضا(ع) قرار داره و ایران اسلامی هست و این روز.
چون طبق سنوات گذشته بالاخره توی این روز برنامه های فرهنگی و معنوی متعددی برگزار میشه ما هم توی مسجدمون فکر کنم برنامه جشن داشته باشیم و باید اون روز دیگه خودمون رو وقف کارها کنیم که احتمال داره واسه اون رو کارم جور نشه.

بقیه دوستان رو نمیدونم وضعیتشون به چه صورته اما پیشنهادم اینه که اگه بشه برنامه رو واسه 14 مهر که روز جمعه هم هست بذارید بنده خودم با سر میام.

بازم هر جور دوستان امر بفرمایند ما در خدمتیم.
________________________________________________________________________________​________________________________________________________
آقا جلال فکر کنم مکان شکار همونجایی باشه که سال قبل آدرسش رو ازتون گرفتم.درسته؟
مکانش عالی بود فقط اون موقعی که ما رفتیم چون اونجا مثل دشت میمونه باد زیاد می اومد و خیلی روی ساچمه تاثیر میذاشت.
البته الان فکر کنم هوا عالی باشه.
.
.
اگه اونجا باشه این چند تا عکس رو ازش گرفتم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان گل هم ولایتی لطفا در مورد تاریخ به یه قطعیت برسیم تا بتونیم کار و بار رو باهاش هماهنگ کنیم....

من خیلی تو کف شکارم.....

یه جایی هست سمت باجگاه
[تصویر: 13476910121.jpg]

طرف جاده خاکی صدرا......کلی زمین کشاورزی هست که به نظرم میاد پرنده زیاد داشته باشه....از دروازه قرآن که بگذری یکم جلوتر از پادگان چشمه بیدی ارتش هست.....خیلی زمین کشاورزی هست....

اگه کسی رفته یا اونجا زمین داره لطفا بگه آیا اونجا مناسب شکار هست یا نه...ممنون
احسان شما وسیله داری؟ ماشین پدر رو کش میری؟
من که اگر بیام نخودی هستم ولی فعلاً سعادت نخودی شدن هم نداریم!
والا ماشین پدر رو که نمیشه کش رفت...ولی خدا بزرگه......

دوستان گل دارم دنبال یه ماشین برا زیر پا تا حداکثر 1 تا 1.5 میلیون میگردم.....رنویی چیزی باشه برا رفت و آمد...

یکی از دوستان چند روز پیش یه رنو سالم و تقریبا تمیز گیر آورده 800 تومن...خدایی شانس رو میبینید.....

اگه کسی یه ماشین مثل اینی که گفتم سراغ داشت مارو بی خبر نذاره که در به در دنبالشم.........یا علی
بذار بیشتر گیرت بیاد. اینجوری باید ده تومن خرجش کنی تا راه بره...خخخـ!
من یه جا کنار رودخانه قره آقاج سراغ دارم خیلی عالیه باغش هم مال آشناست ولی خود باغ مناسب تیراندازی نیست. پر زاغی هم هست...
اون جایی که میگم یه 40 متری عرض داره و یه 100 متری هم طول. کسی هم مزاحم نمیشه...
سید جون فلوس لا موجود......انا فقیر.......انا مجبور.....انا پیاده.......انا رفت و آمد با خط 11

تازه همین 1.5 هم زیاده برام.....1 تومن بیشتر ندارم
1 تومنه رو برو باهاش ایرکینگ بخر بهتر کارت رو راه میندازه..خخخخخـ! دراک گنجیشک هم داره؟
برگشتم شیراز میخوام برم دراک...
آره...هم گنجشک داره هم کاکلی هم سار....ولی باید صبح زود بری...البته خیلی کم شده جدیدا....

اگه دنبال شکاری برو نزدیک زمین های کشاورزی...مخصوصا گندم.....
عامو من که نمی تونم از شهر برم بیرون....دراک هم چون بغل دستمونه میخوام برم....5شنبه میویی؟
معلوم نیست...فکر نکنم....کارام بدجور تو هم گره خورده...خدا به خیر بگذرونه
لینک مرجع