انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چقدر می خوایم بمونیم؟ آخه من شنبه امتحان دارم ولی تا دور و بر 2 مشکلی ندارم.
یعنی دیگه حداکثر باید 3 3:30 خونه باشم.
پس با این حساب باید بیشینی عقب احسان! شرمنده! خخخـ!
خوب پروفسور وسایلمون رو میذاریم عقب دیگه...
تویوتا هایلوکس کدومه!!!؟با این ماشینا میام!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-11 05:24 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تویوتا هایلوکس کدومه!!!؟با این ماشینا میام!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)
Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)Khansariha (62)
Khansariha (202)Khansariha (202)Khansariha (202)Khansariha (202)Khansariha (202)

نازی .. نازی محسن جون.....عیبی نداره عزیزم...از اینا هم میخری...Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
آره،حسابی جا داریم،دیدین که تو عکس!!! Khansariha (266)
با کنسروا هم موافقم،یه موقع مجبورنشیم گشنه برگردیم خونه ضایع بشیم!!!
محسن این که مشکیه...مگه مال شما سفید نیست؟ خخخـ!
حالا به سوال من جواب نمیدید؟ کی بر میگردیم؟
هر وقت دوست داشتین بر میگردیم،از این بابت مشکلی نیست.
بذارین یه خاطره بگم:
شنبه همین هفته بعد از امتحان سریع اومدم خونه دوربین رو بستم رو تفنگ و رفتم طرفای شهرک صنعتی.
یه جای پرت رو پیدا کردم و دوربین رو تقریبا صفر کردم.بعد رفتم به جستو جوی پرنده.((اینم بگم که این اولین تجربه ی شکارم بود!!!))
خلاصه اولین کبوتری که دیدم نشونه گرفتم و شلیک کردم،خورد بهش و پخشو پلا شد تو هوا!!(بیچاره چقر گناه داشت!!)...
آقا چاقو رو از قلاف در آوردم و رفتم بالای سرش،دیدم داره نفرین میکنه!!خواستم سرش رو ببرم ولی چاقو نمیبرید Khansariha (290) یادم رفته بود تیزش کنم!!(اگه بدونین چه اوضاعی بود!!باید فیلم میگرفتن میذاشتن تو خنده بازار!!!)
مجبور شدم نشستم رو زمین کبوتر رو گرفتم بین پاهام،سرشو با دستم محکم گرفتم و برییدم...(نمیدونم چرا اصلا خون نداشت بیچاره!!)
ادامه دارد...
ایول بابا...خونش رو میمالیدی به قنداق...معمولا شکارچیا خون اولین شکارشون رو میمالن به قنداق اسلحشون...

راستی محسن جان طرفای شهرک صنعتی کبوتر چقدره؟؟؟؟

به نظرت بریم صدرا یا بریم سمت شهرک صنعتی؟؟؟؟

آقایون با جمعه...چاقو هاشون رو تیز کنن..اگه تا پنجشنبه بارونی باشه و جمعه صاف باشه روز پر شکاری خواهیم داشت...آخه پرنده ها برا خوردن غذا میان بیرون....

محسن سایلنسر رو چه کردی؟؟؟؟؟بستی رو اسلحت؟؟؟؟
به سمت دو سه تا کبوتر دیگه از نزدیک(15)متری شلیک کردم ولی نخورد،منم اومدم خونه ترتیب همین یکیو بدم،
کبوتره 5 برابر یک گنجشک بود ولی..........وقتی پراشو کندم نصف یک گنجشک هم نبود!!!! Khansariha (290)
آقا خلاصه بلد نبودم اجزای بدنشو خالی کنم،خسته هم بودم و اصلا حوصله ی این کارا رو نداشتم،و،،،
..
..
..
..
نوش جونش،گربه ی تپل مپل و خوشگلی بود!!!
مگه کبوتر قبلی رو از چه فاصله ای زده بودی؟؟؟؟
فک کنم 30 متری میشد...
لینک مرجع