انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام هم استانيKhansariha (8)لطفا پيام خصوصي رو چك بفرماييد
سلام
خبری از پروانه شکار استان فارس نشد؟؟Khansariha (367)
سلام و درود به بچه های بامرام استان فارس .Khansariha (8)

خیلی بامرامید . دم همه شما گرم .Khansariha (219)
سلام
به بچه های خون گرم فارس Khansariha (48)
سلام به هم استانیهای عزیزم و همشهریهای خوبم در شیراز. خوشحالم که توی این انجمن از تجارب اساتید استفاده میکنم .
روزهای خوبی رو سپری کنید
سلام به همه دوستان و هم استاني هاي عزيز.دوستاني كه دنبال صدور پروانه شكار پرنده هستن يه لطفي كنن مراجعات و تماس هاي خودتون رو با اداره كل داشته باشين يا اگر ميتونيد نامه اي با مضمون درخواست صدور پروانه شكار پرنده بنويسيد و تحويل دفتر مدير كل بديد،يا در سايت اداره كل قسمت ارتباط با مدير مطلبي رو بنويسيد و بگيد بعد از چند سال ممنوعيت هاي پي در پي كه هيچ گونه تاثير مثبتي نداشته و باعث افزايش امار تخلفات شده،ما خواهان صدور پروانه شكار پرنده هستيم.باز هم تاكيد ميكنم تا دير نشده بايد صداي خودتون رو به گوشي مدير كل جديد برسونيد چرا كه فقط ايشون ميتونن كاري انجام بدن.Khansariha (256)Khansariha (8)
(2016-12-03 12:52 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی هست بدونه دستگاه سی ان سی در شیراز کجا کار میکنن؟ یه قنداق ای تی 44 بولپاپ دارم رو چوب کشیدم میخام برام ببرن
هزینش چقدر میشه؟
کسی تا حالا این کارو کرده؟
بعد یه سوال دیگه داخلش رو چجوری خالی کنم؟جایی ک کپ و ... ب قنداق پیچ میشه رو منظورم هست اگه کسی تاحالا قنداق بولپاپ کرده خوشال میشم نظرش و راهنمایی هاشو بشنوم
ممنون از همهKhansariha (8)

دوست عزیز دستگاه سی ان سی اینطور کار نمیکنه که طرح رو روی چوب بکشی برات بتراشه . بلکه اول باید فایل کد سه بعدی با فرمت های استاندارد همچون stl. یا step. طراحی کنید سپس بدین به سی ان سی 4 محور به بالا تا براتون طبق فایل کد یا جی کد قنداق رو در بیاره. من یه جا سراغ دارم که فرز 5محور چوب داره اما باید فایل کد بهش بدین تا براتون درش بیاره
(2017-06-19 03:56 PM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر بچ فارس
طاعات و عباداتتون قبول باشه
تو شیراز کجا میشه کپسول پس سی پی شارژ کرد ؟
ادرسش بدین ممنون میشم

تو شیراز چندجا هستن یکی سمت دوکوهکه که انگار با آدم پدر کشتگی داره، حتی جواب سلامتون هم نمیده... و یکی دیگه که خودم جدیدا پیشش میرم آقای کریمی هستند. شماره تماسشون 09164138137 هست. ایشون بسیار خوش برخورد و گرم هستن و اطلاعات خیلی بالایی هم دارن و یکبار هم لطف کردن تفنگ منو که مخزنش نشتی داشت همونجا سریع تعمیرش کردن. اگه پیششون رفتین لطفا بگین که از طرف اشتراک شارژ شماره 15 اومدین.Khansariha (8)
چرا این تاپیک خاک میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان.Khansariha (8)
دارم میرم سربازی.Khansariha (256)
اموزشی افتادم اباده فارس.
از دوستانی که اونجا زندگی میکنن میشه بگین بدین اب و هوا اونجا چطوریه؟؟خیلی سرده؟؟
کاپشن و لباس گرم با خودم بیارم با خودم بیارم یا نه یه سویشرت کفایت میکنه؟؟
ممنون میشم اگه نکته یا راهنمایی هم دارین بهم بگینKhansariha (8)
با سپاس.Khansariha (8)
(2021-02-15 03:46 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
دارم میرم سربازی.Khansariha (256)
اموزشی افتادم اباده فارس.
از دوستانی که اونجا زندگی میکنن میشه بگین بدین اب و هوا اونجا چطوریه؟؟خیلی سرده؟؟
کاپشن و لباس گرم با خودم بیارم با خودم بیارم یا نه یه سویشرت کفایت میکنه؟؟
ممنون میشم اگه نکته یا راهنمایی هم دارین بهم بگینKhansariha (8)
با سپاس.Khansariha (8)

سلام دوست عزیز.
آباده در شمال استان فارس آب و هوای سردی داره اما بستگی به این داره شما بچه کجا باشی.
موفق باشید
لینک مرجع