انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز چرم رو میتونی بازار وکیل کوچه سنگی از حاجی طاهری بنده خدا یه کم هم پاش میلنگه تهیه کنی ، اگه میخوای براس اسلحه از پارچه های مبل استفاده کن در رنگهای مختلف و تفنگت هم عرق نمیکنه آسیب ببینه
سلام دوستان

من دچار یه مشکل شدم و نیاز به قلاویز کردن دارم

تو شیراز کجا قلاویز در حد 2 میل انجام میدن و تمیز؟
سلام خدمت دوستان عزیز به ویژه همشهری های محترم
ما روز پنج شنبه طبق قراری که با آقا احسان گذاشتم رفتیم به آبعلی، جای خوب و بکری بود و کسی مزاحمت ایجاد نکرد، فقط یه بدشانسی آوردیم و اون اینکه تفنگ آقا احسان پیچش شل شد و نشد باهاش درست تیراندازی کرد، می خواستیم ناسلامتی گروپ بگیریم ولی بهرحال من با ساچمه پرومگنوم با پنج شلیک یه گروپ 2 و نیم سانتی از فاصله 29 متری گرفتم(می دونم از وایرخ 80 بیشتر انتظار میره ولی دوربین درستی روی تفنگم نبود، یه دوربین تاسکو خریدم زیاد جالب نیست)
تفریح ما بیشتر شامل ترکوندن شیشه نوشابه و زدن پیتلر هوا و قوطی کنسرو و ... شد
این هم عکسهای منطقه ای که ما رفتیم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقیه عکسها رو هم آقا احسان می ذارنKhansariha (8)
(2012-05-04 11:32 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

من دچار یه مشکل شدم و نیاز به قلاویز کردن دارم

تو شیراز کجا قلاویز در حد 2 میل انجام میدن و تمیز؟

دوست خوبم همه تراشکاری ها این کارو به راحتی برات انجام میدند اگه اشنا باشه که دیگه بهتر

سلام خدمت حامد و احسان عزیز به امید اینکه بهتون خوش گذشته باشه
بله کاملا درسته
حق با حامد جان هست......البته الان که دارم این پست رو میدم تازه اسلحم رو درست کردم.( البته خدارو شکر اینبار خودم تعمیرش کردم..دل و جیگر اسلحه رو ریختم بیرون و دوباره بستمش..پیچی هم که شل شده بود ماله سیستم ماشه بود..بردم قلاویز شماره 7 زدم و یه پیچ شماره 7 انداختم روش)

ایشا الله بعد عکس ها رو میزارم...آخه ترافیکم 10 مگ بیشتر نمونده و داییم هم که تازه اسلحم رو دیده گیر داده میگه پاشو بریم خونه ما تو حیات تیر بندازیم..آخه خودش یه چینی داره

الان هم یکی زد تو کلم میگه اسرار رو تو اینترنت لو ندهKhansariha (226)Khansariha (226)

راستی پنجشنبه این هفته کیا پایه هستند؟

تا بعد....یا علی
احسان جون منظورت بجز منه دیگه چون من به طور پیشفرض پایه هستمKhansariha (214)
احسان جون چه خبرا داداش؟ شنیدم داییت با چینیش کَلِت رو خوابونده داداشKhansariha (266)
دوستان خوبم یه مقداری مشغله زیاد هست شماها بروید و ایشالا بهتون خوش بگذره ، حتما هماهنگ میکنیم یه تعطیلی میریم بیرون خارج از شهر Khansariha (399)Khansariha (214)Khansariha (48)Khansariha (172)
باسلام و خسته نباشی به همه بروبچهای باحال استان فارس.کوچیک همتون هستیم منم اهل زرقان هستم.خوسحالم که تو جمع شما قرارگرفتم....
(2012-05-06 01:14 AM)ar2000jet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام و خسته نباشی به همه بروبچهای باحال استان فارس.کوچیک همتون هستیم منم اهل زرقان هستم.خوسحالم که تو جمع شما قرارگرفتم....
صفای قدمت کاکو، ایشالا که بتونیم با هم دوستای خوبی باشیمKhansariha (8)
خوب سلام و صبح به خیر خدمت دوستان گل استان فارسی

دیروز یه تشکر که زدم ترافیکم تموم شد....استفاده بهینه از ترافیک

الان از محل کارم براتون پست میزنم

قرار بود عکسهای تکمیلی محل قرار هفته پیش رو براتون بزارم

[تصویر: 13362791061.jpg]
[تصویر: 13362791062.jpg]
[تصویر: 13362791063.jpg]
[تصویر: 13362791064.jpg]

البته این بار که رفته بودیم اسلحه مشکل پیدا کرد و حالم رو گرفت...منم دیگه حس عکس گرفتن زیاد نداشتم

البته ایشا الله این دفعه توپ عکس میگیرم

راستی دوستان عزیز این پنجشنبه هم داریم میریم...کیا پایه هستن؟
یا علی...خداحافظ
لینک مرجع