انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
قربان شما دوست گرامی.اصالتا اقلیدی هستم و اکثر فکو فامیلم اونجان.هر چند ماهی یه بار سر میزنم.هیچ چی مثل نوشیدن اب چشمه رسوالله به ادم سرزندگی نمیده به به بهKhansariha (8)
اینم یه عکس از تنگه براق:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سنگ تموم گذاشتی با این عکس، ما رو هم هوایی کردی.
یادش بخیر تابستون با رفقا رفتیم اونجا شب هم موندیم جای شما خالی خیلی خوش گذشت واقعا سرد بود
شما اقلید هم زندگی کردی یا از اول تو غربت بزرگ شدی؟ میتونم فامیلتون رو بپرسم؟Khansariha (8)
چرا عاقل کند کاری!

-
کاری که میشه فردا انجامش بدی چرا امروز انجامش بدی!

-
اگه میخوای هیچوقت تو زندگیت شکست نخوری هیچوقت تلاش نکن!

-
قواعد فوتبال حرفه ای در شیراز: هیچوقت بسمت توپ نرو بزار توپ بیادبسمتت!

-
شرایط یک پسر شیرازی برای ازدواج : صبح ها تا ساعت 12 ظهر خوابم -تا آخر
عمرم سر کار نمیرم تا دیروقت با رفیقام بیرون هستم سربازی اصلاً نمیرم و خونه ندارم
ماشین ندارم مدرک هم ندارم پول تو جیبیم با بابامه!!!

-
شیرازی ها میگن آدم اصلاً چرا گره بزنه که بخواد با دهن یا دست بازش کنه!!!

-
به شیرازیه میگن چطوره همه تو این شهر شاعر میشن میگه : والله آب و هوای
خوب ، بیکاری،ول گشتن مفت خوردن آدم حوصلش سره میره شروع میکنه به شعرگفتن!!!

-
شیرازیها اعتقاد دارن که چرا آدم بره سر کار که بعداً الاف بیمه بیکاری بشه!
بابا دمت گرم شیرازیا خیلی دل خجسته ای دارن ایول ولی جدی اینجورین یا شوخی میکنی
نه باراکودا جان جدی همینجوری هستیم!Khansariha (20)
اصلاً حدیث داریم که: "مردمانی از سرزمین فارس هستن که حال و حوصله ندارن باید از بیت المال بهشون پول بدید!"
شما بیایی شیراز اصلاً مغازه ای نداریم هیچ کس هم کار نمیکنه فقطمیگیریم می خوابیم و دولت موظفه که مخارجمون رو بده! آره...Khansariha (120)
هی به بچه ها میگم جک اینجوری نذازید مردم باورشون میشه گوش نمیدن؛ این هم نتیجش!Khansariha (7)
(2013-05-22 10:25 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا سنگ تموم گذاشتی با این عکس، ما رو هم هوایی کردی.
یادش بخیر تابستون با رفقا رفتیم اونجا شب هم موندیم جای شما خالی خیلی خوش گذشت واقعا سرد بود
شما اقلید هم زندگی کردی یا از اول تو غربت بزرگ شدی؟ میتونم فامیلتون رو بپرسم؟Khansariha (8)

والا بزرگ شده اصفهان هستم.فامیلم صفری هستKhansariha (8)
اتفاقا یکی از دوستای صمیمیم هم فامیل شماست به اسم آقای رضا صفری که روبروی بیمارستان قدیم میشینن ولی اصلیتش باغستانیه
خوشحالم یه همشهری پیدا شد که تو زمینه اسلحه متخصصه و میتونم ازش استفاده کنم. فکر میکنم تو اقلید کسی تو این باغا نباشه. سه تا مغازه شکارشو من رفتم حتی اونا هم اطلاعاتشون خیلی جزئیه
یا علی و التماس دعاKhansariha (8)
واقعأ شیرازیا بچه های گلی هستن یه رفیق دوران خدمت داشتم شیرازی بود بچه مرودشت خیلی بچه باحالی بود هنوزم باهاش در تماسم و احوالش رو از دور میگیرم چاکر بچه های شیراز
باراکودا جان شیرازی با مرودشتی فرق میکنه داداش.
مرودشت و شیراز 45 کیلومتر با هم فاصله دارند و اصولا بچه مرودشتی ها خیلی خیلی خیلی با معرفتنKhansariha (8)
حق باشماست آقا جلال رفیق ماهم بهتر از دوستان نباشه بچه خوبیه اسمش ایمان کریمی هست ولی یه گروهبان دیگه مرودشتی داشتیم آقا اصلأ نمیشد سمت این آدم بری از بس ......
لینک مرجع