انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام علیکم کل هم اجمعین.
چه خبرا؟
چه عجبیا ؟؟؟!!!!!!!!!!
واقعا شاخم در اومد این تاپیک اومده بود بالا.
بابا ای ول به بالا آورندش .خخخخ
سلام و عرض ادب خدمت اقا سعید عزیز ،اقا حسین گل،اقا شاهین (اگه اشتباه نکنم،ببخشید پیری هست و هزار درد و مرض) و دوست جدیدمون که متسافانه بنده اسم شریفشون نمی دونم.
اقا دکتر هم که خبری ازش نیست.ان شا اله هر جا هست سالم و سلامت باشه.
مخلص همه عزیزان.
خدا قسمت کنه هی برنامه تیر اندازی به اهداف ثابت در بهار 91 ردیف بشه در معیت دوستان .
یا علیKhansariha (8)
اگر منظورتون من بود سید امیر حسین هستم. راستی چرا بیشتر دوستان محل سکونتشون را ننوشتند؟
به به ! داداش جلال واقعا گل گفتیKhansariha (8) این تاپیک همین روزها بود که به تاریخ صفحات مجازی بپیونده(خخخخ)
انشاا... یه برنامه جور کنیم در معیت داداش جلال و آقا سعید و بقیه دوستان یه برنامه تفریحی بذاریم تا یه مقدار هم از وجود بزرگان کسب تجربه کنیم... Khansariha (256)
حرف حرف حرف فقط حرف...
شاهین جان همین حرفشم خوبه. خخخ
ان شا اله جور بشه از حرف به عمل تبدیل میشه ناراحت نباشKhansariha (8)
درسته ولی نشنیدم بچه ها شیراز قرار بزارن تهرانی ها اصفهانی ها مشهدی ها بری توی تایپیکشون میبینی چه قدر میرن میگردن شیرازی ها که به ندرت فقط فرزین عیدی اومد فنر انداختیم روی تفنگش. به هر حال من دیگه خیلی اینجا نیستم اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر نا مهربان بودیمو رفتیمKhansariha (8)
چرا شاهین جان نکنه میخوای بری پیش داداشت خارجه؟
البته در کل شیرازیا یه کمی بی حال هستن خخخخخخخخخKhansariha (8)
دوستان عزیز سلام و عید همتون هم مبارک باشه.به قول جناب مدیر ارشد انجمن چه عجب این تاپیک اومد بالا واقعا ای ولا. دوستان ماهم بچه شیرازیم اگه یه نگاه به زیر پاتون بندازین ما روهم میبینین.انشاالله اگه برنامه ای گذاشتین مارو هم قابل بدونین در خدمت باشیم.حداقلش براتون چای دم میکنیم...یا علی مدد بی حد و بی عدد...
سلام
خوشم میاد بچه های استان فارس هر جا که باشن یه پاتوق واسه خودشون راه میندازن ...
آقایون استان فارس مخلصم
منم در جمع خودتون راه بدین تشکر میکنم .
کوچیکتون علی هستم از فسا
یا علی
ما با این وضعیتی که داریم تازه هنر میکنیم به خودمون زحمت میدیم میشینیم پای سیستم پست میدیم!خخخخخ
لینک مرجع