انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ای ولا بچه ها، هر چند که به نسبت تجهیزات چیزی نزدید ولی باز ترکوندیدا....
حالا من زنگ زدم بد بود؟ خوب چه فرقی داره چه زنگ بزنم کبک ها بپرن چه اونجا باشم و سوتی بدم شکار از دستتون بره...
حالا با این تفاسیر که همه قصد جونم رو دارن پس همراهی در میتینگ بعدی کاری بسی اشتباه استKhansariha (399)
حالا صورت ها رو که شطرنجی کردی حداقل یه معرفی میکردی....
راستی...اسلحه ها هر کدوم مال کیه؟ اون دومیه والتره؟ وایرخه مال کیه؟
انشاالله قسمت بشه من هم تو برنامه بعدی به عنوان نخودی حضور داشته باشم...Khansariha (8)
سلام.
اسلحه دومی که سیاه هست مال آقا جلال هست....اومارکس 850 والتر....قدرت حدود 16 ژول...دقت در حد بندسلیگا....کپسول co2....کالیبر 4.5
اسلحه ای بسیار سبک در حد شادو....دقت بسیار بالا در حد وایراخ 100...قدرت در حد وایراخ 80....با هر کپسول حدود 200 شات یکنواخت میده....

سری بعدی نزدیکه.....خودت رو آماده کن سید.....اینبار دیگه سراغ کبک نمیریم...خیلی وقت میبره و حتما باید ساچمه زنی داشته باشیم....
اینبار فقط فاخته و سار....البته از خجالت زاغی ها هم در میایم....

فعلا یا علی.....Khansariha (8)
آقا یه موقع بذارید که آزادیم...اگر بچه ها موافقن یه برنامه برای آذر بذاریم...چون دیرتر هم دیگه هوا سرد میشه...میدونم که میگید حالا بذار برسیم برنامه بعد هم یه فکری به حالش میکنیم...راستی یه چیز که واقعاً کفر من رو در آورد: من دیروز بخاطر امتحان شیمی نیومدم...ولی معلمه امروز امتحان رو کنسل کرد...دلم می خواست بگیرم خفش کنم!Khansariha (367)
Khansariha (256)
سلام خدمت دوستان
روز جمعه به من که در جوار دوستان گلم واقعا خوش گذشت اقا جلال که باور کنید از قبل من ایشونو کاملا میشناختم بسیار خانواده اصیلی هستند و حسن عزیز که حسن هوازنی خیلی خوبی داشت ، و دوتا کبک زد که متاسفانه یکیش گیرش نیمد .
اقا حسین و اقا احسان گل که بسیار بچه های با ادب و با معرفتی هستند و با اینکه از قبل من با حسین ملاقات کرده بودم کمالات ایشان برایم کاملا معلوم بود و با این ملاقات دیگه خیلی عالی شد و از وجود دوستان استفاده کردیم ، اقا احسان هم که اگه باهاش جایی بری خسته نمیشی شوخ طبع و گرم . به هر صورت خوشحال هستم که با دوستانم بیشتر اشنا شدم و دلم نمی خواد که این اخرین بار باشه هر جمعه هم اگه دوستان حاظر باشند من در خدمتشون هستم ، از بچه های سایر استانها هم تشریف بیارند خوشحال میشیم .
البته ماها قصدمون بیشتر جهت اشنایی وتفریح بود تا شکار ، اگه عزم به شکار کنیم دیگه عکساش خارج از تحمل سایت میشه Khansariha (266)
بازم منتظردوستان هستیم Khansariha (48)Khansariha (219)
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان.
اول از همه باید یه تشکر جانانه از اقا سیامک داشته باشم که واقعا بنده و دیگر دوستان شرمنده کردند و به طور اکمل رسم مهمان نوازی رو به جا آوردن و بار دیگر به همه ما ثابت شد که بچه های استان فارس همگی مهمان نواز و خون گرم هستند.واقعا ایشون فوق العاده با معرفت و دوست داشتنی هستند .بر خودم لازم میدونم یکبار دیگه در این سایت از ایشون تشکر کنم.
اقا حسین هم که همونطور که حدس میزدم جوانی آرام و متین و کم حرف و صد البته دوست داشتنی.اقا احسان هم که قبلا با هم هم کلام شده بودیم و وقتی از نزدیک ملاقاتشون کردم واقعا فهمیدم که مومن باید خوش اخلاق باشه و اخلاق خوب ایشون و شوخی های به جای ایشون مدام خنده روی لبهامون میاورد .
ان شا اله فرصتی دست بده و مجددا بتونیم در جوار دوستان باشیم.
بیشتر هدف دور هم جمع شدن بود و آشنایی که در کنارش موفق به شکار کبک هم شدیم خخخخ.
ان شا اله همه دوستان در پناه حق موفق و موید باشند.Khansariha (8)
(2012-10-14 08:47 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان.
اول از همه باید یه تشکر جانانه از اقا سیامک داشته باشم که واقعا بنده و دیگر دوستان شرمنده کردند و به طور اکمل رسم مهمان نوازی رو به جا آوردن و بار دیگر به همه ما ثابت شد که بچه های استان فارس همگی مهمان نواز و خون گرم هستند.واقعا ایشون فوق العاده با معرفت و دوست داشتنی هستند .بر خودم لازم میدونم یکبار دیگه در این سایت از ایشون تشکر کنم.
اقا حسین هم که همونطور که حدس میزدم جوانی آرام و متین و کم حرف و صد البته دوست داشتنی.اقا احسان هم که قبلا با هم هم کلام شده بودیم و وقتی از نزدیک ملاقاتشون کردم واقعا فهمیدم که مومن باید خوش اخلاق باشه و اخلاق خوب ایشون و شوخی های به جای ایشون مدام خنده روی لبهامون میاورد .
ان شا اله فرصتی دست بده و مجددا بتونیم در جوار دوستان باشیم.
بیشتر هدف دور هم جمع شدن بود و آشنایی که در کنارش موفق به شکار کبک هم شدیم خخخخ.
ان شا اله همه دوستان در پناه حق موفق و موید باشند.Khansariha (8)

جلال جون تازه کجاشو دیدی؟؟؟

شما که تشریف بردید ما با آقا سیامک رفتیم تو روستا...اونجا افتادیم دنبال کلاغ ها...تازه کرکر خنده اونجا شروع شد...انقده با این کلاغا خندیدیم که نگو...خیلی حیف شد که رفتی....

انشا الله دفعه بعدی بریم میترکونیم

یا علیKhansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم
خدا رو شاکرم که همچنین دوستانی رو نصیب ما کرد. هم مومن ، هم با اخلاق و معرفت و هم دوست داشتنی. Khansariha (8)
وقتی که دوستان رو برای اولین بار زیارت کردم انگار که چندین سال می شناختمشون و این نشان از باصفا بودن و خون گرمی بچه های استان فارس هست. Khansariha (8)
انشاالله بازم سعادت باشه در معیت دوستان شاگردی کنیم.
یا علی
________________________________________________________________________________​_________________________________________________________
راستی آقا جلال ما هم زیاد کم حرف نیستیما !
خداوند توفیقی که نصیب ما کرده اینه که از نوجوانی ذاکر امام حسین (ع) بودیم و هستیم و خواهیم بود. Khansariha (8)

اینم تقدیم به دوستان:
مناجات امام زمان (عج) که خودم خوندم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توکلاس درس خدا:
اونکه ناله میکنه, رد میشه.....
اونیکه صبرمیکنه,قبول میشه.......
امااونیکه شکرمیکنه,شاگرد ممتازه......
Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)Khansariha (181)
یکی نیومد به ما بگه چرا گریه می کنی؟!؟! هـــــــــییی روزگار!

[تصویر: 844887_orig.jpg]
لینک مرجع