انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-05-12 04:18 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان نکن همچین حالم بد شد دادا این عکس چیه ؟Khansariha (399)

Khansariha (6)Khansariha (6)Khansariha (6)

جهت عوض کردن حال و هوا بود که زد کلا روان ملت رو عوض کرد......خخخخخ
با حالترین ثبت نام کنندگان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری:

[تصویر: 320747_111.jpg]

[تصویر: 320748_980.jpg]

[تصویر: 320769_107.jpg]

[تصویر: 320758_159.jpg]

[تصویر: 320759_298.jpg]

[تصویر: 320767_897.jpg]

[تصویر: 320768_868.jpg]
خدا به داد ملت برسه...Khansariha (226)
جالبتر اینکه انگار خبرنگاران همگی با هم محرم هستن توجه کنید

[تصویر: 13683658471.jpg]
يه خبر نگار هم نشديما !!!!!! با همه محرم بشيم!!!!!!!! Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (256)Khansariha (256)
بابا شاید زن و شوهر قراره بشن !!!!!
بابا عجب زلزله مشتی بود!
من که قبلش داشتم خواب میدیدم یه دفعه آخرش دیدم تو خواب بلند شدم دارم میگم خدایا تو رحمان و رحیمی... تو همین لحظه شیشه های ساختمون شروع کردن به صدا دادن!
نفهمیدم چطور از حیاط سر در آوردم!
واقعا بد لریزید !!
الان که سایت لزره نگاری رو نگاه کردم دیدم شدتش 4.4 ریشتر و مرکزش 17 کیلومتری شیراز بوده.
واقعا خدا بخیر کرد...
بریم یه دو رکعت نماز شکر بخونیم. Khansariha (8)
آقا ما که تو شیراز حال و حوصله بیرون پریدن نداریم...من یکی که اصلا حیاط نداره خونمون که بپرم بیرون...اگه از پنجره بپرم بیرون 3 طبقه رو باید با چتر نجات بیام پایین....

حسین جون اینور که فقط یه لرزه شدید خیلی کوتاه حس شد...من نفهمیدم دوباره کی خوابم برد......البته هرچند تو بیدار شدندش هم شک دارم....یادم نمیاد درست و حسابی............ما بریم یه آیات بزنیم به کمرمون و بریم سر کار
مرکزش هم بغل دریاچه مهارلو بوده.
من صبح تازه فهمیدم زلزله اومده. همین الان بهم گفتن دیشب زلزله اومد ما دویدیم رفتیم تو کوچه یادمون رفت تو رو صدا کنیم! یعنی محبت و نگرانی تا این حدا!
Khansariha (48) سلام به دوستان باحال و بی حالو حوصله ی شیرازی...!!! Khansariha (8)

من که دیشب موقع زلزله خواب بودم.از شدت زلزله بیدار شدم و به سرعت نور گوشی موبایلمو برداشتم و دویدم سمت در Khansariha (126) .((میخواستم کامپیوترم رو هم جمع کنم ببرم ولی وقت نبود!!!)).حالا بدبختیش اینجا بود که پتو و بالشتو و تحت و ... همه چی باهام کشیده شده بود اومده بود جلو در و گیر کرده بود و نمیذاشت در رو باز کنم!!! Khansariha (41) Khansariha (60) منو بگو از ترس داشتم میمردم اما در باز نمیشد Khansariha (21) .دیگه همین حین که نا امید شده بودم و دار فانی رو وداع میگفتم زلزله تموم شد............ Khansariha (219)

Khansariha (256) و این شد که خدا رو شکر ما همچنان در قید حیات هستیم و از این دنیای فانی لذت میبریم... Khansariha (214)
لینک مرجع