انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوست عزیزم(اسمت یادم نیست)
چشم
ولی من فعلا هنوز به آماده سازی نیاز دارم
فشنگ درست و درمون هم ندارم
حامد جون این شاهین رو ولش کن.......تازه برگشته داره باز همون رویه قبلیش رو در پیش میگیره.....

بیا عزیزم..با 45 خودم کلت رو میخوابونم........کل 54 که جمعه خوابید...تو 80 متر...خخخخخخخخ

ولی دمش گرم...54 محسن با کاینکه کالیبرش 5.5 بود از 80 متری در کنسرو رو سوراخ کرد و ازش رد شد...ولی ساچمه من از جا کندش......سرعت ساچمه 54 خیلی زیاد بود....

یه چیز باحال دیگه...برا اولین بار مسیر حرکت ساچمه رو دیدم...از تو دوربین 20-30 متر آخر ساچمه کاملا معلوم بود.....وقتی از تو دوربین میبینیش که میخوره به هدف خیلی فاز میده.....

یا علی دوستانKhansariha (8)
شاهین جان خیلی قاطع صحبت میکنیKhansariha (214)من باوایرخ 80 و 54 و 52 کار کردم و دقتشون همه در یک سطح هست.در شرایط مهار شده و ایزوله شاید در حد نانومترKhansariha (226)با هم اختلاف داشته باشن ولی در حالت عادی و با ساچمه مرغوب رقابت تنگاتنگی با هم خواهند داشتKhansariha (8)
آقا شاهین
شما که اهل حساب کتابی بیا و با محاسبات فنی ثابت کن نه با حرف کیلویی!
یا بیا با رستینگ شوت ، هر سلاحی را با بهترین ساچمه اش تست بگیر. وگرنه کل کل کردن کار آدمهای بیکار و غیر فنیه!
آقا اسی 54 بیچاره که دست شما بوده دلم براش میسوزه توی 80 متری که شما میگین کل 54 رو خوابونین خیلی از بچه های همین سایت و فروم های خارجی گروپ هاشون رو گزاشتن حدود سکه
توی 65 متری گروپ ازش گرفتم اندازه سکه با کراسمن،
شما با چه ساچمه ای تست کردین؟ آیا ساچمه با رفتار 54 سازش داره؟ آیا ساپورتش خوب بوده؟ دوربین سازگار با لگد زیاد 54 بوده؟ وایسا عیدی اگه اومدم شیراز کل دقت نشونتون میدم،
[تصویر: Untitled_1.jpg]
[تصویر: Untitled_2.jpg]

آیر آرمز توی دقت قبول دارین؟ عموم با پرو مگنوم تستش کرده بود میگفت خوب نیست دقیق نمیزنه!!

:
اینم گروپ ها طی 3 روز در فواصل مختلف
ساچمه های 5.5 کلا تی ال اس
ساپورت بالشت
اندازه گیری فاصله با متر لیزری
دوربین 56 و 80 لیپرز3-9*40
ساچمه 74 4.5 کراسمن NXS 3.5-15X 56mm

[تصویر: Image0021.jpg]
[تصویر: Image0022.jpg]

اینا هم از قبل البته ه فاصله ها به یارد هست چون اون موقع ها نمیدونستم رنج فایدنر به یارده نه به متر خخخ و چندین بار 5 باری گروپ گرفتیم بهترین نتیجه رو گزاشتم
اگه از 54 دفاع میکنم نه تحمل وزنش رو دارم و نه اهل شکار کردنم فقط مهندسی و تناسبش و دقتش نسبت به سایر فنری ها رو تحسین میکنم
حالا شما باز از این حرف های علمی بزنید یا بگین دقتشون با هم برابرن،
از آقا مسیح بپرسین که 52 و 54 و 56 و وایروخ باهاش آشنا هستن هرچی گفتن من قبول میکنم ممکنه تا فاصله کم همه هم دقت باشند گروپا بسته ولی فاصله های 40 متر به بالا هنر تفنگ و مهندسی آشکار میشه وگرنه با شادو هزارم توی 10 متری گروپ تیررو تیر میشه گرفت
شاهین جان البته تو این تاپیک جای این بحثا نیست ولی دقت سلاحهای فنری رو بیشتر از 20-تا 40 متر با هم میسنجن نه 80 مترو... شما که بهتر میدونید برای سلاح فنری بیشتر از 60-70 متر نباید انتظار دقت بالا داشت البته طبیعی هست که دقت 54 و 52 در فاصله های زیاد بالاتر از وایرخ80 باشه چون قدرتشون حدود 6ژول بالاتر هست.در نهایت میخوام بگم که اختلاف این تفنگها با هم زیاد نیست.فقط کافیست یه سرچی توی نتایج مسابقات فیلد تارگت بکنید اونوقت متوجه میشید که وایرخ80 پا به پای ایر ارمز tx200 میزنه.در رقابت بین این تفنگها بیش از همه تیرانداز هست که میتونه برتری خودش رو به رخ بکشه نه سلاح.موفق باشیدKhansariha (8)
هوی! چیکار شادو داری؟ می شادو چشه؟ ها؟
بعدش هم مقایسه دقت وایرخ 80 و دیانا 52 توی فاصله بالا اولاً درست نیست چون حداقل 5 ژول تفاوت قدرت دارن...
(2012-12-19 01:26 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا عزیزم..با 45 خودم کلت رو میخوابونم........کل 54 که جمعه خوابید...تو 80 متر...خخخخخخخخ

اقا احسان این یعنی دعوت به مبارزه...Khansariha (367)
عقابم میگه چرا این شیرازی ها به هم قطارام گیر دادن و اذیتشون میکنند و میگن 54 ضعیف هست؟؟؟
هوی، منم دقیقا گفتم اطلا کلاسشون جداست و قابل مقایسه نیست همینطوری که 54 نمیان با وایروخ 100 مقایسه کنن چون برابر نیستن ولی کی گفته نمیشه دقت و برتریشون رو در برابر هم سنجید؟
وایروخ 80 هم تو کلاس لوله خم ها خوبه ولی حامد میگه برتر!!! اصلا در کلاس 52 و 54 نیست و حتما در فاصله بالاتر به دلیل سیستم ریل و قدرت بیشتر در شرایط استاندارد روی وایروخ رو کم میکنه و دیگه ثابت کردن نمیخواد اون لوله ثابته اون لوله خم پس باید قبول کرد که در برد و دقت وایروخ 80 از 52 یا 54 کم داره مشکل اینجاست چیزی که بر کسی پوشیده نیست داریم سرش بحث میکنیم چون یکی همین حد اقل هم نمیدونه ، مگه حرف آوردن از شادو هزار عزیزت چیزی ازش کممیکنه چون خودت هم میدونی در سطح 54 نیست، دیگه بحثی برش نیست ولی نه اگه شما بگین از 54 برتر اونوقت میشه بحث کردن بی مورد
حالا اینکه 54 از وایروخ 100 کمتره مگه چیزی از 54 کم میکنه؟ نه چون کلاسشون جداست، و همینطور مقایسه 54 با کلاس پایینتر وایروخ 80 یا 54 با شادو هزار؟
خوب حالا دیگه دست از سر تاپیک ما بردارید! خخخـ!
یه تاپیک برای مقایسه این دو ایجاد کردم اونجا ادامه بدید...
انشاالله بعد از امتحان های من یه میتینگ میذاریم و میریم 54 و 80 رو مقایسه می کنیم.
ولی احسان رو نمی بریم چون از گروپ گیری خوشش نمیاد میزنه کارمون رو خراب میکنه! خخخـ!
خدا رو شکر تعداد بچه های گردان سلمان داره زیاد میشه!
لینک مرجع