انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خب اسی جون معلوم شد در چه شرایطی با جناب آیر کینگ کل میکردین خخخخخخخخKhansariha (214)
از بس پ خ بازی میکنی.......مگه تو درس نداری بچه؟؟؟؟

آره خوندم...خرید انجام شد...احتمالا فردا یا پس فردا میرسه دستم...
سلام Khansariha (8)
،انشاالله من از 6 بهمن به بعد در خدمتم،،،
امتحانام 24 شروع میشه... Khansariha (172)
آخیییییییییییی...فکر کنم 24 دی آخرین جمعه ای باشه که بتونم برم گشت و گذار.....از اول بهمن انشا الله کلاسام شروع میشه...اگر خدا بخواهد...

آقا ما امروز زرادخانمون رو به لطف آقا جون پر کردیم....13 بسته ساچمه پیمان سر گنبدی

یا علی
قرار بود 12 بسته بشه....ولی علیرضا اشتباها یک بسته از ساچمه های خودش رو هم گذاشته قاطی ساچمه ها ی من...و از اونجایی که داشته با یه شیراز ی معامله میکرده رگ شیرازیش گل کرده و حوصلش نشده اون یک بسته رو در بیاره و همه رو با هم فرستاده....خخخخخخخخخخ

یاعلیKhansariha (8)
دوستان هر وقت خواستین برین منم در جریان بذارینKhansariha (8)
امیرحسین جان ما هم از 22 دی امتحاناتمون شروع میشه و تا 7 بهمن ادامه دارد ....
تازه تا 9 دیماه هنوز امتحانات میانترم داریم که اونها هم روی دستمون مونده . Khansariha (172)
(2012-12-24 01:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخیییییییییییی...فکر کنم 24 دی آخرین جمعه ای باشه که بتونم برم گشت و گذار.....

عزیزوم اون 24 که تو تقویم دیدی مربوط به آذر هست!!!

الآن ما برج 10(دی) هستیم و 24 دی میشه یکشنبه... Khansariha (8)
عامو مُردم از بس تاپیک رو کشیدم بالو!
خو شما هم یکم همکاری بکنید! دِ!
من فردا احتمالاً یه سر میرم دهنادی…
کسی نمیاد؟
سلام. Khansariha (8)
من میام،ساعت چند میخوای بری؟
لینک مرجع