انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-23 05:33 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کوچیکتم داداش والا یه مدتی هس فک کنم یه 2ماه پیش نامرد طرف کوه بل طرفای سردشت زده بوده پلنگرو
من نمی شناسمش ولی دارن حسابی دنبالش میگردن منم نمی دونستم یه چن نفری بهم گفتن کسی نمی دونه
اره باب پلنگ داره شما اقلیدی هستی؟من خیابون معلم میشینم
کاری داشتی در خدمتم

آره دوست عزیز من اقلیدیم و شهرک 2 میشینیم. Khansariha (8) تو کار تفنگ بادی هم هستی یا فقط اسلحه شکاری؟ چه تفنگی داری؟
به به! رفتیم توی صد و یکمین صفحه!Khansariha (219)

[تصویر: 17216815533097799352.gif]
آقا!یه روز من و خواهرم و پسرداییم نشسته بودیم صحبت میکردیم.یهویی پسرداییم از تو کیف خواهرم عکسشو درآورد و بلند گفت:اااااا این چقد شبیه گلابیه!؟!؟!
خواهرمم در کمال ناباوری با عصبانیت تمام برگشت گفت:گلابی عمه ته!!!!!!
قیافه من بعد از شنیدن این حرف0_0
پسرداییم:)
خواهرم:(
من ازشما میپرسم آخه آدم به مادر خودشم توهین میکنه؟؟؟؟؟؟
این خواهر من دارم آیا؟!Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
از روزی به دنیا بی اعتماد شدم که کبریتی دستم را سوزاند که روش نوشته بود بی خطر!
یکی از مشکلات من اینکه وسط دعوا خندم میگیره ...)
شما هم اینجوریید ایا؟؟؟؟؟
دیروز تو خونه نشسته بودیم یه هو داداشم با عصبانیت اومد شلوارشو که تازه خریده بود پرت کرد وسط خونه گفت اینو بندازینش دور!!!
گفتیم چرا تو که تازه خریدیش!!!میگه آویزونش کردم روی چوب لباسی همش میوفته چندبار خودمو کنترل کردم چیزی نگفتم ولی بازم میوفته...
چشام داشت 4تا میشد میگم داداش ایندفه ببخشش اگه دوباره تکرار شد خودم تنبیه میکنمش...
من:o(
شلوار داداشم:((:
سازمان حمایت از شلوارهای بی سرپرست:(((:
فکو فامیله من دارم....
Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
خوب دوستان عزیز...آخرین روزهای ماه مبارک رمضان رو سپری میکنیم....فردا یا پس فردا عید سعید فطر هست

گفتم حالا که این ماه مبارک با همه برکاتش داره تموم میشه یه گریز بزنم به کاریکاتور های این ماه

[تصویر: karikator-mahe-ramezan-9.jpg]
[تصویر: %DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%...roup-1.jpg]
[تصویر: sdooni.ir-%20%282%29.jpg]
[تصویر: karikator-mahe-ramezan-10.jpg]
[تصویر: 1312719117c9.jpg]

[تصویر: k388-6.jpg]
[تصویر: k117.jpg]
[تصویر: k118.jpg]
[تصویر: k122.jpg]
[تصویر: k123.jpg]
احسان با حال بود و چیزی که مشهوده ما ایرانیها از رمضون کمتر استفاده می بریم خخخخخخخخخ می دونی که چی می گم Khansariha (219)
آقا به همه شیرازی ها و استان فارسی ها عید سعید فطر رو تبریک می گم و آرزوی توفیق دیدار رمضون سال بعد رو براتون دارم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان روز جمعه این هفته که گذشت...یعنی روز عید سعید فطر...یه جوون 18 ساله بسیجی رو تو شیراز تو پارک فضیلت به ضرب چاقو به قتل رسوندند....دلیلش هم این بوده که به چندتا اربده کش و ارازل تو پارک گفته اینجا مزاحمت ایجاد نکنید..خانواده نشسته
ارازل اول چیزی نگفتند و رفتند ولی بعدش کنار پارک ریختن سرش و چندتا ضربه چاقو زدند بهپهلوش و کشتندش

خدا وکیلی چرا برخی دست به این کارها میزنند؟؟؟...یعنی واقعا سزای ناهیان از منکر باید این باشه؟؟؟؟
ببخشید که این خبر رو اینجا گذاشتم...ولی خدا وکیلی بغض گلوم رو گرفت وقتی این خبر رو تو مشرق خوندم....
معلوم نیست این بشر داره به کجا میره.....اون از اوضاع دنیا..این هم اینجا.....این بشر با این کارها می خواد به سعادت برسه؟؟؟

دوستان مراقب خانواده و خودتون باشید.....دنیا خیلی نا امنه
اقا احسان درستش اینه که به شهادت رسوندند.
حضرت محمد (ص) می فرمایند:
هرگاه (مردم) امر به معروف و نهى از منكر نكنند، و از نيكان خاندان من پيروى ننمايند، خداوند بدانشان را بر آنان مسلّط گرداند و نيكانشان دعا كنند امّا دعايشان مستجاب نشود .
همه كارهاى خوب و جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهى از منكر چون قطره‏اى است در درياى عميق.

خدا به دادمون برسه.
اعتراف میکنم همیشه وقتی دعوام با یکی تموم میشه تازه جواب های خوب به ذهنم میرسهKhansariha (368)Khansariha (368)
سلام به برو بچه های فارس.
یه سوال داشتم، توی این یکی دو هفته کسی ملاصدرا رفته واسه ماهیگیری؟ وضعیتش چطوره خوب میزنه؟ با چه روشی خوب جواب میده؟
ازتون ممنونم Khansariha (8)
(2013-08-20 11:38 AM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بچه های فارس.
یه سوال داشتم، توی این یکی دو هفته کسی ملاصدرا رفته واسه ماهیگیری؟ وضعیتش چطوره خوب میزنه؟ با چه روشی خوب جواب میده؟
ازتون ممنونم Khansariha (8)

ملاصدرا؟؟؟؟

صالح جان اگه منظورت خیابون ملاصدرا هست که باید بگم لا مذهب شاه میگو داره....باید بیای و ببینی...تور و قلاب هم نمی خواد..فقط یه ماشین در حد پراید بسه..کنار وایسی خودشون میان تو تورت...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
لینک مرجع