انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ها والو اسی که من لحجه دارم ها کاکو؟ که صدای من ... ها؟ خخخخخخخ
(2012-12-28 11:02 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها والو اسی که من لحجه دارم ها کاکو؟ که صدای من ... ها؟ خخخخخخخ

خخخخخخخخخخخخخخ...

جون داداش علی حق داشت با دختر اشتپ بگیرتد...

ولی اگه صدات مثل سالامین بشه میشه بهت امیدوار بود....دیشب کلی با سالامین گفتیم و خندیدیم...جات خالی
ای نامردا گوشی منو برمیدارید حال میکنیدا چیه مگه من چمه؟ سالی با اون لحجه ضایش نمیگی گیر داد ی به لحجه من؟
چیه بده صدام مثل دوبلوراس؟ خخخخخخKhansariha (214)
حالا نیس معمولا تایپیک چت باکس نیست و همش پستای باحال میزارید خخخخخخ
صدای خودتم که مثل میکی موسه
شاهین مگه تو تولد نیستی الان؟؟؟؟

راستی اون عروسکه خیلی با مزه بود...خخخخخخخخخ.....بهت میاد...به پای هم پیر شین....اومدی ایران بیار ببینیمش......خخخخخخخخخخخ

دوستان شب خوش..من برم لالا
بار آخرم باشه وب میدما حالا نمیدونم چرا بین این همه کادو چشمت عروسکمو گرفته باشه اومدم برات میارمش بری خاله بازی باهاش خخخخخ
دوستان لطفا رعایت کنید این تاپیک نه چت باکس
(2012-12-29 10:11 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا رعایت کنید این تاپیک نه چت باکس

به به..سلام جلال جون...چه خبر داداش...کجایی..کم پیدایی....؟؟؟

تنها تنها میری شکار...مگه قرار نبود ما رو هم ببری با خودت یه بار مرغابی بزنیم؟؟؟؟

جلال جون یه لطفی میکنی؟؟

چندتا عکس تمیز از ای تی 44 و اجزای داخلیش میتونی برا من بزاری؟؟؟

از والو و سوزن و چکش و کپ و غیره...یه شاخص هم بزار کنارش برا مقیاس..اگه خطکش باشه که چه بهتر....

البته اگه وقتت اجازه میده ها...دمت گرم داش جلال..یا علیKhansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان.
سید جون اینطوری از من تعریف میکنی یه چیزی خیالم میره خخخ.ما کوچیک همه شما هم هستیم.
ولله داش احسان خیلی دلم میخواد اما اولا نه وقتش دارم و ثانیا اینکه یکی از پیچ های زیر قنداق به طرز وحشتناکی خراب شده و برای باز کردنش وقت زیادی باید صرف کرد که من با کمال شرمندگی فعلا حوصلم نمیشه.اما به محض اینکه بازش کنم حتما تقدیم می کنم.
یا علی
لینک مرجع