انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان. من عاشق تفنگ 5تیر هستم و قصد خریدش رو هم دارم ولی چون فقط برای 4 پاره زدن پشت سر هم میخوام.میخواستم بپرسم چه مارکی باید بخرم؟؟
ترجیحا تفنگ های ترک به دلیل بودجه ی کم
لطفا قیمتش روهم بهم بگید منمون میشمKhansariha (8)
سلام.اگر پنج تیر ترک باشه و شلیک چارپاره پشت سرهم و اگر چوک ثابت باشه و فول چوک هم باشه Khansariha (186)Khansariha (389)
بزرگواران هم استانی امسال کسی پروانه شکار گرفته؟
با عرض سلام خدمت هم استانی و همشهری ها عزیز.دوستان ان شالله اگر شد بعد از یک عمری میخواستم این پنج شنبه و جمعه راهی دشت و صحرا بشم برای شکار کبوتر.دوستان جایی را برای یک شکار کبوتر خوب و لذت بخش سراغ دارند؟خواهشا اگر لطف بفرمایید و منت سر بنده بگذارید تا پنج شنبه جواب بدهید...با تشکرKhansariha (8)
(2016-10-30 07:16 PM)arali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت هم استانی و همشهری ها عزیز.دوستان ان شالله اگر شد بعد از یک عمری میخواستم این پنج شنبه و جمعه راهی دشت و صحرا بشم برای شکار کبوتر.دوستان جایی را برای یک شکار کبوتر خوب و لذت بخش سراغ دارند؟خواهشا اگر لطف بفرمایید و منت سر بنده بگذارید تا پنج شنبه جواب بدهید...با تشکرKhansariha (8)
داداش با این حرفت شانس بیاری تو گونی نکننت چون یه سری من همچین حرفی زدم از پلیس فتا هم زنگ زدن Khansariha (172)
Khansariha (26)برادر جان پروانه شکار کبوتر دارم.عرض کردم دو روز آخر هفته.مگر جرم هست که تو گونی کنن؟Khansariha (88)
خب پروانه داری داداش اگه نداشتی اره تو گونی هم میکردن و جرم هست
سلام کسی از دوستان اگه گذرش ب دهنادی افتاد میتونه ببینه دیانا 54 دست دوم هم ایا گیر میاد یا نه؟ ب چ قیمتی ؟
ممنون
سلام به همه ی هم استانی ها
اگه کسی بدونه این روزها دفترچه شکار صادر میشه ؟
سلام دوستان کسی هست بدونه دستگاه سی ان سی در شیراز کجا کار میکنن؟ یه قنداق ای تی 44 بولپاپ دارم رو چوب کشیدم میخام برام ببرن
هزینش چقدر میشه؟
کسی تا حالا این کارو کرده؟
بعد یه سوال دیگه داخلش رو چجوری خالی کنم؟جایی ک کپ و ... ب قنداق پیچ میشه رو منظورم هست اگه کسی تاحالا قنداق بولپاپ کرده خوشال میشم نظرش و راهنمایی هاشو بشنوم
ممنون از همهKhansariha (8)
لینک مرجع