انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستای شیرازی منم از شیراز هستم بادی دارم و تنها هستم خوشحال میشم اگه جمعه خواستین برین طبعیت برای شکار یا تیر اندازی خبری بدین با هم بریم
کامبیز
سلام دوستان آقا تو شیراز و اطراف شیراز کجا میشه کبوتر پیدا کرد برا زدن با تفنگ بادی رو درخت نزدیکک خونمون میان ولی اگه سر لوله تفنگو از پنجره کردم بیرون فهش هست که از طرف همسایگان عزیز نسارم میشه لطف کنین یه جا که منطقه مسکونی کمتر باشه رو پیشنهاد بدین
ممنونم
احتمالا جمعه ساعت 1،2 میخام برم اگه کسی خواست در خدمتشون باشیم لطف کنه بهم پیامک بده اینم شمارمه09361112073 کوچیک شما سالار
(2014-12-11 08:28 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان آقا تو شیراز و اطراف شیراز کجا میشه کبوتر پیدا کرد برا زدن با تفنگ بادی رو درخت نزدیکک خونمون میان ولی اگه سر لوله تفنگو از پنجره کردم بیرون فهش هست که از طرف همسایگان عزیز نسارم میشه لطف کنین یه جا که منطقه مسکونی کمتر باشه رو پیشنهاد بدین
ممنونم
احتمالا جمعه ساعت 1،2 میخام برم اگه کسی خواست در خدمتشون باشیم لطف کنه بهم پیامک بده اینم شمارمه09361112073 کوچیک شما سالار

شهرک صنعتی

و همینطور جاده صدرا - روبروی خلیج فارس-اطراف رودخانه
به بهب آقا احسان !!!
اینورا کاکو ! خسته نباشید ! کم پیدایی ؟ Khansariha (48)
سلام صادق جان..قربانت...کم سعادتی از ماست که خدمت دوستان نمیرسیم

درگیره کار و دانشگاه و زندگی...کلا از هم پاشونده شدم...خخخخخخخخخخخخ

له له شدما..یعنی داغونه داغون
سلام بر دوستان استان فارسی اطراف شیراز جایی برای زدن بلدرچین با ساچمه زنی یا بادی هست؟؟
پناه بر خدا...چه چیزا میشنوه آدم.Khansariha (399)Khansariha (399)
بله هست اما کمی تیراندازی در آنجا دردسرساز هست.
با سلام خدمت هم استانیهای عزیز Khansariha (8)

من این تاپیکو تازه دیدم و خوشحال شدم

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و همشهریهای عزیزKhansariha (8)
سلام به همه اهالی استان فارس

همه ایران دوست داشتنی است وهمه مردم ایران عزیز

ولی خدایی استان فارس ومردمانش یه چیز دیگه اند.چندین سال ازعمرم درخدمت این مردم شریف بودم خداوندنگهدار همه شون باشه.
لینک مرجع