انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-04 09:10 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محسن جان
شما تفنگتون چیه؟ من و احسان میریم طرفهای چمران. شما جای بهتری سراغ ندارید؟
راستی اختلاف سنیت هم با من و احسان 5 ساله و سنت میشه میانگین من و احسان. خخخخخـ! حال کردی؟

سلام.
دیانا 54.همین امروز خریدم. Khansariha (219)
هرجا بگین میریم.برام فرقی نمیکنه.
آرره ه ه ه،تیزبینیت منو کشته..!!!یعنی شما 15 و آقا احسان 25 سال سن دارین دیگه؟ Khansariha (226)
خیلی مبارکه محسن جان. خوشحال شدم شنیدم!
نه من 25 و آقا احسان 15 سال سن دارن...خخخخخـ!
احسان جای برادر کوچک ترمه! خخخخخـ!
محسن جان شما محل استقرارتون(خخخـ!) کجاست؟
لطفاً شمارتون رو برام پیام خصوصی کنید.
(2012-12-04 09:52 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی مبارکه محسن جان. خوشحال شدم شنیدم!
نه من 25 و آقا احسان 15 سال سن دارن...خخخخخـ!
احسان جای برادر کوچک ترمه! خخخخخـ!

بله اقا سید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
(2012-12-04 09:50 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دیانا 54.همین امروز خریدم. Khansariha (219)
هرجا بگین میریم.برام فرقی نمیکنه.

اقا اول از همه مبارکت باشه نمیدونم قبلا 54 دست گرفتی یا نه اما اوایلش یکم سنگین میزنه اما بعدا راحته اگه خواستی طولانی مدت سردست نگه داری دستی را که پایه قرار دادی(اگه چشم راست برتر هست میشه دست چپ)را به بدن نزدیک کن و حتی تکیه بده چون این جوری خیلی راحت تر میشه اسلحه را مهار کرد.
یه خاطر بگم از اولین تیراندازی با پکول(54 اون موقع که دوربین نداشت)یه حدف گذاشتیم شروع کردیم به زدن اما یه اتفاق عجیب افتاد هرچه قدر دستم میلرزید یا تکان میخورد باز هم به هدف میزدKhansariha (397)Khansariha (397)Khansariha (397)Khansariha (397)
سلاح خیلی خوبیه اصلا لگد نداره.فقط از صدا و برخورد تیر میتوانید متوجه بشین تیراندازی کردین.
ممنون آقا امیر حسین.
درباره ی سنتون هم امروز که آقا احسان رو دیدم کاملا متوجه شدم. Khansariha (266)

از شما هم ممنونم دوست عزیز.
نه،این اولین اسلحه ای هست که خریدم.
بله،درست میگین،نسبت به اسلحه های دیگه ای که تا به حال باهاشون کار کردم سنگین تره.
مرسی از راهنماییتون... Khansariha (8)
محسن جان من الان با احسان صحبت کردم.
بی معرفت بی خبر پا میشه میره مرودشت.
حالا پینی که شکسته بود رو تونستید جا بزنید؟ دیگه مشکل نداره؟
یه 4-16*40 از داداش مسیح بخر حالش رو ببر.
محراب فیلم هندی تعریف می کنی؟ حتماً اگر تفنگ رو میگرفتی طرف آسمون باز به هدف میخورد, آره؟ خخخخخـ!
آره،رفتیم ده نادی خریدیم و درستش کردیم.
4-16 هم به آقا مسیح گفتم.تا دوروز دیگه احتمالا گیرم میات... Khansariha (20)
به سلامتی کاکو. دیگه حسابی تریپ اسنایپری میشه...یه دو پایه هم از همون آ...ف که سوماترا داشت بگیر که دیگه ستت کامل بشه.
راستی; شما وسیله دارید؟
راستی حالا که داری از داداش مسیح دوربین میخری یه بسته jsb هم برا خودت بخر. به نفعته...
سلامت باشی...
داداش فک نکنم این ساچمه ها به تیپ من بخوره...!!؟ Khansariha (226)
به تیپ شما نمی دونم ولی به تیپ ایرکینگ که میخوره!خخخخخـ!
به به ...بروبکس تاپیک فارس رو ترکوندینا....دو روز اینترنتمون خراب بود ما نبودیما....تا تونستید غیبت ما رو کردید...دمتون گرم بابا....

حمیییییییییییییددددد....کجایی؟؟؟؟؟
54 رو فروختی در رفتی؟؟؟؟بیا تو تاپیک فارس تا آبادش کنیم.......خخخخخخخخخ

اوه اوه.....امیر حسین وجدانا عجب سوماترایی بود.....دمش گرم....با تلنبه هیل و دوربین 8*32*50 و دوپایه طرح هریس کلا میداد 6 میلیون....ای کاش 6 میلیون پول بی زبون داشتم...امون نمیدادم.....

آقا برا جمعه هم یاورش استاده

من پایه میباشم.....محسن هم مطمعنا میباشد..امیر هم میباشد...هر کی دیگه میباشد اعلام کنه تا برنامه ریزی کنیم...یا بریم شهرک صنعتی یا صدرا برا کفتر
لینک مرجع