انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
مدل 2 و 3 تو شیراز گیر نمیاد.
پرو مچ هم هست که قیمت دقیقش رو ندارم ولی فکر میکنم 4 تا 5 تومان باشه.
یا علی
اشکم داره در میاد دوستان من دنبال ساچمه پروهانتر کالیبر ۴/۵ هستم چرا هیچ جا گیر نمیاد حتی یکی از دوستان رو فرستادم چندتا مغازه دهنادی گیرش نیومده اگه ادرسی چیزی داره ندایی بده. راستی یه ادرس مشتی واسه خرید دروربین هم لطف کنین که نمونه های مختلف داشته باشه
Khansariha (48)هورا هم استانیها همشون از مقامات بلند پایه هستن مثل ناظم انجمن. مدیر ارشد. ناظر خرید. رایزن نظامی سفارت لبنان. من اردکانیم ولی بندر عباس زندگی میکنم. فرمون بدین در خدمتیم.
من عاشق حدف زدن تک تیر نشونه زدنم. هر چی سخت تر و موفق شدن توش بهتر. ولی از زدن موجود زنده متنفرم. چه معنی میده گنجشک یا امثالهم زد.بابا من حواسم به قدمهام هم هست که پا تو مسیر مورچه ها نزارم.بعضیها نوشتن یاکریم و پرستو هم زدن. اللخصوص یاکریم . ما اردکانیها اصلا یاکریم و پرستو رو با یه دید دیگه میبینیم. احساس میکنم کلا استان فارسیها و احتمالا بعضی استانهای دیگه این مرام خوب رو دارن. چه معنی میده. بقول شاعر=قناری کی پر پرت کرده
راستی مخلص شما بهنام هستم ۲۹ساله. اسلحه من مارک XTSG mangom1000 کالیبر ۵/۵. مدل XT206 هم از نظر ظاهر و مهم تر از اون از نظر قدرت و غیره کپی مگنوم ۳۵۰ هست و اگه اجازه بدین خودمو مگنوم دار بدونم. قبوله. ۵تا قوطی فلزی کنسرو هلو مارک خوخ رو سراخ کرده.ساچمش تو قوطی پنجم افتاده بود.تیرم سر صاف بود. میخام با تیر نوک تیز هم امتحان کنم خبرشو خدمتتون میگم. راستی این تیر نوک تیز گامو که میخرم سرش گنبدیه تا نوک تیز. شاید بحساب کارخونه اینا در اصل نوک گردن و مغازه به اسم نوک تیز میده. نضرتون چیه دوستان
mehad جان اگه دوربین میخای تو دهنادی یه مغازه هست اسمش عاصف هست چیزای خیلی خوبی داره حتما سر بزن کاری داشتی در خدمتیم تعارف نکنیاKhansariha (8)
(2011-06-18 08:30 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mehad جان اگه دوربین میخای تو دهنادی یه مغازه هست اسمش عاصف هست چیزای خیلی خوبی داره حتما سر بزن کاری داشتی در خدمتیم تعارف نکنیاKhansariha (8)
سلام دوست من همین که امار مغازه رو دادی حسابی زحمت کشیدی راستی اگه جایی ساچمه پروهانتر کالیبر ۴/۵ دیدی حتما حتما یه ندا بده کاکو که بدجور خواهانشم
قوربون شومو
جایی ندیدم ولی به روی چشمKhansariha (8)
(2011-06-18 09:48 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوربون شومو
جایی ندیدم ولی به روی چشمKhansariha (8)

ممنون کاکو ایشلا جبران کنم(منم اونقدی شیراز زندگی کردم که لهجه زیبای شیرازی بلد باشم، ها کاکو)
دروود بر همه ی هم استانیهای ارجمند
سلام گرم منو پذیرا باشید .
ایشالله هر چه زودتر بتونیم همدیگرو ملاقات کنیم .
این شامل کل بچه های گرم ایرونی هم میشه .
زود باشید دست به کار بشید معلومه چکار میکنید !!!
سلام عزیز شما کجایی از خودت بگو و از اسلحتKhansariha (8)
(2011-06-20 11:33 PM)Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز شما کجایی از خودت بگو و از اسلحتKhansariha (8)

دوستم دست رو دلم نزار که خونه از این 155 بی همه چی خدا ذلیلشون نکنه !!!!!!
شیراز هستیم و ... اگه مقدورباشه ببینیم همدیگرو
لینک مرجع