انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی هست که بتونه ادرس یه اورینگ فروشی تو شیراز رو بهم بده ؟ممنونKhansariha (8)
دوست عزیز من شنیدم خیابون یقطین و خیابون تختی گیر میاد.
ممنونKhansariha (8)
سلام بر همه بنظر شما دیانا 52 5.5 تو شیراز دسته 2 700-800 گیر میاد؟ کسی سراغ داره ؟ شیراز یا اطراف؟
آقا سالار اگه براتون مقدوره بودجتون رو تا 1 تومن افزایش بدید. 52 با این قیمت اصلا قابل اعتماد نیست
لا مصب اصن اوضا داغووووونااااااا
حالا گیر میاد اصن؟
سلام بر دوستان یه دیانا 54 کالیبر 4.5 گیرم اومده میگه 900 قیمتش ک خوبه ولی ب نظر شما کالیبر 4.5 از 5.5 تو دقت برای این تفنگ سرتره؟ من بیشتر برام دقت مهمه تا قدرت چون این روزا کمتر میرم شکار ولی با قدرت 26 ژولی این سلاح کالیبر 4.5 قدرت کشندگی پرنده ای مثل کبوتر یا قمری رو داره؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
عرض به حضور گلت از پیدا شدن که پیدا میشه منتها بعدا جیگرتو خون میکنه. من شدیدا عشق 52 هستم. یه بار تو دهنادی یه 52 دیدم میگفت 650. البته جای چونه هم داشت. ولی باور کن منی که عشق 52 هستم اصلا رغبت نکردم نگاش کنم. داغون بود کوک نمیشد لولش میچرخید و .... خلاصه که اگه یه مدت صبر کنی که بتونی 300 دیگه بزاری رو پولت قطعا میتونی یه 52 تمیز و سر حال برداری و یه عمر حالشو ببری. به نظر من سری 5 دیانا مثل 52 و 54 اگه کالیبر 5.5 باشن دقت بهتری میدن
من توش موندم دیشب دوتا پیام دادم دوتاش نیس یعنی چی؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)
(2016-10-15 08:44 AM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من توش موندم دیشب دوتا پیام دادم دوتاش نیس یعنی چی؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)

دوست عزيز
معنيش اينه كه با توجه به مدت زمان حضور شما در سايت از شما توقع داريم كه در ارسال مطالب دقت بيشتري داشته باشيد مطالب ارسالي شما هم براي خودتون و هم براي انجمن باعث دردسر خواهد شد براي همين ارسالهاي شما پاك گرديد

(( توضيحا بارها و بارها و به كرات در انجمن گفته شده كه هرگونه ش.... با سلاح بادي ممنوع بوده و از نظر قانوني مشكل دارد))
لینک مرجع