انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
احسان جون ولش کن اینم جور ادما زیاد هستن که فقط میان یه حرفی میزنند و میرن خخخخخخخخخخخخ
راستی قرار بود بیاین تهران چی شد؟کی میاین هم دیگر را ببینیم؟Khansariha (8)
منم خودم زیاد دوست ندارم تعداد ارسال ها بالا باشه مثلا الان خودم اطلاعاتم در حدی است که بالای 1000 تا ارسال دارم؟خوب جوابش معلوم هست.به نظر من اگه این ارسال های انجمن بحث ازاد بی اثر باشه خیلی بهتره دیگه چنین حرف هایی زده نمیشه.
دراکولا جان اگه بخواهین این جوری بحث کنیم بیش از نیمی از ارسال ها در تاپیک های استانی و اکثر ارسال های تاپیک شب زنده داران اسپم هست و الکی.اما اگه اینا نباشه و دوستان کپ و گفتی نداشته باشن که سایت بیش از حد علمی میشه و دیگه قرار دسته جمعی گذاشتن سخت میشه چون از افراد شناخت کامل نخواهیم داشت.
لذت تماشای یک دعوا
[تصویر: download.gif]

اینم برا آخرین پستم قبل از جواب آقا میلاد...اگه رفتنی شدم حلال کنید دوستان....یا علیKhansariha (8)
سلامKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
کجا داداش احسان؟ تازه داشتیم با ارسالات حال میکردیم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نرو داداشKhansariha (8)
اقا احسان داداش بيخيال ادم كه واسه هر حرف بي حسابي اگه بخواد عصباني شه كه سنگ رو سنگ بند نميشه اين پشه اه كوكاكولا پپسي كولا اها داراكولاهه خامي كرده يه چي گفته شنونده بايد عاقل باشه داداش پس همينجا شما كوتاه بيايين به خاطر جمعKhansariha (8)Khansariha (256)
احسان جان با اون مطالب طنزت خیلی حال کردم. یاد دوران مجردی افتادم که از این طنزهای متاهلی می خواندیم و به هر چی متاهل بود می خندیدیم خخخخخخخخخخ حالا خودمون شدیم یکی از اونها Khansariha (256)
این هم برای شما احسان گل Khansariha (8)
دیگران را ببخش

نه به خاطر اینکه لایق بخششند

به خاطر اینکه تو لایق آرامشی

[تصویر: 11056467541175617190.jpg]
یه صفحه ارسال داشتین فقط برای اینکه من گفتم خودتون این همه ارسال علکی دارین به سوال من گیر ندین
اصل ماجرا از کجا شروع شد؟ سایت همسایه بالا نمی اومد و مدتی بود نتا کلا مشکل دار بود اومدم توی بخش استان فارسی ها پرسیدم که آیا شما هم همین مشکل رو دارین که کاربر تیونر گفت چرا سوالت رو اینجا میپرسی من هم جواب دادم که شما اگه به ارسال های قبلیتون توی همین بخش نگاهی بکنید میفهمید خودتون پست های بسیار فقط جک و سرگمی توی همین صفحات قبلی دادین حالا من یک سوال پرسیدم باید ازم بپرسه که چرا اینجا میپرسم؟
پس برم از تهرانی ها بپرسم ببخشین اینترنت شیراز سالمه؟
شما مثل اینکه با خودتون هم درگیرین من یه جمله کوتاه بدون هیچ غرj و منظوری گفتم ولی متاسفانی میبینیم که تا چه حد بد تعبیر شد یکی اومده ما رو با مار و عرب و رتیل مقایسه کرده یکی دیگه میگه من رفتم یکی اعتبارش رو انتقال میده، شده مثل فیلم کره ای ها که تا یه کار میکنند همشون پیش شاه سجده میکنن میگن لطفا ما رو بکشین
یه جا یه غلطی کردم گفتم بنجامین مارادور خوشکل نیست کلی پیام و جواب که چرا نظر میدی بابا ما {ویرایش شد.لطفا رعایت کنید} نظر دادیم
دوست عزیز dracula اولا از دایره ادب خارج نشید لطفا.
ثانیا قبول کنید که نوع نوشتار شما حساسیت زا بود.این سایت مدیر داره و اگه لازم باشه خودشون به کاربران خاطی تذکر میدن.در اخر از دوستان خواهش میکنم روال عادی رو تو این تاپیک در پیش بگیرند تا خدای ناکرده مجبور به بازخواست هیچ یک از اعضای عزیز نشیمKhansariha (8)
(2012-12-09 09:00 PM)dracula نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه صفحه ارسال داشتین فقط برای اینکه من گفتم خودتون این همه ارسال علکی دارین به سوال من گیر ندین
اصل ماجرا از کجا شروع شد؟ سایت همسایه بالا نمی اومد و مدتی بود نتا کلا مشکل دار بود اومدم توی بخش استان فارسی ها پرسیدم که آیا شما هم همین مشکل رو دارین که کاربر تیونر گفت چرا سوالت رو اینجا میپرسی من هم جواب دادم که شما اگه به ارسال های قبلیتون توی همین بخش نگاهی بکنید میفهمید خودتون پست های بسیار فقط جک و سرگمی توی همین صفحات قبلی دادین حالا من یک سوال پرسیدم باید ازم بپرسه که چرا اینجا میپرسم؟
پس برم از تهرانی ها بپرسم ببخشین اینترنت شیراز سالمه؟
شما مثل اینکه با خودتون هم درگیرین من یه جمله کوتاه بدون هیچ غرj و منظوری گفتم ولی متاسفانی میبینیم که تا چه حد بد تعبیر شد یکی اومده ما رو با مار و عرب و رتیل مقایسه کرده یکی دیگه میگه من رفتم یکی اعتبارش رو انتقال میده، شده مثل فیلم کره ای ها که تا یه کار میکنند همشون پیش شاه سجده میکنن میگن لطفا ما رو بکشین
یه جا یه غلطی کردم گفتم بنجامین مارادور خوشکل نیست کلی پیام و جواب که چرا نظر میدی بابا ما {ویرایش شد.لطفا رعایت کنید} نظر دادیم

آقای محترم...من نه با کسی مشکل دارم نه از کسی کینه دارم......

اگه شخص دیگه ای به شما چیزی گفته پس ادب حکم میکرد به خود شخص جواب بدید....نه اینکه پای یکی دیگه رو وسط بکشید....

اگه امتیازاتم رو انتقال دادم به مدیریت فقط برای بستن دهن برخی کاربرا بود که مثل شما قبلا هم گفته بودند احسان برا افزایش آمارش پست میزنه.....آستانه صبرم حدی داره.....

چه خوب میشد همه یاد میگرفتیم ادب و رو رعایت کنیم و به دیگران احترام بزاریم......

از آقا میلاد چند بار درخواست کردم کاربریم رو به رسمی تنزل بده تا هر کی رسید چشمش به درجه کاربری و تعداد ارسال نیافته و هر چی دلش خواست نگه......مثال فیلم کره ای هم خیلی مزحک بود....

من به این سایت وابسته شدم....دوست ندارم ازش دل بکنم...ولی اگه جاییی باشه که هر کس و ناکسی رسید به آدم تیکه بندازه و بهش حرف نا مربوط بزنه بهتره که آدمش اونجا رو ترک کنه...حتی اگه اونجا خونه باشه

امیدوارم منظورم رو گرفته باشی
حرف های در گوشی با خدا

گفتم: خسته‌ام.

گفتی: لاتقنطوا من رحمة الله
.:: از رحمت خدا نا امید نشید (زمر/53) ::.

گفتم: هیشکی نمی‌دونه تو دلم چی می‌گذره.

گفتی: ان الله یحول بین المرء و قلبه
.:: خدا حائل هست بین انسان و قلبش! (انفال/24) ::.

گفتم: غیر از تو کسی رو ندارم.

گفتی: نحن اقرب الیه من حبل الورید
.:: ما از رگ گردن به انسان نزدیک‌تریم (ق/16) ::.

گفتم: ولی انگار اصلا منو فراموش کردی!

گفتی: فاذکرونی اذکرکم
.:: منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره/152) ::.

گفتم: تا کی باید صبر کرد؟

گفتی: و ما یدریک لعل الساعة تکون قریبا
.:: تو چه می‌دونی! شاید موعدش نزدیک باشه (احزاب/63) ::.

گفتم: تو بزرگی و نزدیکت برای منِ کوچیک خیلی دوره! تا اون موقع چیکار کنم؟

گفتی: واتبع ما یوحی الیک واصبر حتی یحکم الل
.:: کارایی که بهت گفتم انجام بده و صبر کن تا خدا خودش حکم کنه (یونس/109) ::.

گفتم: خیلی خونسردی! تو خدایی و صبور! من بنده‌ات هستم و ظرف صبرم کوچیک... یه اشاره‌ کنی تمومه!

گفتی: عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم
.:: شاید چیزی که تو دوست داری، به صلاحت نباشه (بقره/216) ::.

گفتم: انا عبدک الضعیف الذلیل... اصلا چطور دلت میاد؟

گفتی: ان الله بالناس لرئوف رحیم
.:: خدا نسبت به همه‌ی مردم - نسبت به همه - مهربونه (بقره/143) ::.

گفتم: دلم گرفته.

گفتی: بفضل الله و برحمته فبذلک فلیفرحوا
.:: (مردم به چی دلخوش کردن؟!) باید به فضل و رحمت خدا شاد باشن (یونس/58) ::.

گفتم: اصلا بی‌خیال! توکلت علی الله.

گفتی: ان الله یحب المتوکلین
.:: خدا اونایی رو که توکل می‌کنن دوست داره (آل عمران/159) ::.

گفتم: خیلی چاکریم!

ولی این بار، انگار گفتی: حواست رو خوب جمع کن! یادت باشه که:
و من الناس من یعبد الله علی حرف فان اصابه خیر اطمأن به و ان اصابته فتنة انقلب علی وجهه خسر الدنیا و الآخره
.:: بعضی از مردم خدا رو فقط به زبون عبادت می‌کنن. اگه خیری بهشون برسه، امن و آرامش پیدا می‌کنن و اگه بلایی سرشون بیاد تا امتحان شن، رو گردون میشن. خودشون تو دنیا و آخرت ضرر می‌کنن (حج/11) ::.

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌کنم.

گفتی: فانی قریب
.:: من که نزدیکم (بقره/186) ::.

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

تقدیم به همه دوستان.......یا علیKhansariha (8)
انشا الله این جمعه با محسن میریم بیرون هم دوربین محسن رو تنظیم کنیم هم یه تست خوب از ایرکینگ بگیریم...یا میریم صدرا یا چمران....
لینک مرجع