انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-02 08:08 PM)omidsoltani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-28 09:54 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی از آقا مسیح خبر نداره؟

درسته چند روز ازشون خبری نیستKhansariha (226)اگر کسی از ایشون خبری داره خبری بده.Khansariha (215)

یکی از بچه های انجمن Don Corleone گفتند:"که من دیشب باهاشون صحبت میکردم".فقط این چند روز یخورده گرفتارند.
Khansariha (8)
سلام وعرض ادب خدمت هم استانی های عزیز
تو شیراز کدوم فروشگاه PCP ها رو داره
من 2 ماه یه وایرخ 100 می خوام گیرم نمی اد
ده نادی هم اکثر فروشگاه ها رو سر زدمچ
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
(2013-06-02 10:07 PM)aliblack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وعرض ادب خدمت هم استانی های عزیز
تو شیراز کدوم فروشگاه PCP ها رو داره
من 2 ماه یه وایرخ 100 می خوام گیرم نمی اد
ده نادی هم اکثر فروشگاه ها رو سر زدمچ
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

کاکو شیراز وایراخ 100 گیر نمیاد....باید بگی تهرون برات بیابن....
سلام به همه همشهریای گل.آقا امروز عصر رفتم فلکه اطلسی 4تا مغازه هست که همه دیدین حتما. اونجا خبری از بادی یا فنری نبود. فقط شکاری. البته با قیمتای بالا. خلاصه 2ساعتی تو این 4تا مغازه بودم. دیگه عمو شادو از چشمم افتاد!!!! اگه تجربه ای ازین مغازه ها دارین بگین. مخلص همه
یاعلی
uppppppppppppppppp
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
دوستان عزیز امروز صبح هم من و امیر حسین یه دلی به کوه زدیم و رفتیم دراک و یه صبحونه اونجا زدیم و برگشتیم...جای همه خالیKhansariha (8)
دوستان به جای ما ، Khansariha (8)
آقا تلویزیون رو ول کنید...مردیم از بس مطالب قدیمی رو خوندیم! خخخـ!
همه نشستم دارن شبکه یک رو نگاه میکنن سایت خالی شده!
طرف عقب عقب راه ميرفته، ازش ميپرسند: چرا اينجوري راه ميري؟ ميگه:آخه بچه‌ها ميگن از پشت شبيه آلن دلوني!
Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
سلام به همه دوستای گل عل الخصوص آقا امیر حسین و آقا جلال عزیز. بچه ها یه کلیپ دیدم یارو با گامو هانتر گراز زد. به نظرتون راسته یا صرفا یه کلیپ تبلیغاتیه؟ وسوسه شدم عمو شادو رو رد کنم یه گامو هانتر بگیرم. درسته آیا؟
ممنون یا علی
لینک مرجع