انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز این جمعه هم که گذشت برای جمعه بعد برنامه ریزی کنیم
از همین الا کسانی که میتونن بیان اعلام کنن
سلام به همه
از بچه های استان فارس کسی برنو متوسط و یا بلند تمیز سراغ نداره
اگه کسی برای فروش سراغ داره لطفاً به من پیام خصوصی بده. مرسی
برای جمعه این هفته کسی نیست؟
سلام سعید جان.
شرمنده من جمعه قبل صبح خیلی زود حدودا 4 صبح رفتم و ساعت 8 هم خونه بودم و ظهر هم با چشمی پر از خواب و بدنی کوفته و خسته رفتیم خونه پدر زن جان .برای همین نتونستم هماهنگ کنم که با هم بریم.
برای این جمعه تا الان که برنامه خاصی نیست و امیدوارم بتونم هماهنگ کنیم تا با هم بریم.
پس من فعلا ok اولیه را دادم.تا ببینیم قصمت چی میشهKhansariha (8)
انشاالله بهتون خوش بگذره منتظر خبراتون هستم .التماس دعا.
بلاخره امروز فرصت شد و در معیت جلال عزیز رفتیم شکار در درجه اول بسیار خوشحال شدم که جلال عزیز رو ملاقات کردم - هوا بسیار مناسب و وضع شکار هم خیلی خوب بود سه ساعتی گشتیم و پرنده های مختلفی هم زدیم -
کاکلی- سار- کبوتر
در کل بسیار عالی بود و خیلی خوش گذشت - جای تک تک شما دوستان خالی بود -
حسین عزیز هم به علت مشغله درسی نتونستن بیان
باز هم از جلال عزیز تشکر میکنم که زحمتشون دادیم
به به آقا سعید گل .
فکر کنم دیروز ترکونده باشید و حسابی بهتون خوش گذشته باشه
راستی یه سلام گرم و ویژه هم خدمت آقا جلال داریم(خیلی مخلصیم)
فعلا که درس دست و پامون رو بسته ولی حتما بعدش باید یه برنامه مشتی واسه شکار ردیف کنیم. Khansariha (215)
پس تا بعد ...
________________________________________________________________________________​_____________________________________________________________________
راستی اگه شد عکسهای شکار و مناظر طبیعت اونجا رو هم بذارید که مشتاقانه منتظر هستیم...
حسین جان
بابا نیومدی خیلی فاز داد خیلی خوب بود خدا قسمت کنه با امثال آقا جلال بری بیرون
خداییش خوش گذشت
برای جمعه این هفته دوستان اگه مایلند اعلام کنند
مارو باش که فکر میکردیم بچه های فارس تاپیک ندارند!؟!؟!
اجازه میدید ما هم به جمعتون اضافه شیم؟ البته فقط توی تاپیک چون توی برنامه های شکار آبروتونو میبرم!
مثلا چه طور؟Khansariha (8) با شادو هزار؟Khansariha (172)Khansariha (214)
لینک مرجع