انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-05-20 11:30 PM)said نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . دوستان نبينم تفنگ باديشون خاك بخوره . آدرس پستي بده هر ساچمه اي خواستي بفرستم .مخلص Khansariha (8)

داداش شرمنده اینو میپرسم....این ساچمه ها که فرمودید مفتی میفرستی یا ماچی چیزی دریافت میشه؟

اگه ماچیه بفرمایید به جای ماچ پول نقد هم قبول دارید؟

آخه من خیلی ماچ خورم خوب نیست...میترسم اذیت شید

در کل دمت گرم
با سلام . آقا ما مخلصيم اين حرفا چيه ولي دور از شوخي نه پوليه و نه ماچيه دوستانه است.Khansariha (8)
سلام به برو بچه باحال.آقا فکر خرید یه PCP افتاده تو مغزم از بچه هایی که پی سی پی دارن توی شیرازن خواهش میکنم یه راهنمایی بکنن میخام یه چیزه توپ باشه دقتش حرف نداشته باشه قدرتش بترکونه اگه کسی هست راهنمایی بکنه لطفا چنتا عکسم برام بزارین ممنون میشم.آقا کرم تفنگ افتاده تو جونم دیگه.Khansariha (219)Khansariha (256)
اگه میشه هزینه و خواسته هاتون از سلاحی که دوست دارین رو بگین , بهتر میشه گفت چه مدلی بهتر ه!!!
دوستان یه بسته 200 تایی ساچمه باراکودا دارم که 98 تاش مصرف شده و 102 تا باقی مونده.
چون روی هاتسان ما جواب نداد میخوام بفروشمش. قیمت هم 15000
دوستان با آقا علی هم مدیر سایت هماهنگ کردم که واسش تاپیک ایجاد نکنم و به دوستان گل شیرازی خودم بفروشمش. Khansariha (8)
از بچه ها هر کی طالب هست هماهنگ کنه یه جا قرار بذاریم ساچمه ها رو حضوری بهش بدم.
اینم عکس از ساچمه باراکودا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سوماترا هست . دقتش و قدرتش رو آقا شاهین دیده و گروپایی هم چند روز پیش گرفتیم که توی تاپیک سلاح و گروپ گیری گذاشتیم !
[تصویر: 13376229721.jpg]
ببخشید . مورورگرم دچار مشکل شده عکسی که توی پست قبل گذاشتم رو نشون نداده .
امیدوارم این بار درست شده باشه
[تصویر: 13376250361.jpg]
واقعا سوماترا از نظر ظاهر نظیر نداره

خیلی شبیه اسلحه واقعی مال این فیلمای وسترن ساخته شده...دستم که بهش نمیرسه ولی هر وقت عکسش رو میبینم لذت میبرم

علی آقا سوماترای شما با همون دسته پشت ماشه ساچمه گذاری میشه؟
احسان جان امروز با دوستم رفتیم طرف های جهرم خاوران یکی از دوستان سوماترا گرفته بود براش یه پمپ هاتسان بردیم با چندتا پرو مگنوم که ته جیبم بود چندتایی تیر باهاش انداختم
با اینکه مثل مال علی آقا دوربین روش نبود ولی با همون مگسکش هم باهال بود،
ولی هیچی آیر رنجر نمیشهKhansariha (8)
قابل نداره !! ظاهرشو خیلی ها نمیپسندن چون سلیقه ها با هم متفاوته اما من بدم نمیاد ازش .
ظاهرش کلاسیکه ولی بدیش اینه که هر جایی نمیشه برد چون ظاهرش غلط اندازه !!!
اون دسته برای مسلح کردنه . میکشیش جلو مسلح میشه و در حین برگشت ساچمه رو داخل لوله قرار میده
شاهین جان آیر رنجر کدومه؟
عکسی داری ازش؟

علی جون بالانسش چطوره؟استیبل هست دو دستت؟

به نظرم میاد رو به جلو سنگین باشه به دلیل وجود دو لول و کپسول
لینک مرجع