انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. Khansariha (8)
اینطور که پیداس کسی وسیله نداره که بخوایم بریم بیرون شهر،،،
پس بهتره یه جای نزدیک که با تاکسی هم میشه رفت مثل کوه و باغ های چمران(آخر خیابون نیایش)بریم.
ولی فکر نکنم اونجا جز بطری و قوطی و گنجشک چیز دیگه ای داشته باشه.به هر حال مجبوریم با شرایط بسازیم. Khansariha (172)
حد اقل میتونیم یه خورده هدف زنی کنیم.باز بهتر ااز هیچیه... Khansariha (226) ((اگرم نظر بهتری دارین بگین)).
...
...
با این اوصاف اگر کسی میات زودتر بگین که فردا یه صبح تا ظهر بریم،حد اقل با دو سه نفر جدید آشنا میشیم کههههه Khansariha (219) ...!!!
مگرپیکان بارمن چند نفر جا داره!!!؟
دونفر بیشتر جا نداره.همه رو که نمیشه باهاش برد...!!!
(2013-02-19 02:09 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 01:41 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 01:35 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 11:10 AM)kakatoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب به قول خودشون اولین باشگاه تراپ جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.
به به.چه شاخ ها که تو این باشگاه شکسته نخواهد شد . خخخخKhansariha (214)

Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)Khansariha (94)

محمد جون شاخ اون دختره رو هم می خوای بشکونی؟؟؟؟؟
اون خودش شکسته خدایی بودا....خخخخخخKhansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)Khansariha (76)

سلام
امان از دست شما بچه هاي گل شيراز Khansariha (8)

آرش جان آخه نمیدونی چه فیگوری میگرفت.....یه برتا دو لول سوار 30-40 میلیونی گرفته بود دستش....همچین تو خط هدف میگرفت که بیا و ببین...آخرش هم از 10 تا بشقاب 2 تا رو زد....اون هم از فاصله خیلی نزدیک
( امیدوارم اگر به این تاپیک سری زد و این نظر رو دید من رو حلال کنه...ولی آخه با اسلحه برتا سوار 30-40 میلیونی و اون فشنگ های دونه ای 5000 تومن آدم اینجوری تیر میزنه؟؟؟!!!؟!!!! )
(2013-02-19 01:49 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-19 11:10 AM)kakatoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب به قول خودشون اولین باشگاه تراپ جنوب کشور در شیراز افتتاح شد.
به به.چه شاخ ها که تو این باشگاه شکسته نخواهد شد . خخخخKhansariha (214)

کو؟ کجا؟ کی؟ کیـ؟ کیـــــــــــــــــــــــه؟Khansariha (85)

دیروز...ساعت 4 بعد از ظهر نمایشگاه بین المللی گلستان....از سر کار اومدم و داشتم لباس عوض میکردم که محمد زنگ زد گفت تو راهه گلستان تو کمربندیه...میای افتاحیه؟؟؟من هم گفتم آره....به همین سادگی....رفتیم و کلی خندیدیم و کلی یخ کردیم.... و البته کلی هم حسرت اون سلاح ها رو خوردیم....

ولی احسان وژدانن بخوای بگی به نسبت پسرا دختره خوب میزدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جای دوستان خالی بود.بدجوری یخ زدیم.
(2013-02-21 06:13 PM)mkmk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگرپیکان بارمن چند نفر جا داره!!!؟
دونفر بیشتر جا نداره.همه رو که نمیشه باهاش برد...!!!

مگه چند نفر هستید؟
من که متاسفانه فردا برام کار پیش اومد فردا نمی تونم بیام...معذرت می خوام...Khansariha (8)
اگر خواستید برید یکی از رفیق هام هم 52 داره شاید بخواد باهاتون بیاد...Khansariha (226)
تا آخر شب اگر کسی اومد اعلام آمادگی کرد که میریم(البته اگر به تعداد قابل قبولی برسیم!!!)
اگرم کسی نیومد،ساعت 7 قله ی دماوند رو فتح کردم و دارم برمیگردم برم خونه... Khansariha (256)
دوستان برای جمعه این هفته یه برنامه بریزید...
طرف های سیاخ دارنگون بعد از پادگان ارتش یه سری باغ ها به نام فارس مبین هست که مال آقای حائری بوده، اونجا پر کاکلیه...نیم ساعت هم بیشتر تا اونجا راه نیست...قولتون میدم اگر بریم دست خالی بر نمی گردیم!
حالا کیا پایه هستن؟
آقا جلال و داداش حسین هم پیداشون نیست...؟!؟!
به به سیامک خان. به سلامتی...
این داداش حسین هم به ما که افتخار نمیده...هر دفعه بهش میگیم میگه پایان نامه ام تموم نشده ولی ماشا الله جا های دیگه 200 تا 200 تایی تیر میندازه..
بچه ها تنها تنها میرن کبک...
آقا هر کی برای جمعه این هفته پایه هست ببینیم چند نفریم و چند تا ماشین داریم...
Khansariha (8)
من هستم...فقط امیدوارم ماشین جور بشه تا بریم......قبلا به محمد گفتم...اگر جور شدپنجشنبه هم مرخصی میگیرم و میام...ولی به شرطی که وسیله نقلیه جور باشه
لینک مرجع