انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اندازش درسته....همون 3,8 ریشتر بود; تو اخبار استانی گفت.
راستی: مگه قرار نبود برنامه بذاریم بریم بیرون...ازمون میخندنا...میگن سی کن همه رفتن با هم بیرون فقط شیرازیا هسن که دو ساله فقط حرف بیرون رفتن رو میزنن!
امیر حسین شاید وسط هفته دیگه با دوتا از دوستان و همسایه ها بریم طرفای دراک برا بنگ بنگ...یکیشون همسن خودته.....اگه پایه هستی خبرم کن...احتمالا یکشنبه یا دوشنبه میریم....

دوستان گل شیرازی هر کی پایه هست خبر بده....اگه زیاد بشیم یه نسل کشی حسابی بین کلاغا راه میندازیم.
سلام
.
دوستان به نظرتون دیگه وقتش نشده که واسه اوایل مهر که فصل شکار هم هست یه برنامه مشتی ردیف کنیم که انشاالله استارت کار برای فصل شکار زده بشه.
.
بنده همینجا از آقا جلال،آقا سیامک،آقا سعید،آقا احسان،سید عزیز و بقیه دوستان دعوت میکنم که حداکثر تلاششون رو برای انجام یه میتینگ شکاری انجام بدن. Khansariha (8)
راستی یه لطفه هم مخصوص شیرازی های عزیز بگم که برید حالشو ببرید:
میگن در راستای برگزاری اجلاس "جنبش عدم تعهد" در تهران ، در شیراز نیز "تعهد عدم جنبش" برقرار گردید(خخخخخخ)
.
.
شما عکسهای تاپیک بچه های اصفهان رو ببینید،ماشاالله دوستان بدون اینکه بخوان توی تاپیکشون چندین صفحه رو واسه هماهنگی برنامه گروهیشون اختصاص بدن! یه دفعه عکسهای دسته جمعیشون توی تاپیکشون قرار میگیره ، جدیدا هم که در غالب یک اکیپ دارن میرن همدان با بچه های اونجا هم یه برنامه شکاری بذارن. از اون طرف هم بچه های تهران و کرج دارند با هم هماهنگیهای لازم رو انجام میدن واسه یه برنامه گروهی، اما ما شیرازیها ...
خداییش الانه که دیگه گریه ام بگیره ... Khansariha (368) (خخخخخ)
..
اگه بشه از همین حالا دوستان یه تاریخی رو فیکس کنند تا ببینیم بقیه هم روی این روز و تاریخ اتفاق نظر دارن خیلی عالی میشه. تا اون موقع هم که دو هفته وقته و اگه اکثریت با اون روز مشکل داشتن اعلام کنن تا تاریخش رو عوض کنیم..
.
.
بنده خواهشمندم از آقا جلال که به عنوان بزرگتر و استاد ما ، توی این مسئله پیش قدم باشن تا انشاالله در معیت ایشون شاگردی کنیم ، پس داداش جلال بزن زنگو . Khansariha (8)
حسین جان خدا از دهنت بشنوه....ما که زبونمون مو در آورد از بس گفتیم به دوستان......چند روز دیگه هم فصل مدارس شروع میشه و بهانه کلاس .....

راستی من فردا دارم با یکی از دوستان میرم سمت کره بس و کراج و سیوک....از توابه کهمره سرخی...پر از جنگل بلوط هست و یک رودخانه زیبا با آبشاری بسیار زیبا ...قبلا عکس ازش گذاشته بودم...قراره دوباره برم...دارم لحظه شماری میکنم...خدا کنه چندتا شکار هم گیر بیاد تا بیتونم یه گرد و خاکی راه بندازم تو انجمن....

دوستان مسیر مارک شده این تفریحگاه رو دوباره براتون میزارم....اول گوگل ارث رو نصب کنید و بعد این فایل رو اجرا کنید....مسیر از پلیس راه شیراز کازرون انتهای بلوار امیر کبیر تا خود تفریگاه رو نشانه گذاری کرده....حدود 55 کیلومتر راه هست تا اونجا..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
سلام بر دوستان استان فارس
یه سوال داشتم از حضور شما
یه رود خونه هست نزدیک اقلید به نام تنگه براقی یا براقی خیلی هم پر آبه میخواستم بدونم اونجا ماهی قزل داره یا کلا ماهی چی داره ؟ پیشاپیش ممنون
(2012-09-08 02:47 PM)savadkooh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان استان فارس
یه سوال داشتم از حضور شما
یه رود خونه هست نزدیک اقلید به نام تنگه براقی یا براقی خیلی هم پر آبه میخواستم بدونم اونجا ماهی قزل داره یا کلا ماهی چی داره ؟ پیشاپیش ممنون

سوادکوه جان ماهی های رودخانه های کشور در تخصص آقا سعید هست....ازش بپرس...حتما به جواب میرسی...تو تاپیک ماهیگیری سوال رو مطرح کن حتما جواب میگیری....
دوستان گل همشهری کسی از محل تجمع کبوتران عزیز جهت شکار اطلاعی نداره؟؟؟؟؟

نزدیک رودخانه قره آقاج سمت کهمره هیچ پرنده ای نبود....من درد دلم رو به کی بگم؟؟؟؟؟
با عرض سلام و خسته نباشید.
یه عذر خواهی بابت حضور کمرنگم در این مدت.
واقعا سرم شلوغ بود.
بنده برای تاریخ 7 مهر جمعه اعلام آمادگی میکنم اگر عمری باشه.
میخواستم برای 31 شهریور برنامه ریزی کنم که گفتم احتمالا با توجه به آغاز هفته دفاع مقدس برنامم پر باشه.به همین دلیل برای 7 مهر اولین جمعه ماه مهر برنامه ریزی میکنیم.
مکان با من :یه جا سراغ دارم توپ راه برین کلاغ و زاغی و گنجشک و کاکلی و کبوتر و قمری ریخته.
شانس بیاریم مرغابی هم میتونیم بزنیم اما خیلی سخته.از لحاظ خلوتی و رفت و آمد هم حرف نداره یه بار با اقا سعید رفتیم اونجا ایشون میتونن تایید کنند.
از شیراز تا مکان مورد نظر 50 کیلومتر راه هست و از مرودشت 5 کیلومتر خخخخ.
هم آب هست هم درخت .
خوب هر کسی میتونه اعلام آمادگی کنه.
جمعه 7 مهر جهت شکار و سر گرمی .
خیلی مخلصیم.
یا علیKhansariha (8)
جلال جون کار منو که میدونی....هنوز که هنوزه دارن پاس کاریم میکنن.....اگه خورد تو آفم حتما هستم.....هر چند نخوره تو آفم هم مرخصی رو عشقه....خخخخخ

.........

اگه خدا عمری باقی گذاشت احتمالا تلفنی مزاحمت بشم برا طلب یاری...یا علی
کاکو جلال برای ما بی ماشین ها کجو سراغ داری؟
یه جایی که کفتر یا کاکلی داشته باشه...
لینک مرجع