انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فدای تو، ایشالا درست میشه، واقعا بدشانسی آوردی و البته با وجود افراد غیر محترمی که در دهنادی فعالیت می کنند این اتفاق دور از ذهن نبودKhansariha (367)
حالا خدا کنه درستش کرد دیگه خراب نشه...آخه خیلی بد دل میشم از جنسی که خراب میشه

ایشا الله که زیاد خرج رو دستم نزاره

یعنی با یه همچین کاری باید همچین بلایی سرش بیاد؟

آخه وقتی که ااسلحه رو باد میکنی و لوله رو میبندی که بعد از شلیک ضربه محکمتری میزنه فنر.....تازه این ضربه که خورده بود 1 دهم ضربه اصلی که میزنه نبود...آخه چرا این بلا سر من اومدKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

پناه بر خدا....هر چی خیره پیش بیاد

احتمالا خرج این برا صاف کردن پول های شبهه دارم بوده...بالاخره آدمی ممکن الخطاست...شاید جایی حقم نبوده و پولی به نا حق دستم اومده...نمیدونم والا
ایشالا درست میشه، توکل بر خدا، زیاد تو فکرش نرو دوست عزیزم،
به احتمال زیاد ماشه هیچ مشکلی نداشت و مشکل از اهرم بوده، چون اصولا زمانیکه شما شلیک کردی ماشه درگیر نبوده فقط یه ضربه شدید به انتهای اهرم خورده، راستش من زمانیکه تو مغازه صدیق بودیم شک کردم که چرا موقعی که اهرم جدید رو گذاشت دستگاه ماشه رو نذاشت سر جاش؟!
سلام به همه بچه شيراز ي ها من از يزد محمود 350Khansariha (48)
سلام به بچه های خوب فارس
چی شده اقا احسان ؟
بد نباشه؟
والا چی بگم آقا جلال

اسلحم روز سوم بهم ضد حال زد
خواستم از حالت شارژ درش بیارم..اشتباها لوله رو کامل خم نگه نداشته بودم...یکم نیمه راه بود....وقتی دستم رفت رو ماشه یه فاصله بین اهرم و سر فنر بود که فنر ضربه ضد...البته خیلی شدید نبود....فقط بعد از اون دیگه فنر شارژ نمیشد....فنر قدرت خودش رو داشت...ولی وقتی لوله رو تا آخر خم میکنم فنر قفل نمیشه...

البته خودم حدس میزنم از کیره بالای ماشه باشه
[تصویر: 13355157571.jpg]

آخه وقتی لوله رو تا آخر خم میکنم و ماشه رو میچکونم فنر قفل میشه

البته با آقا حامد بردیمش دهنادی پیش صدیق برا تعمیر....خداکنه آدم منصفی باشه ... وگر نه از لوله تا قنداقش رو عیب میزاره
البته تو نگاه اول گفت از اهرمش هست...ولی به نظرم از همون گیره بالای ماشه باشه...آخه مثل اینکه قبلا اهرمش شکسته بوده و صاحب قبلیش تعمیرش کرده بوده ( جوشش داده بوده)..فروشنده هم که چیزی نگفت.....یعنی کلاه گذاشت سرم...البته عیبی نداره...تقصیر خودم بود...بالاخره ناشی هستم دیگه...دفعه اولم بود و بی تجربه بودم.......ایشا الله سری بعد بیشتر دقت میکنمKhansariha (226)Khansariha (226)

پناه بر خدا...خداکنه درست بشه و خرج زیاد نزاره رو دستمKhansariha (399)Khansariha (399)

گفته شنبه شب بیا بگیرش......قرار بود امروز صبح با حامد جون بریم صدرا تمرین تیراندازی و گروپ گیری...متاسفانه نشد....شرمنده حامد جون هم شدم

آقا جلال اگه سرت خلوت هست یه وقت بزار با برو بچ بریم تیر بندازیم......این پنجشنبه جمعه که داره میاد قراره با چندتا از دوستان بریم سپیدان.......ولی بعدش تقریبا بی کارم...اگه صلاح دونستید یه قرار بزاریم بریم بیرون هم تفریح هست هم از تجربیات دوستان به منه تازه کار یه چیزی میرسه

راستی درمورد اون موضوع هم که تو قسمت بحث متفرقه شروع کردید باید بگم خیلی دیر شروع کردید..ولی خوب خدا رو شکر که بیان شد...البته اگر خواستید من حدود 40 گیگ اطلاعات در این مورد دارم...از سخنرانی گرفته تا مستند...اگر خواستید لب تر کنید تا تقدیم کنم
یا علی مدد...
راستی دوستان شیرازی فروشگاه صدیق تو دهنادی یه 52 تمیز داشت کالیبر .177---------یه نظر ببینیدش شاید پسندتون شد

میگفت 400 تومان..

یا علی
اقا احسان گل ناراحت نباش درست میشه ان شا اله.
هر چی خیره پیش میاد.
در رابطه با بیرون هم چشم.
من این روزا سرم شلوغه ولی به محض اینکه یکم سرم خلوت شد حتما توتاپیک اعلام میکنم.
در خصوص اطلاعاتتم لازم شد حتما خبرت میکنم.
یا علیKhansariha (8)
Khansariha (219)Khansariha (219)دوستان سلامKhansariha (219)Khansariha (219)

امروز رفتم اسلحه رو گرفتم...مشکل از سیستم ماشه بود...یه فنر یک سانتی از جاش در رفته بود برا ما شر شده بود

خداکنه دیگه اذیت نکنه....18 تومان امروز گذاشت رو دستم...فکر کنم باید یه اسفند براش دود کنمKhansariha (115)Khansariha (266)

بنده خدا هر کاری کرد نتونست مال خودم رو درست کنه از رو یه 52 که خودش داشت قطعه باز کرد انداخت رو مال من...گفت 52 خودش رو بعدا درست میکنه

راستی دوستان فروشگاه صدیق تو دهنادی یه 350 و یه 52 تمیز داشت دست دوم...هر کدوم رو میداد 450
350 کالیبر 5.5
52 کالیبر 4.5

البته خودش می گفت 52 تمیز تره
آقا احسان خودت بازش میکردی، خیلی راحته فقط پیچها را با دقت باز میکردی و هرکدومو سرجای مشخصی میزاشتی ، چون سیستم ماشه هیچ ربطی به فنرو پیستون نداره پس تعمیرش خیلی راحته هر سوالی درموردش داشتی بپرس تا راهنماییت کنم. یه مشکل هم بعدا بهش بر میخوری ، بعد از دو سه هزار تا تیریا کمتر که اونم لول فنر هستش اگه اینجوری شد ( لول را میخوابونی در گیر با ماشه نمیشه، لول هم بعد از شکستن بیشتر از حالت عادی میفته ) حتما خبرم کن تا راهنماییت کنم الکی پول بابت تعمیر نده
آقا جلال دیگه یادی از دوست قدیمی نکردی داداش؟
(2012-05-01 11:06 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا احسان خودت بازش میکردی، خیلی راحته فقط پیچها را با دقت باز میکردی و هرکدومو سرجای مشخصی میزاشتی ، چون سیستم ماشه هیچ ربطی به فنرو پیستون نداره پس تعمیرش خیلی راحته هر سوالی درموردش داشتی بپرس تا راهنماییت کنم. یه مشکل هم بعدا بهش بر میخوری ، بعد از دو سه هزار تا تیریا کمتر که اونم لول فنر هستش اگه اینجوری شد ( لول را میخوابونی در گیر با ماشه نمیشه، لول هم بعد از شکستن بیشتر از حالت عادی میفته ) حتما خبرم کن تا راهنماییت کنم الکی پول بابت تعمیر نده
آقا جلال دیگه یادی از دوست قدیمی نکردی داداش؟

آقا دم شما گرم...خیلی ممنون...ایشا الله بتونم از تجربیات اساتید عزیز نهایت استفاده رو ببرم
لینک مرجع