انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
فکر نکنم کسی داشته باشهKhansariha (8)
(2014-11-01 07:38 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
فکر نکنم کسی داشته باشهKhansariha (8)

سلام جلال جان احیانا امیر عمادی نداره ؟؟
البته با این پستم اگه داشته باشه فقطو فقط به زحمت انداختمش خخخخ
یعنی هیچکس؟Khansariha (226)
(2014-11-01 07:45 PM)alirezasalehi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچکس؟Khansariha (226)

دوست من شما از کاربر amiremadi بپرسید شاید بتونه کمکتون کنه
با عرض درود خدمت هم استانیهای عزیز
من کرنوگراف کرونی دارم ولی به دلیل مشغله وحشتناک زیاد باید از قبل برنامه ریزی کنیم که بتونم در خدمت همه دوستان باشم(حالا خداییش نگید چقدر برا خودش کلاس میگذاره !!!!!) واقعا گرفتارم و طی سه هفته اخیر مجموعا 3 روز را شیراز بودم.
من هر کاری برای دوستان عزیز از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.اینو مطمئن باشیدKhansariha (8)
آقای امادی حتی من که رنجر دارم برام کرنو میکنید؟Khansariha (63)
مگه رنجر تفنگ نیست؟ هر وقت که بتونم در خدمت همه دوستان هستم
چرا تفنگ خودتون را دست کم میگیرید؟ میدونید خیلی ها توی همین ایران آرزوی داشتن تفنگ شما را دارند؟
انشالله که به مرور زمان به خواسته های خودتون خواهید رسید
چرا تفنگه،من که راضی هستم تازه روش دوربین 4-16 دهانه 50 بستمKhansariha (266)
برند لیپرز
سلام هم استانی های عزیز Khansariha (48)
دوستان تو شیراز کجا کپسول رو تا 300بار شارژ میکنن؟ واسه یکی از دوستان که الآن شیرازه میخوام. اگه زودتر جواب بدید ممنون میشم.
Khansariha (8)
فکر کنم آتش نشانی پل حر پر کنهKhansariha (8)
لینک مرجع