انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام اسی جون من با این عکست خیلی حال کردم با اجازت بزارم تو صفحه یکی از این شبکه های اجتماعیKhansariha (48)Khansariha (48)
همشهریان عزیز. سلام و درود.
کیا برای جمعه پایه هستن بریم یه جایی واسه گروپ گیری؟ اگر هم شد یه شکار مختصر...آقا از بچه های شیراز فقط من و احسان سر میزنیم....پس شما کوشین دوستان؟
سلام دوستان هم ولایتی......دوستان آخر این هفته 2 روز تعطیلی داریم.....کیا پایه دور هم بودن هستند؟؟؟؟لطفا همین جا اعلام کنند تا برنامه ریزی کنیم.......انشا الله بتونیم دور هم یه شکار مختسر بریم...

دوستان من تا چند روز به اینترنت دسترسی ندارم...امیر حسین من رو در جریان میزاره...خودم هم سعی میکنم از کافی نت سر بزنم به سایت....

یا علی دوستان گلمKhansariha (8)
من که به احتمال 99% میام. ولی مثل اینکه بروبچ دیگه نسبت به سایت بی وفا شدن!
کاکایان جلال, حسین و سعید و سیامک کجایید؟
سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)
آقا احسان ، ما که هر کاری کردیم نتونستیم پروژه پایانیمون رو تموم کنیم بنابراین مجبوریم روزهای تعطیل رو هم وقت بذاریم.
.
.
انشاالله یه فرصت دیگه ... Khansariha (399)
با سلام
منم از امروز به تاپیک همشهریها اضافه شدم.خیلی سرچ کردم تا این تاپیکو پیدا کردم .خوش باشید
سلام عمادی جان. خوش اومدی.
به به...مهندس رین استورم سوار ما حالش چطوره؟؟؟؟؟ خوبی داداش؟؟؟؟

نخسته کاکو...خوش اومدی.....

دوستان عزیز طرف صدرا یه جای خوب سراغ دارم برا شکار و تفریح...اگر دوستان برا این جمعه پایه می باشند و عروسی و ختنه سورون و تحویل پروژه ندارند لطفا اعلام آمادگی کنند تا هماهنگی کنیم...خخخخخخخخ

راهش دور نیست...نزدیک مجتمع خلیج فارس هست....

از آقایان جلال ، سیامک ، مهندس عمادی ، حسین و دیگر همشهریان عزیز دعوت میشود به صرف کفتر و کاکلی در این گرد هم آیی شرکت فرماییند........از امیر حسین دعوت نکردم چون مثل خودم همیشه پایه هست.....نیازی به دعوت نداره.......خخخخخ

یا علیKhansariha (8)
جناب آقای عمادی به تاپیک خودمون خوش اومدید . Khansariha (8)
.
.
احسان جان ما که هیچی ولی اگه آقا جلال بفهمه بهش تیکه انداختی با همون اومارکس هدشاتت میکنه (خخخخ)
حسین جان کار پایان نامت تموم نشد؟
من این دو روز تعطیلی همش تو خونه بودم...شکار خونم کم شده...
لینک مرجع