انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من هم ایشالا میام ولی ماشین ندارم Khansariha (226)
ماشین محسن که دو نفر جا داره. اگر حاج حسین (Khansariha (266)) هم بیاد حله چون ماشین حاجی هم 4 نفر گنجایش داره...Khansariha (399)
(2013-02-24 06:13 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشین محسن که دو نفر جا داره. اگر حاج حسین (Khansariha (266)) هم بیاد حله چون ماشین حاجی هم 4 نفر گنجایش داره...Khansariha (399)

آره البته اگه حاج حسین دوباره تنهایی قرار نزاره
سلام علیکم جمیعا.
ببخشید من کم سر میزنم.
دوستان فکر نمی کنید دیگه فصل شکار اونم تو استان فارس تموم شده باشه؟
من که الان 2 هفته است دیگه نمیرم شکار.
یا علیKhansariha (8)
سلام
دوستان جاتون سبز دیروز حسابی به آقا سیامک زحمت دادیم. هرچی هم از مرام و معرفتش بگم کم گفتم.
آقا سیامک، خیلی مخلصیم ........ Khansariha (8)
البته آقا امیرحسین ما خدمت شما و آقا احسان عرض کردیم که روزهای جمعه رو کار دارم و نمیتونم بیام اما مثل اینکه شما امتحانات مستمرتون شروع شده و گفتی وقت ندارم!
آقا احسان هم که مشغول کار، بنابراین خودتون افتخار نمیدید!
اینطوریاست حاجی؟
شما یه ندا میدادی من شده از مدرسه هم فرار می کردم ولی میومدمKhansariha (399)

نقل قول :بنابراین خودتون افتخار نمیدید!

کاکو مثل اینکه دنیا برعکس شده! خخخخـ! شما تو هفته که همه مشغولن بیکاری ولی جمعه ها مشغولی! خخخخـ!Khansariha (266) بعد هم میگی افتخار نمیدید؟؟Khansariha (368)
سلام خدمت دوستان حسین آقا این همه تعریف نداریما که میگید
ارادت دارم خدمت همه دوستان !
اقا حسین خودشون نهایت معرفت هستند . و همچنین آقا آرش گل که اونم بسیار با معرفت هستند .
آقا جلال درمورد شکار کبک ! بلاخره میدونیم که چه موقع کبکها شروع به جفت شدن میکنند و نزنیم ! الان که دیگه اصلا نمیزنیم .
به هرصورت جاتون خالی بود از مسابقه آرش و حسین سر هدف زنی که واقعا هر دوشون تیر اندازی فوق العاده ای دارند.
منم با صدای pcp حال میکردم .
هدف زنی با pcp در فواصل دور خیلی حال میده . همینطور که گفتم فاصله 170 متری واقعا لذت بخش بود قسمت باشه بریم با pcpهای بالای 50 60 ژول فاصله ها رو ببریم بالای 250 متر حال کنیم .Khansariha (219)
خخخخخخخخ Khansariha (8)
ایول احسان جان باحال بود Khansariha (256)
(2013-03-03 09:08 PM)ckerico نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان حسین آقا این همه تعریف نداریما که میگید
ارادت دارم خدمت همه دوستان !
اقا حسین خودشون نهایت معرفت هستند . و همچنین آقا آرش گل که اونم بسیار با معرفت هستند .
آقا جلال درمورد شکار کبک ! بلاخره میدونیم که چه موقع کبکها شروع به جفت شدن میکنند و نزنیم ! الان که دیگه اصلا نمیزنیم .
به هرصورت جاتون خالی بود از مسابقه آرش و حسین سر هدف زنی که واقعا هر دوشون تیر اندازی فوق العاده ای دارند.
منم با صدای pcp حال میکردم .
هدف زنی با pcp در فواصل دور خیلی حال میده . همینطور که گفتم فاصله 170 متری واقعا لذت بخش بود قسمت باشه بریم با pcpهای بالای 50 60 ژول فاصله ها رو ببریم بالای 250 متر حال کنیم .Khansariha (219)

سلام.
اقا سیامک جسارت نکرده باشیم خدمتتون.
منظورم شما نبودین،شما ما شااله خودتون یه پا استاد هستین و ما ها باید حالا حالا ها کار کنیم تا به پای شما برسیم.Khansariha (8)
خیلی مخلصم.
یا علی
سلام ارادتمندم داداش جلال . هر جاییم بیادتیم و خوشحالم که دوست خوبی مثل شما دارم .Khansariha (219)
لینک مرجع