انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه ی بر و بچ هم شهری با حال !Khansariha (48)

کسی جایی رو سراغ داره که بتونم چرم تهیه منم؟ برای کاوری اسلحه می خواستم...پارچه برزنت طرح استتار کجا پیدا میشه؟ تو دهنادی فقط پارچه شلواری داشت...Khansariha (226)
سلام به بر و بچ گل فارس و مخصوصا همشهریان عزیز شیرازی
دوستان عزیزم از اونجایی که فصل امتحانا نزدیکه گفتم شاید بد نباشه یه قرار بزاریم تا هم همدیگه رو ببینیم هم یکم تیر بندازیم

یه جایی هست تو چمران به نام آبعلی که خیلی جای خلوت و باحالی هست...خیلی خوش آب و هواست و پر از کلاغ زاغی

اگه صلاح میدونید اعلام کنید تا امشب قرار رو رله کنیم برا فردا صبح بریم اونجا...من می خوام برم...کی پایه هست؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اینم عکس ماهواره ای مکان مورد نظر
[تصویر: 13359553331.gif]
خوب امیدوارم که دوستان علاقه و وقت داشته باشن تا بیان

هر کی علاقه داره بیاد خبر بده تا شب قرار رو فیت کنیم

اگه میبینید پنجشنبه سرتون شلوغه جمعه هم میشه رفت
احسان جان من پایه ام، یعنی بیشتر اوقات من پایه ام بریمKhansariha (8)
فقط درست نمی دونم کجا بیامKhansariha (226)
حامد جون تو نقشه مشخصه کجا منظورمه....ورودیش روبه روی سد رودخونه خشکه....یکم بالا تر از بیمارستان چمران

اگه پایه باشی یه جا قرار میزاریم با هم میریم

اگه قصد داری بیای یه جا تو چمران قرار میزاریم و بعدش با هم میریم سمت محل مورد نظر
(2012-05-02 01:29 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی بر و بچ هم شهری با حال !Khansariha (48)

کسی جایی رو سراغ داره که بتونم چرم تهیه منم؟ برای کاوری اسلحه می خواستم...پارچه برزنت طرح استتار کجا پیدا میشه؟ تو دهنادی فقط پارچه شلواری داشت...Khansariha (226)

سلام.
چرم تو سرای مشیر هم هست.روبروی در ورودی بازار وکیل روی زیر گذر هم هست.
پارچه طرح استتار هم اسلحه فروشی های کنار اسلحه و مهمات قبل از عید داشتندKhansariha (8)
باشه احسان جان، لطف کن یه جا کنار سد رودخونه خشکه وایساKhansariha (8)
خوش تو دلتون من که فعلا سرم خیلی شلوغه
جلال جون کاکو شما امر کنید هر وقت سرتون خلوت بود ما پایه هستیم...فقط لب تر کن کاکو
فعلا که قرار مزاحم بچه های تهران بشیم خخخخ.
ان شا اله به محض بازگشت در اولین فرصت هستم خدمت دوستانKhansariha (8)
سلام خدمت کلیه دوستان و هم استانی های عزیز Khansariha (8)
جلال خان پارسال دوست امسال آشناKhansariha (214)Khansariha (70)
ما که متاسفانه در گیر پیدا کردن شغل هستیم انشاالله که به دوستان خوش بگذره البته بعد مسافت هم مزید علت هست ایشالا دوستان بردن و عکس هم فراموش نشه
ایشالا نوبت بعد ما در رکاب آقا جلال خدمت میرسیم-البته دعا کنید تا اون موقع شغل جور شده باشه
لینک مرجع