انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان استان فارسي
من را هم به جمعتان اضافه كنيد.
يكي از بهترين رفقاي من هم مرودشتي هست و معمولا با هم به يكي از كوههاي مرودشت ميرويم. البته براي اونجا تفنگ بادي نميشه برد. حتما بايد از سوزني به بالا باشه!
سلام.
خوش امدی دوست عزیز.
خوشحالم که برو بچه های استان فارس یکی یکی دارن دور هم جمع میشن.
بله اقا اسماعیل خدا رو شکر همه جای استان فارس وفور نعمت هست.البته یه چند سالی هست که خشکسالی ضرر هایی رسونده اما به لطف خدا همه امیدواریم و منتظر رحمت های بی منتش که همین الان هم شامل حال همه شده.
یا علی
جلال جان انشا الله قسمت شه با هم بریم شکار:D:D
راستی اقلیدیا هم مردم بسیار خوب ومهمون نوازینا:D:D:D
salamin jan in tori cod dar harf mizani kasi be joz man ke nemifahme
manzore sali az gav cheroni torist gardi bode
va 7tir keshi kolte badi:)
با سلام.
اتفاقا منم یه بار تو جهرم از این مشکلات برام پیش اومد :D:s تازه ما با خانواده بودیم.
اقا اسماعیل یه زمانی وقتی اینجا میرفتی شکار (زمان منظورم 2 یا 3 سال پیش هست) میتونستی تو یه نوبت انواع مرغابی ها و غاز ها و کبک و تیهو شکار کنی.من جایی بلد بودم در فاصله 6 کیلومتری از شهر همه جور پرنده مهاجر از ابچیلک و خروس کولی و سیاه مرغ و مرغابی و غاز و درنا !!!! میتونستی پیدا و کنی و حتی شکار.اما متاسفانه الان و با توجه به خشکسالی تمامی اون مکان هایی که توی پاییز و زمستون حالت ابگیر داشت ,حالا خشک شده و تمرکز این پرنده ها معطوف دریاچه بختگان و سد درودزن شده.
یا علی
(2011-02-01 09:08 AM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
اتفاقا منم یه بار تو جهرم از این مشکلات برام پیش اومد :D:s تازه ما با خانواده بودیم.
اقا اسماعیل یه زمانی وقتی اینجا میرفتی شکار (زمان منظورم 2 یا 3 سال پیش هست) میتونستی تو یه نوبت انواع مرغابی ها و غاز ها و کبک و تیهو شکار کنی.من جایی بلد بودم در فاصله 6 کیلومتری از شهر همه جور پرنده مهاجر از ابچیلک و خروس کولی و سیاه مرغ و مرغابی و غاز و درنا !!!! میتونستی پیدا و کنی و حتی شکار.اما متاسفانه الان و با توجه به خشکسالی تمامی اون مکان هایی که توی پاییز و زمستون حالت ابگیر داشت ,حالا خشک شده و تمرکز این پرنده ها معطوف دریاچه بختگان و سد درودزن شده.
یا علی

جلال جان
اين مشكل تقريبا همه جا هست واقعا خدا بايد بهمون رحم كنه و نعمت و بركتشو بر سرمون ببارونه
واقعا" انشاء الله .
:)شا جلال اینجوری که شما تعریف کردی برادرما از همین حالا خودمونو دعوت کردیم بیایم شیراز و مرودشت
فقط یه شکار باید ببری ما رو:)
قدمتون روی چشم.
میبرمتون زیر ستون های تخت جمشید کبوتر بزنید:D شوخی نمی کنم.
من که همیشه از امدن مهمون خوشحال میشم .
یا علی
لینک مرجع