انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان عزیز کسی جایی بلده که خدمات بش واتر جت بده؟؟؟

هر چی تو اینترنت گشتم شیراز جایی نداشت

ممنون میشم کمکم کنیدKhansariha (8)
سلام کسی تو شیراز شماره اسلحه فروشی رو تو دهنادی داره؟؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان کسی آدرس پکینگ تراش رو تو شیراز میدونه کجا هست ؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)
اقا کسی نبود آدرس رو داشته باشه میخام امروز برم براش
سلام هم استانی های عزیر چه خبر؟Khansariha (219)
سلام دوستان شیرازی خسته نباشید برای تعمیر دوربین شکاری دوچشمی برای تعمیر یه آدرس بهم دادن گفتن باید بری میدان اطلسی شیراز اما مغازه خاصی رو معرفی نکردند اگه لطف کنید وآدرس یه تعمیرکار خوب رو بهم بدید ممنون می شمKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام
یه راهنمایی از شما میخواستم،من تفنگ گامو شادو 1000 دارم نزدیک 2500 تایی هم تیر زدم جدیدن دیگه موقع شلیک صدای فنر نمیده Khansariha (98)و صدای دیگه ایمیده و موقع مسلح کردنش صدای کرش کرش میده!Khansariha (367)Khansariha (367)مشکلش رو میدونید؟Khansariha (226)
(2014-08-12 09:56 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شیرازی خسته نباشید برای تعمیر دوربین شکاری دوچشمی برای تعمیر یه آدرس بهم دادن گفتن باید بری میدان اطلسی شیراز اما مغازه خاصی رو معرفی نکردند اگه لطف کنید وآدرس یه تعمیرکار خوب رو بهم بدید ممنون می شمKhansariha (8)Khansariha (8)

پایین تر مرکز پیاده یه تعمیر گاه بود فکر کنم کارتو را بندازهKhansariha (214)
(2014-08-12 10:06 PM)soskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه راهنمایی از شما میخواستم،من تفنگ گامو شادو 1000 دارم نزدیک 2500 تایی هم تیر زدم جدیدن دیگه موقع شلیک صدای فنر نمیده Khansariha (98)و صدای دیگه ایمیده و موقع مسلح کردنش صدای کرش کرش میده!Khansariha (367)Khansariha (367)مشکلش رو میدونید؟Khansariha (226)

احتمالا فنرش شکسته
Khansariha (8)
(2014-08-12 09:56 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیابان دهنادی مغازه عاصف
کار تعمیر دوربینشون عالیه
(2014-08-12 10:21 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-12 10:06 PM)soskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

احتمالا فنرش شکسته
Khansariha (8)

نه چون تیر پرتاب میشه
من2500تیر زدم به همین زودی؟
لینک مرجع