انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بابا گناه دارند نزنید فصل شکار هم باشه آخه مگه به گوشت این بینوایان احتیاجی دارید؟
بزارین قحطی که اومد خودم از همه تون قاتل ترمKhansariha (8)
سلام به همگی.من امروز رفته بودم نی ریز آقا چه خبر بود کلی کبوتر کوهی تا دلتون بخاد ولی نشد کاری از پیش ببریم چون فصل شکار نیست.خیلی شکار داره اگه نبود یه چنتایی شکار میکردم.راستی از دوستان PCP دارن توی شیراز من ندیدم کسی بفروشه؟
تو دهنادی بگی پی سی پی فکر میکنن داری بهشون فحش میدی.
یه مشت ادم کم سواد.
باید بگی تفنگ کپسولی خارجکی خخخخخخخخخخخخخخخخ.
ولی کلا ندیدم داشته باشن.فقط یه بار یکیشون یه سوماترا اورده بود که با تلنبه میداد 2.500 میلیون تازه اونم زمانی که دیانا 56 قیمتش 700 تومان بود.Khansariha (8)
(2012-05-23 08:23 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید امیر حسنی شیطون گولت نزنه بری سراغ شکار ها.
اینا چند نوبت جوجه کشی دارن خخخخ.

(2012-05-23 10:02 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا گناه دارند نزنید فصل شکار هم باشه آخه مگه به گوشت این بینوایان احتیاجی دارید؟
بزارین قحطی که اومد خودم از همه تون قاتل ترمKhansariha (8)
یـ گربه ی ماده اومده تو حیاطمون توله کرده، برای پیدا کردن غذا مشکل داره..می خواستم گنجیشک بزنم بدم بهشون...ولی چون گفتید نمی زنم ...چشمKhansariha (256)
پس توی این شیراز چیزه جدید نمیخاد پیدا بشه.اینهمه بروبچه باحال اهل تفنگ و شکار نباید یه چنتا تفنگ جالب باحال بیارن که مشتری نره از تهران یا اصفهان یا گناوه اینجا بره بخره.من توی کف یه PCP شاخ که مثل آرپچی 7 عمل کنه موندم .میخام بخرم ولی انقدر کار دارم که نمیتونم برم تهران.شما دوستان کمک کنید ببینم چی بهتره؟
هادی جون عکس آواتارت مال وایراخ خودته؟

اون که زیر لوله بستی چیه؟ نکنه دو پایه بستی؟

اگه دو پایه هست بازش کن که اصلا جاش اونجا نیست...به لوله فشار میاره به خاطر وزن اسلحه
تهران نمیخواد بری،اگه پول ولم داری به شاهین بگو برات ردیف میکنه.
Khansariha (8)
(2012-05-25 03:13 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هادی جون عکس آواتارت مال وایراخ خودته؟

اون که زیر لوله بستی چیه؟ نکنه دو پایه بستی؟

اگه دو پایه هست بازش کن که اصلا جاش اونجا نیست...به لوله فشار میاره به خاطر وزن اسلحه

سلام.تفنگم وایرخ 80 هستش.بله اون دوپایه فلزی هستش پس کجا ببندم آخه دوره لوله باید بسته بشه؟زیر قنداق بسته نمیشه.Khansariha (367)
(2012-05-25 10:07 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهران نمیخواد بری،اگه پول ولم داری به شاهین بگو برات ردیف میکنه.
Khansariha (8)
سلام قرار یه پول بادآورده بیاد دستم؟؟؟؟؟؟؟؟عمرا به ما نیومده از این پولا با عرق جبین هستش.راستی آقا شاهینو نمیشناسم لطفا راهنمایم کنید مرسی.Khansariha (219)Khansariha (48)
هادی جون وایراخ سنگینه...حیف اون لوله نازه که با فشار خم بشه و آسیب ببینه
خوب این دوپایرو چیکارش کنم؟100 تومن پولشو دادمKhansariha (367)
الان روش نصب نکردم فقط برای اینکه یه چنتای عکس ازش بندازم انداختم روش.یه چنتایی هم باهاش تیر زدم همش وسط خال لرزش دست به صفر میرسه.خوب شما بگیم این دوپایرو پیکار کنم انجام میدمKhansariha (8)
راستی بلد نیستم چجوری باید عکس بزاریم توی سایت وگرنه یه چنتایی عکس خوب دارم ازش.
با ساچمه PRO MAGNUM خیلی خوب جواب میده لوله بخاری رو از فاصله 50 60 متری سوراخ میکنه ولی با ساچمه ایرانی نه چرا؟Khansariha (290)
لینک مرجع