انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بچه های شیراز هر کس برای این جمعه پایست اعلام کنه>>>Khansariha (8)
همشهری های عزیز.....چندجا رو امروز با گوگل ارث مارک کردم براتون.......فایلاش رو میزارم...ابتدا نرم افزار گوگل ارث رو نصب کنید...بعد این فایل ها رو دانلود و اجرا کنید...خودش گوگل ارث رو براتون باز میکنه و مکان رو نشون میده

ابتدا یه نمای کلی میزارم براتون....این نما با تمام مکان هاست...
[تصویر: 111.jpg]

این هم از فایل مکان ها......نتونستم در یک فایل همه رو ذخیره کنم...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این ها مکان هایی بود که من قبلا رفتم و پرنده داره..البته بسته به زمانش ممکنه متفاوت باشه....ولی ارزش یه سر رفتن رو داره.......مخصوصا سمت کوشک بیدک که حاشیه جاده پر از تلنبه هست و نقطه نقطه سبز و باحاله....انشا الله دیگر همشهریان و هم استانی های عزیز هم وارد بحث بشن و مکان های جالبی که سراغ دارن رو اعلام کنن تا همه بتونن استفاده کنن...یاعلیKhansariha (8)
روز اولی که هاتسان رو گرفتم بزرگترین آرزوم این بود که گنجشک بزنم اما بعد از اینکه چندتاشون رو ترکوندیم دیگه اصلا حال نمیکردم که حتی توی دوربین نگاشون کنم و از اون به بعد رو آوردم به شکار کلاغ.
حالا هم به فکار شکار کبک هستم و ...
.
.
به نظرم آقا احسان یه جایی پیدا کنیم که حداقل یا کبک یا کبوتر یا قمری داشته باشه که لذت یه شکار حسابی به دلمون نمونه.
حسین جان برا کبوتر و قمری باید بریم جایی که هم قنات باشه هم زمین کشاورزی....من شنیدم مهارلو خیلی کبوتر داره...

کبک و تیهو رو تجربه ندارم.....ولی خوب تو کوه پیدا میشه.....اینجایی که ما رفتیم یه دسته چندتایی تیهو هم دیدیم...ولی خوب بی تجربگی ما باعث شد نتونیم زیاد بهشون نزدیک شیم.....

اگه شد تو هفته آمار مهارلو رو در میارم...اگه خوب بود این هفته یا هفته دیگه میریم اونجا...نزدیکه......ولی ماشین می خواد...امیدوارم مشکلی پیش نیاد..

یا علیKhansariha (8)
حسین جان اونجا که رفتیم هم تیهو دیدیم هم یه سری پرنده که جسشون اندازه قمری بود...ولی حتماً که نباید برای شکار بریم...من اندازه ای که مشتاق زیارت دوستان و زدن شیشه دلستر و قوطی کنسرو هستم به شکار کردن اشتیاق ندارم...
Khansariha (8)
من به احتمال قوی این جمعه هم بیکارم...کیا برای جمعه صبح زود همون منطقه آبعلی پایه ان؟
Khansariha (303)Khansariha (303)Khansariha (303)Khansariha (303)

Khansariha (57)Khansariha (77)Khansariha (159)
با عرض سلام و خسته نباشید.
منم این هفته هستم.
البته جایی که من مد نظرم هست هم ساکته هم پرنده زیاد داره البته کبوتر هم میشه گیر آورد ولی هم تعدادشون نسبت به پارسال کمتر شده هم باهوش تر شدند.کلاغ و قمری وحشی هم داره.تا دلتون هم بخواد کاکلی و گنجشک داره و از همه مهم تر ساکت هست و کسی مزاحممون نمیشه.
از شیراز تقریبا 50 تا فاصله دارد.
اگر دوستان مایل بودند میتونیم بریم اونجا.Khansariha (8)
(2012-10-06 03:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (303)Khansariha (303)Khansariha (303)Khansariha (303)

Khansariha (57)Khansariha (77)Khansariha (159)

ای یعنی میوی؟

(2012-10-06 05:17 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته جایی که من مد نظرم هست هم ساکته هم پرنده زیاد ....ساکت هست و کسی مزاحممون نمیشه.
از شیراز تقریبا 50 تا فاصله دارد.
اگر دوستان مایل بودند میتونیم بریم اونجا.Khansariha (8)

جلال جان همون جای قبلیه که دوستان گفتن پرنده پر نمیزده؟
ما بی ماشین ها چکار کنیم؟Khansariha (226)
به به..سلام علیکم جناب جلال جان....چه خبر داداش؟؟؟؟؟؟معلومه کجایی؟؟؟دلمون خیلی تنگت شده بود....

جلال جان این جایی که فرمودید آیا همون جایی هست که عکسش رو گذاشته بودید؟؟؟؟؟
حسین خان این هفته رفته بود اونجا...مثل اینکه خبری نبوده...آیا جای خاصی مد نظرتونه؟؟؟؟؟؟

دوستان اعلام نظر کنن برا این جمعه......کی هست..کی نیست

راستی از همه مهمتر لطف کرده و آمار بدید کی ماشین داره؟؟؟؟؟؟؟

یا حقKhansariha (8)
لینک مرجع