انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آرش جان خیلی ممنون...بسیار زیبا بودKhansariha (8)
اسی جوون خیای باحالی.اگه بابات نقشت نداره بیا پیش من یا من بیام پیشت با هم یه انجمن تشکیل بدیم""""""""":khansariha (95):Khansariha (95)Khansariha (95)
سلام
آرین هستم از شیراز
واسه گردهمایی و فیلد تارگت هم من تو قلات زمین صاف بی مزاحم سراغ دارمو فقط سایه ای نداره و آفتاب جنگ شیراز ازمون کامل پذیرایی میکنه
سلام بر عزیزان همشهری گل...

دوستان یه چیزی میگم شاید خنده دار باشه.....ولی آیا کسی فروشنده سراغ داره اسلحه قسطی هم بده؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

حدود ماهی 100 تا 150 میتونم بدم....Khansariha (8)Khansariha (8)

دمتون گرم...ما رو از بی تفنگی در بیارید...دعاتون میکنم....Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
دوستان شرمنده دوباره میگم....آیا کسی فروشگاه اسلحه بادی سراغ داره قسطی بده؟؟؟؟.....اگر سراغ دارید بگید تا ما فقیر فقرا هم دستمون به تفنگ خوب برسه.....به خدا به یه وایراخ 80 راضیم....Khansariha (8)Khansariha (8)

این هم برا دوستان گل

[تصویر: 1352376918309041_thumb.jpg]
سلام به دوستان و هم استانی های عزیزمKhansariha (48)

آقا یه اقلیدی تو جمعتون کم ندارین؟ نه؟ واقعا؟ Khansariha (290)

ولی بخواین نخواین من اومدمKhansariha (115)Khansariha (115)

ارادتمند بر و بچه های باحال استان فارسKhansariha (256)

حمیدرضاKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حمیدرضا{emperatoor} جان کجای اقلید میشینی باغستان یا بالا؟؟؟Khansariha (8)
سلام داداش Khansariha (48)
شما از کجا محله های اقلید رو میشناسی؟ مگه اصفهانی نیستی شما؟
ما شهرک میشینیم عزیز، از لحاظ جغرافیایی تقریبا شمال شرقی شهر میشهKhansariha (8)
بله شهرک رو هم میدونم کجاست.اقا رفتی چغورسیا یا چشمه رسول الله یاد ما هم بکن Khansariha (8)
بابا دم شما گرم ایولKhansariha (219)
مثل اینکه زیاد اومدی اقلید. آقا هر موقع اومدی یه ندا بده اگه اقلید بودم در خدمت باشیم.
من الآن خوابگاهم سرعت اینترنتش فعلا جالب نیست شرمنده طول میکشه
آقا خیلی خوشحال شدیمKhansariha (8)
لینک مرجع