انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اگه میتونی بگیرش بکنش تو گونی بعد ببرش بیابون ولش کن اگه گرفتنش سخته برات به یه تیکه گوشت قرص خواب بزن بده بخوره بعد ببرش بیابون تنها راه بدون دردسر و عزاب وجدان و بدون عواقب اینه
تنها مشکلم اینه دلم نمیاد با تفنگ بزنمش. امیر جان کلا باهات حال میکنمKhansariha (48) راستی رفقا گامو تو شیراز نمایندگی داره؟ این شادو من ادا در میارهKhansariha (290)
یه بار ما یه دونه هندونه خوردیم در حدی که کم مونده بود پوستش سوراخ شه!
فرداش رفتگر محله مون در زد و گفت: اگه دیگه بااین پوست هندونه کاری ندارین من ببرمش!
Khansariha (95)Khansariha (95)
پلیس شهر حیف نون اینا از شهروندان خود خواهش كرد: از تعریف كردن مشكلات و گرانی جلوی دوربین های بزرگراه جدا خود داری كنند.
سلام دوستان
یه راه حل ساده وجود داره و اونم اینه که گربه ها رو بگیرید و یکمی دور تر از خوتون توی یه جوب یا نهر کم عمق آب بندازید
گربه تا با صورت وارد آب بشه دیگه مسیر برگشت رو پیدا نمی کنه و شما هم راحت میشد این تجربه شخصی منه این کار رو کردم و از شر گربه ها راحت شدمKhansariha (48)
دوستان اگر افتخار میدید بیاید این جمعه بریم یکم هدفزنی…
كجا بريم ؟
Khansariha (48)
شاگرد: استاد، چکار کنم که خواب امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) رو ببینم؟

استاد: شب یک غذای شور بخور ، آب نخور و بخواب. شاگرد دستور استاد رو اجرا کرد و برگشت.

شاگرد: استاد دیشب دائم خواب آب می دیدم!‏ خواب دیدم بر لب چاهی دارم آب می نوشم ، کنار نهر آبی در حال خوردن آب هستم! در ساحل رودخانه ای مشغول...!

استاد فرمود: تشنه آب بودی خواب آب دیدی‏؛‏ تشنه امام زمان(عج) بشو تا خواب امام زمان(عج) ببینی...!
Khansariha (8)
واقعا""""""""
Khansariha (8)
دوستان پایه باشید جمعه بریم یکم هدف زنی...یک ماه باید خونه نشین بشیم حداقل این جمعه ی آخر رو استفاده کنیم...
(2013-06-20 07:20 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كجا بريم ؟
Khansariha (48)

دوست عزیز خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم...
راستی جایی اطراف شیراز هست که کفتر باشه بریم کفتر بزنیم؟؟Khansariha (48)
(2013-06-10 07:54 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جون خیس کدومه؟ این اسید هم بریزی روش نمیره. 200 بار شلنگو گرفتم روش میره فردا دوباره پیداش میشه. بخدا یه وجب گربه آسایشو ازمون گرفته. ولی دلم نمیاد دست به تفنگ ببرم
سلام
یه تله بهت یاد میدم از دستش راحت شی البته اگه خواستیKhansariha (214)
لینک مرجع