انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-12-04 05:02 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان فعال ترین عضو شیرازی سایت من هستم! خیلی ناراحتم...هیچکس دیگه سر نمیزنه...هی روزگار!

نگران نباش بزار شب بشه بقیه از سر کاراشون بیان اونا هم میان توی سایت.از تنهایی در میای.
یاد تابستان بخیر چقدر سایت شلوغ بود.
نه محراب...شب و روز نداره...بچه ها گرفتارن...واقعاً یاد تابستون بخیر...
(2012-12-03 07:25 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خوب خوب!
کیا برای جمعه پایه هستن؟
Khansariha (48)
من...

Khansariha (303)
سلام محسن جان
شما تفنگتون چیه؟ من و احسان میریم طرفهای چمران. شما جای بهتری سراغ ندارید؟
راستی اختلاف سنیت هم با من و احسان 5 ساله و سنت میشه میانگین من و احسان. خخخخخـ! حال کردی؟
(2012-12-04 09:10 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محسن جان
شما تفنگتون چیه؟ من و احسان میریم طرفهای چمران. شما جای بهتری سراغ ندارید؟
راستی اختلاف سنیت هم با من و احسان 5 ساله و سنت میشه میانگین من و احسان. خخخخخـ! حال کردی؟

چمران دنبال شکار می رویKhansariha (226)
ما که منزل مون چمرانه هیچی ندیدیمKhansariha (215)
میریم تیراندازی اگر هم چیز بدرد بخوری دیدیم میزنیم...اون بالا پشت باغ ها...
(2012-12-04 09:26 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میریم تیراندازی اگر هم چیز بدرد بخوری دیدیم میزنیم...اون بالا پشت باغ ها...

شکار تو شهر نمی صرفه فقط کوه
عامو می می خوام خرج زندگیم رو در بیارم که نمیصرفه؟
اونجا هم کوه داره و هم تیهو! ولی تفنگ قوی و دقیق می خواد...
ما میریم چهار تا شیشه دلستر میترکونیم...دو سه تا گروپ میگیرم, یه ساعتی کوه نوردی می کنیم و بر می گردیم...
(2012-12-04 09:33 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عامو می می خوام خرج زندگیم رو در بیارم که نمیصرفه؟
اونجا هم کوه داره و هم تیهو! ولی تفنگ قوی و دقیق می خواد...
ما میریم چهار تا شیشه دلستر میترکونیم...دو سه تا گروپ میگیرم, یه ساعتی کوه نوردی می کنیم و بر می گردیم...

خرج هزینه زندگی کجا بود پرنده هایی که من فقط می زنم کبک وپرنده های بزرگتراست (به استثنای قمری) یه بار جلو خونه مون داشتم تیر می زدم نزدیک بود به خورد یه بنده خدایی این قدر سر و صدا کرد هر که نمی دونست فکر می کرد با برنو بهش تیر اندازی کردم
خوب نباید جایی که تردد داره تیراندازی کنی. اون یارو میتونسته ازت شکایت کنه.
الان هم دیگه خرمالو ها رسیدن باغ ها شده پر کلاغ و زاغی...اگر یه باغ نزدیک داشتیم خیلی خوب بود.
همگی میرفتیم اونجا. افسوس....
لینک مرجع