انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من خودم ماشین ندارم ولی یه رفیق دارم اون هم نداره، خخخخخخـ!
آقا شکار رو ول کنید، هدف زنی کیفش بیشتره...
Khansariha (8)
(2012-10-06 06:18 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم ماشین ندارم ولی یه رفیق دارم اون هم نداره، خخخخخخـ!
آقا شکار رو ول کنید، هدف زنی کیفش بیشتره...
Khansariha (8)

شومو نترس....اگه قرار شد بریم خودوم اجازته میگیرم.......خخخخخخخخخخ
عامو کاری به اجازه گرفتن ندارم، فکر فرداش هم هستم که به احتمال قوی امتحان دارم...بعدش هم، کو ماشین؟
ما صبح زود بریم دیگه زودتر از 3-4 که بر نمی گردیم....
دوستان منم هستم ، جمعه اینده ، مسیری که جلال میگه خوبه
به به..چریکو جان...مشتاق دیدار داداش...معلومه شما کجایید؟؟؟

بابا چشم و امید این تاپیک به بروبکس شیرازه...یکم بیشتر به سایت سر بزنید...انشا الله که هفته دیگه بتونیم در رکاب دوستان به یه شکار تپل مپل برسیم...من که خیلی مشتاق دیدارم...

یا علیKhansariha (8)
دوستان من که صد بار گفتم ، برای بار صدویکم میگم من هم این جمعه هستم. Khansariha (256)
________________________________________________________________________________​_______________________________________________________
مخلص آقا سیامک هم هستیما ... داداش انشاالله این هفته زیارتت کنیم Khansariha (215)
________________________________________________________________________________​_______________________________________________________
آقا جلال اگه همونجایی که قبلا گفتین منظورتون باشه ، من این هفته رفتم هیچ خبری از پرنده و کبوتر نبود فقط گنجشک و یه دونه زاغی دیدم،همین. Khansariha (399)
به نظرم باید بریم یه جای بهتر Khansariha (8)
البته هرجا دوستان اتفاق نظر داشته باشن ما هم اطاعت میکنیم Khansariha (8)
یاعلی
حسین جان هدف فقط دور هم بودنه
همین که همو زیارت کنیم کافیه...شکار هم خودش میرسه
خدا داده قوطی دلستر.....

من دارم لحظه شماری میکنم

یا علیKhansariha (8)
احسان جان همه هدف من هم همین دور هم بودن و آشنایی بیشتر با دوستانه.
پس هرجا که باشه میایم ، اما مهمتر اینه که حتما بیایم. Khansariha (8)
خوب من میگم وقتی از وجود شکار اطمینان نداریم چرا ریسک کنیم و انقدر راه رو برای یه روز بریم و برگردیم؟ میریم یه داخل یا نزدیک شهر، نه؟
Khansariha (8)
دوستان با حسین هماهنگ کنید من پیشنهاد چند جا را به داداش حسین دادم
لینک مرجع