انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-05-23 03:55 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باراکودا جان شیرازی با مرودشتی فرق میکنه داداش.
مرودشت و شیراز 45 کیلومتر با هم فاصله دارند و اصولا بچه مرودشتی ها خیلی خیلی خیلی با معرفتنKhansariha (8)

هاهاهاها.......جلال اینی که گفتی یعنیییییی چه؟
یعنی مو اصالتاً مرودشتیم! خخخـ!
احسان امشب چیکاره ای؟
مسجد خودتونی یا میری ثارالله؟
(2013-05-23 05:02 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان امشب چیکاره ای؟

از لحاظ کاری که امشب بیکارم...چون کارم از 6 صبح تا 2 ظهره...خخخخخخخخخخ

انشا الله اگر عمری باقی بود برا جشن میلاد آقا امیر المومنین (ع) میرم مسجد خومون.....بالاخره هیئت خومونه و به ما احتیاج داره برا مراسمات....هر چند ما عددی نیستیم...هیئت به لطف امام حسین همیشه با ما یا بی ما کارش راه افتاده...
فردا کسی تو مسابقات شرکت نمیکنه ؟تماشاچیگر هم نداریم؟
(2013-05-23 05:02 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان امشب چیکاره ای؟

بابا همشهری چرا زودتر نگفتی ؟
بچه کجای مرودشتی ؟
اسم کوچکت چیه ؟
تندر جون یه زحمت برات دارم
اگه گذرت به آقای حجتی گرفت آمار لول فنر وایرخ 80 رو بگیر
خخخخخـ! علی جان من جواب احسان رو در رابطه با آقا جلال دادم وگرنه من بچه شیرازم…
سلام به همه. من تازه عضو شدم و شیرازیم. 28 سالمه مهندس کشاورزیم و دیونه شکار و تفنگ و البته طبیعت. برام جالب بود چن نفر از مدیرای سایت همشهریمن.Khansariha (8) خوشحال میشم اگه برنامه دسته جمعی شکار بود در خدمتتون باشم
امین جان خوش اومدی به جمع دوستان و همشهریان......

فعلا که برنامه شکار تعطیله تا فصل شکار شروع بشه......ولی برنامه گشت و گذار و کل کل تیراندازی رو بروبکس گاهی میچینند....فقط باید فرصتش جور بشهKhansariha (8)
سلام امین جان
خوش اومدی
انگار بچه های شیراز همه دهه شصتی هستن!(به غیر از من که دهه پنجاهی هستم!)
تفنگتون چیه؟
البته الان که فصل شکار نیست ولی اگر قسمت باشه اواخر خرداد یه برنامه شوتینگ میذاریم.
راستی کجا میشینید؟
تفنگم یه شادو 1000 هست 10 روزه گرفتمش. ما خیابون نادر 4راه اصلاح نژاد میشینیم. فرمایش شما کاملا درسته. ایشالا شکار به وقتش. فعلا میریم سراغ شوتینگ. راستی طزفای شیراز شکارگاه وجود داره؟ مثلا کبک یا خرگوش. فصل شکار کی شروع میشه؟ ممنون از همه همشهریای گلKhansariha (8)
لینک مرجع