انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سید مردی دیگه!(mordi)
افسانه ی احسان برات یه کادو داره با سرعت بالای 200متر!Khansariha (214)
(2013-08-21 08:53 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید مردی دیگه!(mordi)
افسانه ی احسان برات یه کادو داره با سرعت بالای 200متر!Khansariha (214)
اقا محمد فکر کنم بدانم چه هدیه ایKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
چون عقاب منم یک زمانی میخواست همچین هدیه ای بدهKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
اقا احسان یار کمکی امده(من باهاتونم)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب فکر کنم ما تخم کل کل و باقالی رو کاشتیم!Khansariha (48)
هم اکنون نیازمند آبیاری شما هستیم!خخخخخخخخKhansariha (215)
با سلام خدمت همه بروبچه های استان فارس
دنبال جهرمی ها می گردم کسی هست؟
قربون همگی
سید
جانم شکاچی
امررررررررررررررررررررررررررررر
خوشحالم که بالاخره یه همشهری پیدا شددددددددددددددددددددددددKhansariha (8)
پیرمرد به زنش میگه بیا یاد قدیما کنیم...
من توو پارک باهات قرار میذارم تو بیا"
میره پارک یکی 2 ساعت طول میکشه زنش نمیاد میره خوونه میبینه زنش نشسته داره گریه میکنه.میگه چی شده؟؟؟؟
میگه مثلا بابام نذاشت بیام>>><<<<Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)Khansariha (95)
ارادت داریم خدمت همه دوستان
بچه های امسال تو فارس از پروانه خبری هست یا نه؟اگه کسی خبر داره بی اطلاعمون نگذاره؟
با سپاس فراوان
سلام دوستان عزیز همشهری............امروز موفق شدم یک ریتایکل شیک و با کیفیت بزنم...دوستان عزیز می خوام اینجا مطرحش کنم تا براش قیمت گذاری بشه....

انشا الله با یک دوربین خوب عکس میگیرم و میزارم همینجا تا دوستان روش نظر بدن....

فعلا هم گذاشتم بین هم استانی های خودم تا یه قیمت اولیه براش به دست بیاد....

فعلا قصد عرضه اون در سایت رو ندارم....سفارشی برای کسی زدم....

[تصویر: 13782939041.jpg]

این تصویر طرح هاست.... از ظرافت و دقت بالا در حد 0.1 میلیمتر استفاده شده در طراحی...میل دات و نیم میلدات دارند....به زودی هم عکس از یکی از ریتایکل ها که با ظرافت زیادی زده شده داخل و بیرون دوربین میزارم براتون....منتظر باشید

یا علیKhansariha (8)
اقا احسان خیلی عالی شده فقط تو دوربین که بره ظرافتش حفظ میکنه؟
قیمت هم باید اول ببینی چقدر پای خودت در اومده یه سود منطقی و اسلامی هم روش بکش بعد بفروش.مثلا اگه پای خودت 1000 در اومده 1300 بفروش .مثل گفتم.به ما هم که هم استانیت هستیم بفروش 900 تومن خخخ.
پایین سمت راست چیز جالبی هست و سمت چپیشم که از برادارن روس کپی زدی شیطون اون عددا برای بادی نیست جیگر برای گلوله زنی هست و برای قد ادم اونم در حال حرکت خخخخخ.
شما بیا و قضیه آر پی جی 60 داخل بازوی رزمنده دوران دفاع مقدس را برای جوانان امروز توجیه کن .تا سند تصویری نشان ندهی کسی قبول نمیکند تیری که با صدای سوتش همه سنگر میگیرند صاف به درون بازوی رزمنده آذری زبان میرود و ایشان تنها لبخند میزند و میگوید مهمان حبیب خداست حتی اگر آرپی جی 60 باشد.

[تصویر: 84714_240.jpg]

این فعلا باشه تا حجم عکس ها رو کم کنم و آپلود کنم.....
(2013-09-04 08:59 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما بیا و قضیه آر پی جی 60 داخل بازوی رزمنده دوران دفاع مقدس را برای جوانان امروز توجیه کن .تا سند تصویری نشان ندهی کسی قبول نمیکند تیری که با صدای سوتش همه سنگر میگیرند صاف به درون بازوی رزمنده آذری زبان میرود و ایشان تنها لبخند میزند و میگوید مهمان حبیب خداست حتی اگر آرپی جی 60 باشد.

[تصویر: 84714_240.jpg]

این فعلا باشه تا حجم عکس ها رو کم کنم و آپلود کنم.....

واقعا باید به ایمان و اعتقاد این شخص افرین گفت.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
تنها ایمان و اعتقاد است که میتوانه باعث بشه چنین دردی برای ادم کم بشه(البته مواد مخدر هم کمی میتوانه همین کار را بکنه،اما خوب اصلا هیچ سنخیتی با رزمنده های ایرانی نداره،اگه برای یک سرباز امریکایی چنین اتفاقی افتاده بود و متوجه نمیشد میگفتم تحت تاثیر مواد بوده اما این جا کاملا جلوه اعتقادی درون شخص هست)
اقا احسان،مطئن هستین ار پی جی 60!!!احتمالا یک اشتباه لپی واقع شده فکر کنم منظورتون خمپاره 60 بودهKhansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع