انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا سالار گل. سالار جان چحور تیونی روش انجام دادی؟
قربان شما عزیز
واشر سرپیستونو ک آقا میثم زحمتشو کشیدن برام تراشیدن با جنس پلی اورتان ک رنگش آبیه و خیلی با کیفیته و زدن گریس پایه مس و مس کربن که پایه مس کربن رو ب دوربیستون و واشر زدم و پایه کربن رو ب فنر و لوله فنر ب مقدار زیاد زدم ک تنش فنر رو بگیره و نتیجش دقت بهترررررررررKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219) شد ک برای مثال تو بیست متر گروپ 2 سانتی میده الانم ک ی دوربین 4*32 گامو گزاشتم روش ک نور الی نور شده دیگهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
چه جالب. قدرتش چه تغییری کرد؟ من تیون کردم ولی فرق چندانی نکرد. این واشرو که گفتید چجور میشه تهیه کرد؟ ببخشید سوالا زیاد شد.
قدرتش ثابته یا بیشتر میشه واشرو از میثم بگیرید با کاربریه tinger
Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به رفقای هم ولایتی. امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید. دوستان من تجهیزات صید رودخونه رو خریدم برای صید قزل یا هر ماهی رودخانه‌ای دیگه. منتها هنوز هیچ جا رو بلد نیستم. واقعا برام سواله چرا هیچکس آدرس یه رودخونه اطراف شیراز رو نمیده. از هر ماهیگیری که پرسیدم اصلا جواب درست نداده. حالا خداییش اگه کسی یه رودخونه با فاصله نهایتا 1/5 ساعت از شیراز بلده بهم بگه واقعا ممنونش میشم.
سلام.
اقا امین این که ادرس نمیدن چون نیست!
بهترین جا برای ماهیگیری سد درودزن هست و دریاچه های هفت برم
سلام بر هم استانی های خودم
سلام بر شما دوست گرامی
دیگه پیداتون نیست
راستی عیدتون مبارک
عجب یعنی هیچکس نیست!!!!! این هم استان ما!!! Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
لینک مرجع