انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Khansariha (223)Khansariha (223)Khansariha (223)Khansariha (223)

تیر تپره...آقا اگه تا پنجشنبه شب کسی خواهان بود بیاد یه ندا بده همینجا.....عقب ماشین محسن کلی جا هستا...خخخخخخخخ

حسین جان چی شد؟؟؟میتونی بیای؟؟؟؟
یه يخچال نو خريدم، يخچال قديميه رو گذاشتم دم در روش نوشتم: رايگان
هركسي خواست، ببره.
هر روز ميومدم مي ديدم يخچال سر جاشه
دو سه روز گذشت ديدم اينطوريه رو يخچال نوشتم: براي فروش، 50000 تومان
!!!.... فردا صبحش اومدم ديدم يخچال رو دزديدن
امتحان کنید, جواب میده
ميخواستم اتاقمو جاروبرقي بكشم و در حينش آهنگم گوش کنم!
ام پي 3 مو روشن كردم شروع كردم با جديت تمام جارو كشيدن
بعد 5 دقيقه مامانم زد رو شونم.
هدفونو در آوردم گفتم ، جانم مامان؟!
گفت جارو خاموشه!!!
پوف هه هه هه هه هه خخخخخخخخخخخخ
سلام به همهKhansariha (48)
خیلی باحال بود احسان جان
اول صبح روحیه گرفتمKhansariha (219)
Khansariha (256)
آره،خیلی باحال بود،حسابی خندیدم. Khansariha (106)

(2012-12-11 10:08 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی دارم یه چیزی آماده میکنم که جمعه یه مسابقه فیلد تارگت سه نفره برگزار کنیم.

خوبه،خوبه،،موافقم... Khansariha (219) جایزه چی تعیین کردی؟
جایزه؟ آهان یه جایزه هم در نظر گرفتم...هر کسی امتیازش از دو تا دیگمون بالاتر شد براش کف میزنیم....خخخـ! خوبه؟
من فردا میرم چند تا چیزی بخرم. شما چیزی نمی خواید؟
احسان می خوای برات ساچمه بگیرم؟
بچه ها خیلی هوا عالی شده! هوا عین آخر های اسفنده!
فقط خدا کنه مشکلی پیش نیاد و ما جمعه یه دلی از عذا در بیاریم...Khansariha (290)
جایزه هم با این که کمه،ولی ما به کم هم قانعیم...!!! Khansariha (256)

نه،قربونت،من که چیزی لازم ندارم... Khansariha (8)
محسن جون اگه تعدادمون بیشتر بود میشد یه چیزی بذاریم رو هم و بعد برای نفر برنده یه چیزی بخریم...
الان هم میشه...نفری 4 تومن میذاریم آخرش برای برنده ساچمه میخریم...Khansariha (8)
به به! ماشاالله بچه ها حسابی تاپیک رو گرم کردند . ایوالله دارید...
احسان جان برید خوش باشید، ما که هفته آینده و هفته بعدش امتحان میانترم و پایان ترم آزمایشگاه رو داریم و از 14 دی هم امتحانات پایان ترمم شروع میشه.چون ترم آخرمه به معدل خیلی نیازدارم.
.
.
انشاالله خوش بگذرونید و با دست پر برگردید.
.
.
خیلی دوست داشتم بقیه دوستان رو از نزدیک زیارت کنم مثل آقا محسن و مخصوصا آقا امیرحسین که توی دیدار اولم حتما اول تا دیدمش با روی باز بهش سلام میکنم سپس دستم رو میارم بالا و یه "چک افسری" میزدم توی اون صورت ماهش و با نعره مهربانی بهش میگفتم: چرا اون دفعه که قرار شکار گذاشتیم نیومدی!(خخخخخ)
.
امیرحسین جان حال کردی چطور داستان رو جناییش کردم!
..
..
نه بابا شوخی میکنم همه بروبچ استان فارس که هیچ، تمام بچه های سایت رو من مثل برادرام میدونم. Khansariha (8)
.
موفق و پیروز باشید
یاعلی
حسین جان خیلی ممنون که صورت من رو مورد لطف خویش قرار خواهید داد...باز هم باید خدا را شکر کرد که به چک بسنده می کنید و دیگه به لگد و ... نمی کشه!

انشاالله قسمت بشه اواخر بهمن یا اوایل اسفند یه برنامه حسابی بذاریم. اون دفعه هم که من نیومدم مثل الان شما فرداش یعنی شنبه امتحان مستمر داشتم. ولی خوب با پراندن شکار بوسیله زنگ موبایل احسان جای خالیم رو پر کردم. خخخـ!
لینک مرجع