انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.داداش دمت گرم/باحال بود/شده ما هم بریم و دست خالی برگردیم/ایشاا... دفعه بعد دست پر برگردیدKhansariha (8)
خیلی جالب بود و از این شادابیتون لذت بردیم.
انشاالله قسمت بشه تا با هم بریم شکار و تیراندازی و دست پر برگردیم.
این هم از عکسی اختصاصی ، برای شما قرار
در حال برگشت از بومهن در تاریخ 24 آذر 1391 با دست خالی و دل شاد خخخخخخخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی امیر حسین همونیه که با شادو در حالت درازکش داره تیراندازی میکنه؟
اتفاقا دست خالی برگشتشون چیز بدی نیست چه خوب بود باب میشد برای تفریح خودمون زندگی پرندگان زبان بسته رو نگیریم به نظرم بهتره باب بشه برای هدفزنی و تیر اندازی با هم برین بیرون تا شکار Khansariha (8)
(2012-12-17 03:12 PM)حامدگلپا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالب بود و از این شادابیتون لذت بردیم.
انشاالله قسمت بشه تا با هم بریم شکار و تیراندازی و دست پر برگردیم.
این هم از عکسی اختصاصی ، برای شما قرار
در حال برگشت از بومهن در تاریخ 24 آذر 1391 با دست خالی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی امیر حسین همونیه که با شادو در حالت درازکش داره تیراندازی میکنه؟

بله حامد جون..خود خودشهKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

(2012-12-17 03:20 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا دست خالی برگشتشون چیز بدی نیست چه خوب بود باب میشد برای تفریح خودمون زندگی پرندگان زبان بسته رو نگیریم به نظرم بهتره باب بشه برای هدفزنی و تیر اندازی با هم برین بیرون تا شکار Khansariha (8)

بله چشم...Khansariha (8)
دستتون درد نکنه..... مهم دور هم بودنه اقاااااااااا.... شکار که مهم نیست...Khansariha (214)

مهم هستا ولی نه اونقدر......Khansariha (399)

حیف که ما تفنگ نداریم وگرنه تو بیسکوییت زنی همراییتون میکردم....البته اگه قابل بدونین........Khansariha (8)
تو ولاد شما بسته های بیسکویت ساقه طلایی 4 تا توشه؟؟؟؟؟

من 4 تا فقط برداشتم..تازه یکیشم تو راه که داشتم میرفتم هدف بکارم خوردم...میشه 3 تا......خخخخخخخخخخخخخKhansariha (399)Khansariha (399)
خوب توی بستش 10 تا هست که قیمت بستش 5 هزار تومنه( !!!!!!!) در نتیجه باید دو بسته پرومگنوم برام بخری(!!!!!)
در ضمن فکر بد نکنید من ریاضیم رو با 19 پاس کردم!
بچه ها میگم این تهرونیا که دارن میرن نمایشگاه...اصفهونی ها هم که میرن تهرون...
بیاید ما هم یه نمایشگاه راه بندازیم یکم جذب گردشگر کنیم! خخخـ!
چرا بچه های شیراز کم تحرک شدن...
من رو باش که حتی شب امتحان هم سر میزنم و تاپیک رو بالا میارم...
یعنی توی این انجمن فقط سه تا شیرازی داریم؟Khansariha (226)
(2012-12-16 09:01 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
na pa dishab rohet bode

تو یه مدرک بیار و ثابت کن من از جمعه شب تا یکشنبه صبح حتی یک لحظه آن شده باشم من اسمم رو عوض میکنم...میذارم «شروین»! خوبه؟
سلام بر کاکوهای شیرازی
خسته نباشید به تندرخان و شاهین آقای گل Khansariha (8)
بابا ماشاا.. شما کاربر حرفه ای هستید شاهین جان یکم از تجربیاتت برامون بنویس . خوب مسلما امکانات آنجا بیشتر هست . راستی در مورد دیانا پی 1000 اعلام نظر نکردی و گروپ نزاشتی . یه چندتا عکس از مناظر طبیعی محل اقامتت بزار تا ما هم حالشو ببریم . داش کامی یه چندتا عکس از کلبه ای که واسه تیراندازی میره رو گذاشته که کلی سرحال میشم وقتی نگاه می کنم .
لینک مرجع