انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نه اونا را نمیگم. Khansariha (214)Khansariha (214)من از 3 نفر اینا شنیدم که دوتاشون هفته پیش اونجا بودن و میگفت خوب میزنه و اون یکی هم ماه پیش اونجا بود ولی اطلاعات کلی بهم ندادند. من خودم هم قبلاً شنیده بودم ولی تا حالا نرفتم و هیچ اطلاعاتی از اونجا ندارم. فقط میدونم یه دریاچه هست که طرفای شما هستش.
(2013-08-20 03:30 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اونا را نمیگم. Khansariha (214)Khansariha (214)من از 3 نفر اینا شنیدم که دوتاشون هفته پیش اونجا بودن و میگفت خوب میزنه و اون یکی هم ماه پیش اونجا بود ولی اطلاعات کلی بهم ندادند. من خودم هم قبلاً شنیده بودم ولی تا حالا نرفتم و هیچ اطلاعاتی از اونجا ندارم. فقط میدونم یه دریاچه هست که طرفای شما هستش.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تارزان شیراز نیومد؟!
سیدو میگم بابا!
آقا اون کلمه ی تارزانو هیدن کنید،سید بیاد و ببینه پوستمو میکنه!Khansariha (48)
اما درست و حسابی آذربایجان گردی کرد!Khansariha (256)
(2013-08-20 06:45 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تارزان شیراز نیومد؟!
سیدو میگم بابا!
آقا اون کلمه ی تارزانو هیدن کنید،سید بیاد و ببینه پوستمو میکنه!Khansariha (48)
اما درست و حسابی آذربایجان گردی کرد!Khansariha (256)

چرا رسیده....امروز عصر رسیده

از بس وسط ترکا گشته فارسی یادش رفته...چندتا پیام برام فرستاد نفهمیدم چی بود...دادم گوگل ترنزلیت برام ترجمه کرد....گوگل گفت رفیقت ترکیش افتزاحه ولی مثل اینکه نیتش این بوده که بگه سلام..من رسیدم خونه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اومد سایت تا یه سفرنامه ی ابن بطوطه نده بیرون حق پست گذاشتن نداره ها!Khansariha (214)
احسان کارت سختر شد!سید الان چنتا ... ترکی هم یاد گرفته و ...Khansariha (292)
حتما نوشته بود:سلام احسان،من یتیشدیم اوه!خخخخخخخخKhansariha (194)
(2013-08-20 02:30 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-20 11:38 AM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به برو بچه های فارس.
یه سوال داشتم، توی این یکی دو هفته کسی ملاصدرا رفته واسه ماهیگیری؟ وضعیتش چطوره خوب میزنه؟ با چه روشی خوب جواب میده؟
ازتون ممنونم Khansariha (8)

ملاصدرا؟؟؟؟

صالح جان اگه منظورت خیابون ملاصدرا هست که باید بگم لا مذهب شاه میگو داره....باید بیای و ببینی...تور و قلاب هم نمی خواد..فقط یه ماشین در حد پراید بسه..کنار وایسی خودشون میان تو تورت...Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

احسان خدا بگم چیکارت کنه !!! (خخخخ)
کر کر ه خنده بود این پستت. Khansariha (266)
بابا منظور سد ملاصدراست آقا احسان خیلی باحالیKhansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (106)Khansariha (106)
به به! ببین چجوری غیبت منو میکنن! هر دو تاتون رو سر پل سراط میگیرم آویزون میکنم!
من فعلاً به pc دسترسی ندارم ولی به موقعش شرح کامل سفر رو میذارم…
(2013-08-21 06:02 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به! ببین چجوری غیبت منو میکنن! هر دو تاتون رو سر پل سراط میگیرم آویزون میکنم!
من فعلاً به pc دسترسی ندارم ولی به موقعش شرح کامل سفر رو میذارم…

مگه سر همون پل سراط هم بیگیریمون....خخخخخخخخخخ
اجازه خانوم! اشتباه تایپی بود آخه سین و صاد نزدیک همن. شما همون صراط حساب کن…
لینک مرجع