انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک برو بچه های با حال استان فارس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و عرض خیر مقدم به اقای عمادی عزیز.
اقای عمادی شما اهل کدوم شهرستان هستید؟

حسین جان این احسان از سر بیکاری و الافی هی برنامه میذاره فکر کرده ملت هم مثل خودش بیکاران خخخخخخخخخخخخخخخ.Khansariha (8)
شوخی کردم .
من که تازه از مشهد برگشتم و به محض اینکه بتونم یه وقتی ردیف کنم خدمت دوستان زحمت میدم.
یا علی
زیارت قبول جلال جان.
شما خودت جایی نزدیکتر از صدرا سراغ نداری؟
به به....جلال جان...چه خبر داداش؟مشتاق دیدار....
جلال جون دلم لک زده برا پاسارگاد....ولی مسیرش اجازه نمیده بریم...یکم دوره...ای کاش یه ماشین داشتم...حیف
ولی این جایی که گفتم مسیرش خوبه...نزدیکه...قنات زیاد داره...عشایر هم همینطور....قنات یعنی کبوتر چاهی و عشایر یعنی سرسبزی

آقا من هفته جدید احتمالا دو سه روز برم تهران برا انجام کاری....می خوام قبل از رفتن یه بار دیگه دور هم باشیم....حالا یا صدرا یا اون جایی که قبلا گفته بودید.....و البته باز هم بی ماشینم و باید خرابه یکی بشم.....خخخخخ....ای خدااااا یه ماشین ارزون برسون برا ما فقرا

مخلص دوستان....یا علی
کاکو حالو کی می خوی بری تهرون؟ نری بچه های تهرون گروگانت بیگیرن...خخخخخـ!
من که باید فردا برم دهنادی فنر و واشر بیگیرم اگر تونستم تا جمعه سر و ته تعمیر رو به هم برسونم حتماً میام...البته باید یه ماشین جور بشه...اگر من گواهینامه داشتم خودوم ماشین میووردم.
سلام...چه خبر؟؟؟؟

دوستان پایه پیدا نشد برا فردا بریم صدرا؟؟؟؟؟؟...از دست میدینا.....حیفه به خدا.......

اینم عکساش:
[تصویر: 13523621451.jpg]
[تصویر: 13523621452.jpg]
[تصویر: 13523621463.jpg]
[تصویر: 13523621464.jpg]
[تصویر: 13523621465.jpg]

پر از کاکلی هست و کبوتر...و البته زاغی.....البته کبوتراش همش رو هوا هستند...ساچمه زنی میطلبه همشون رو ساقط کنیم...خخخخخ

آقا اعلام کنید اگه پایه هستید....

یا علیKhansariha (8)
باید فنر جدید رو گریس کاری کنم و وقتی نرم شد دوربین بندازم روش و صفرش کنم...
خداییش یکی از پرنده هایی که آرزو دارم شکار کنم همین کاکلیه...خدا کنه قسمت بشه یه کباب حسابی بزنیم بر بدن!
یه چیز جالب بگم از رفتنمون به همین محلی که عکسش رو گذاشتم.....آقا جونم براتون بگه ما به 3 نفر از دوستان جمعه هفته پیش رفتیم طرفای صدرا.....یه رودخونه هست که از قصر قمشه میاد...آب باحالی داره....و صد البته اینکه فاضلاب قاطیش نیست و بسیار صاف و زلاله....

آقا صاحب همین اسلحه ریتای که در عکس میبینید یکب از دوستان و همسایگان و از بچه های هیئت محل هست.....آقا جاتون خالی ما از عشاری که اونجا ساکن شده بودند آدرس قنات های اونجا رو گرفتیم و رفتیم سر قنات ها....یه خاکریز 2 متری بود و پشتش یه فضای باز و کلی قنات.....من از کنار خاکریز دیدم چندتا کبوتر رفتن نشستن سر قنات....کمین کردم براشون و هدف گرفتم...تا اومدم شلیک کنم همین دوست ما رسید بالای خاک ریز و کبوتر ها رو دید و یهو گفت اااااااااا...چقدر کبوتر.......و در یک لحظه قریب به 50 کبوتر از زمین به هوا پریدند و همان شد که دیگه رو زمین کبوتر ندیدیم....Khansariha (290)Khansariha (290)

چیزی بهش نگفتم و رفتیم جلوتر برا کاکلی ها...سر هر چاهی حدود 10 تا کاکلی نشسته بود...چه کاکلی هایی....کم از کبوتر نداشتند....خیلی بزرگ بودند....هی ما میرفتیم نزدیک و هدف میگرفتیم هی این دوست ما یه چیزی میگفت و از صداش پرنده ها میپریدند.....بالای 20 تا موقعیت رو تو 2 ساعت از کفمون پروند....اونم موقعیت 100 درصد....

ما هم اینو با یکی از بچه ها راهی کردیم برن یه طرف دیگه...دوباره رفتیم دنبال کاکلی ها....حالا این آقا جو دراگانوف گرفته بودش...داشت اهداف ما رو از 60 متری هدف میگرفت....اونم با ریتای...Khansariha (290)Khansariha (290)

همین که هدف میگرفتم میدیم یهو یه صدایی میو مد و همه رو میپروند....2 بار هم تیرش از کنارم گذشت که خدا رحم کرد......من هم گفتم دوستان تا شر نشده این رفیق ما برگردیم بریم خونه....4 تا کاکلی ارزش نداره براش چشممون کور بشه....اون یک کاکلی هم که میبینید زده شده همون دوست پر حرف ما با دیانای من زد از 20 متری.....دیدم هر چی من هدف میگیرم او صدا میده و هدف میپره...گفتم بیا یه بار خودت بزن....خواستم موقع شلیک صدا در بیارم تا هدفش بپره و حالیش بشه من چی میکشم وقتی صدا میده ولی دلم نیومد....خدا رو شکر یک کاکلی رو تونست با تنها تیری که بهش دادم بزنه...

و این شد که ما تها با یک عدد کاکلی و یک دمجنبانک برگشتیم خونه.....تو برگش ملت رو میدیدیم که 4 تا 4 تا کفتر تو دستاشون دارن از شکار میاد...ولی ما Khansariha (172)Khansariha (172)

خلاصه قسم خوردم با این یکی دوستم دیگه جایی نرم که اسلحه بخواد ببریم...خخخخخخخخخخخخ

حالا انشا الله هفته دیگه به اتفاق حسین و امیر حسین و اگه قابل بدونه جلال و اگه تشریف بیارند آقا سیامک و دیگر دوستان شیرازی من جمله آقا حامد وایراخ سوار اگه بیان شیراز و جناب مهندس اگه قابل بدونند میریم همینجا....جای خوبیه...از همکارا دارم آمار شکارگاه های نزدیک رو میگیرم که بزارم تو لیست...فعلا کهمره سرخی رفته تو لیست به دلیل مرغابی و غاز.....

یا علیKhansariha (8)
احسان چقدر غیبت کردی...ماشا الله...خخخخخـ!
دعا کن مشکل کمبود دقت شبح رفع شده باشه چون با این چیز هایی که شما گفتی قراره بترکونیم!
غیبت نبود که....تکرار حرفای اونروزم به خودش بود و البته خاطره خنده دار...باید میبودی میدیدی....انشا الله یک بار میارمش با هم بریم تا بفهمی چه حسی داره وقتی یکی هدفت رو میپرونه....خخخخخخخ
اون دم جمبونک بیچاره رو واسه چی زدید؟
راستی: ریتای چجوره؟
لینک مرجع